Точкова диета - 6

  • 44 380
  • 438
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
  bouquet Момичета,имам въпрос за чипса. Въглехидратите на 100 грама са около 50, а според таблицата 100 грама чипс носят 10 точки, това е страхотно разминаване, как мислите?

# 16
  • Мнения: 4 111
мисля, че има големи разминавания и не вярвам много на тази таблица, неточна е. Уставих го още през първия ден на диетата.
Първо гледай опаковката на продукта, почти на всеки опакован продукт пише колко грама въглехидрати съдържа. Ако не пише може да изпозваш таблиците от книгата, ако и там няма продукта в интернет има много таблици - пишеш в Гулъл " ***** (името на продукта)" и "въглехидрати", все някъде пише колко съдържа. Ако не успееш - пиши тук, ще помагаме с каквото можем.

# 17
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен,ето че пак си идвам при вас. HugПросто не мога да гладувам,а преди докато си точкувах бях хем сита,хем доволна откъм свалени килограми.Хайде до скоро и много свалени килца.  Praynig

# 18
  • Мнения: 2 926
Момичета и аз от днес съм във вашите редици.
Не съм прочела всичко подробно,но сега ще го направя.
Ако имам въпроси, ще пиша  Peace

# 19
  • Мнения: 4 111
Добре дошли на mam4e_Gabi и на Карамел`!
Аз да се отчета - за последната една седмица 1,5 кг минус. Не е зле Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 40
Здравейте,точици!  bouquetПреди съм правила тази диета,но по схемата на Силвия Б.-има разлика в точките.Отслабвала съм с 2-3 кг. за седмица.Повече не издържах!Една моя приятелка отслабна преди 3 години с нея за 24 дни с 10 кг.От 72 достигна 62 кг.Но като гледам тази точкова диета си мисля,че човек спокойно може да си прави меню за деня,което да бъде добре балансирано,тъй като точките са други!Минала съм и аз като повечето през какви ли не диети,последно за супер кратко пишех в темата за яденето до 4-харесвам този режим адски много,но бях толкова мега-несериозна,понеже вечер ми е най-сладко да си хапвам! ConfusedУжаст!
Искам да ви попитам според вас възможно ли е да правя тази диета стриктно 6 дни, а на седмия да понатрупвам малко повечко точки под формата на сладичко и други въглехидратни вкусотийки? EmbarassedИ после пак така-6 дни стриктно,седмия разпускам!Дали ще има ефект така самата диета?
И още нещо-вие правите ли си балансирано меню за следващия ден или на момента каквото решите?
Имате ли си таблица за килограмите,че май не можах да открия?
Уф,много питам май!Това с килограмите си е доста сложна работа!Така мразя някоя слаботелесна като вземе да ми дава акъл за диети и воля-и то ,когато никога не е била подложена на нещо такова!Ама то да имаш воля отстрани е толкова лесно! #Cussing out
Аз в момента съм 76 кг.Висока съм 167.Целта ми е да стана 60-64кг.Ще се чувствам супер,защото това си бяха мойте килограми преди да забременея!

# 21
  • Мнения: 4 111
sisolinda, първо здравей и добре дошла!
Можеш да бъдеш режимна 6 дни и на седмия да разпускаш, да, ще има ефект!
Не правя меню за следващия ден, а на самия ден си смятам точките според това, което ми се яде.
Нямаме таблица за килограмите.
Не се притеснявай и питай каквото искаш!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 40
Мерси за топлото посрещане!  bouquet
Благодаря ти за отговорите!Смятам да си съставям някакво меню в рамките на позволените точки,за да не ям едни и същи неща всеки ден!Дано да съм сериозна! Praynig
Нямам в момента кантар,защото се преместихме и не съм си прибрала всички неща-и той е едно от тях.Но така като че ли ще ми е по- хубаво-иначе всеки ден ще кисна отгоре му! LaughingКато не се теглиш дълго време и разбереш след това че си отслабнал,е върховно усещане!
Успех на всички!

# 23
  • Мнения: 123
 newsm78 Защо има разминаване в точките
http://zdravoslovno.com/Diets.html

# 24
  • Мнения: 4 111
аз писах вече за това разминаване. Ако всеки от нас реши да прави таблици и вземе различни продукти и гледа опаковките им няма начин да няма разминавания. Затова казах и преди - гледайте опаковките на продуктите, ако там липсва таблица, гледайте таблиците от книгата и чак след това търсете в интернет съдържание на въглехидрати в продукта.

# 25
  • Мнения: 1 454
хайде да възродим малко тази точкова диета
 Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 454
До тук изядох една ябълка и вече имам 16 точки Wink
40 - 16 са....24...много малко ми остават Sad

# 27
  • Мнения: 3 314
хайде да възродим малко тази точкова диета
 Simple Smile
 

аз от утре започвам една разтоварваща за 3 дни и после пак съм тук  Peace

# 28
  • Мнения: 0
Zdraveite!  Wink

moje li i az da se vklucha  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 314
може  Wink 
Добре дошла  wavey

Общи условия

Активация на акаунт