Прахосмукачка Rainbow под наем?

  • 24 767
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 230
Имам алергия към домашния прах и в последно време много кихам и имам ужасна хрема, а и сме в ремонт и става страшно. Някъде прочетох, че мога да наема такава прахосмукачка за 25лв. за 24часа, но не разбрах коя е фирмата/те, които предлагат отдаване под наем. Някой ползвал ли е тази услуга?

Благодаря предварително!  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 230
Малко побут.
Никой ли не знае???

# 2
  • Мнения: 491
Мда, и мен ме интересува същото Peace.

# 3
  • Мнения: 277
И мен ме интересува, някой знае ли?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 230
Явно никой не знае. Жалко.

# 5
  • Мнения: 289
Не знам дали можеш да наемеш само прахосмукачката, но помня, че преди по вестниците рекламираха почистване по домовете с "Рейнбоу". Най-добре си вземи някой ежедневник с обяви и прегледай. Предполагам, че още се предлага услугата.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ами да бяхте написали от къде сте, бре. Никой не е длъжен да гадае.

# 7
  • Мнения: 133
Аз съм от Варна. Мен също ме интересува.Някой зане ли нещо по въпроса?

# 8
  • Мнения: 277
За Варна и София предлагат в "Позвънете" почистване по домовете, но не ми се ще чужди хора да ми обикалят из къщи. На мен ми трябваше за мокети, но решихме да купим перяща.
Иначе под наем професионални уреди за почистване  предлага http://www.profesionalna-higiena.com/  ето тази фирма, но наема за 24 часа на машина за мокети е 140 лв. и ми се вижда доста. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 541
И аз гледах тази обява, но не я записах  и сега ми трябва - някой откри ли нещо по въпроса?

# 10
  • Мнения: 35
ползвах под наем най-новия модел на Райнбов. МАй Е2 . Толкова чисто и без-прашно никога не съм виждала апартамента си. А и не съм предполагала, че е възможно да е толкова мръсен. Честно казано, заслужава си човек да си купи такава машина  или поне да я наеме.

# 11
  • Мнения: 1 269
МОже ли да изпозвам темата и аз и да задам същия въпрос за Пловдив?

# 12
  • Мнения: 917
Аз за Бургас ще попитам  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 35
Само за София съм чувала момичета. Не знам за други градове.

# 14
# 15
# 16
  • Мнения: 13 766
 Joy С играта не, но по средата на страницата има реклама за прахосмукачка под наем Peace

# 17
  • Мнения: 1 632
Е, браво на теб! Hug
Абе и аз така предположих и гледах уж, ама съм видяла само подписа на авторката, без рекламата ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 230
Само аз ли не я виждам рекламата???

# 19
  • Мнения: 1 632
Там е, само трябва да се загледаш по-задълбочено!
Осмият пост отгоре-надолу.
Като гледам, е вдигнала цената, тук беше казала 30лв за 24 часа, а сега 30лв за 12часа  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 1 230
Гледай ти?!? Wink Ивка, нямаше да я видя ако не беше дала точно описание. Записах телефона, явно се е светнала жената и е вдигнала цената.

# 21
  • Мнения: 13 766
Дай отзив после. Как е, как се работи с нея, доволна ли си?

Аз май бих се притеснявала да ползвам скъп уред под наем. Ами ако се развали при теб? Или ти я дадат развалена newsm78

# 22
  • Мнения: 76
ползвах под наем най-новия модел на Райнбов. МАй Е2 . Толкова чисто и без-прашно никога не съм виждала апартамента си. А и не съм предполагала, че е възможно да е толкова мръсен. Честно казано, заслужава си човек да си купи такава машина  или поне да я наеме.

Колко ти беше наема за 24 часа, да се ориентираме в цената?

# 23
  • Мнения: 1
Здравейте дами Simple Smile,

за повече подробности за Rainbow под наем на тел.:0886399788 - Миглена.

Хубав и усмихнат ден!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 975
Здравейте дами Simple Smile,

за повече подробности за Rainbow под наем на тел.:0886399788 - Миглена.

Хубав и усмихнат ден!
За кой град става въпрос?Търся под наем за Варна.

# 25
  • Мнения: 35
Момичета, става въпрос за София. Цената беше 30.00 лв - 12 ч. и 40.00 - 24 ч.
 Ако искате и телефон мога да ви дам. Виждам, че вече се е появила и друга жена, която дава под наем. Тази от която я взех се казва Стойка. Така че има избор Laughing . Прахосмукачката, която ползвах беше чисто нова, на няколко дена, последния им модел на Rainbow.

# 26
  • Мнения: 133
А въвъ Варна никой ли не дава прахосмукачка под наем ?

# 27
  • Мнения: 459
А някой знае ли колко струва чистенето с тази прахосмукачка, но от човека, който я предлага?

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Вече има тема за Rainbow... Моля ви, да обсъждайте там...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=63358.0
Обяви като горната, за съжаление са в разрез с Правилата на форума...
Тази ще я оставим, само защото вие питахте активно, но го имайте предвид, моля...!

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 22:42 от Седящият Пън

Общи условия

Активация на акаунт