Лунички и бебе?

  • 2 430
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Аз не мога да разбера как може някой да се регистрира в 05.00 сутринта,за да пусне тема за луничките. Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 2 908
Аз не мога да разбера как може някой да се регистрира в 05.00 сутринта,за да пусне тема за луничките. Thinking
Joy Joy Joy има ги всякакви

# 17
  • Мнения: 2 270
Анита от сърце ти пожелавам живо и здраво бебе, обаче не се стърпявам и да ти кажа, че е много нетактично точно тук да пускаш такава тема
Тук има момичета които се борят и биха дали всичко за живо и здраво бебе, независимо дали ще е момче или момиче, с или без лунички и бенки, и без значение какъв ще е цвета на очите и косата
Четете бе хора с абсурдните си теми сипвате сол в раната на момичета, които не го заслужават
П.П. Надявам се Хера подробно да ти обясни каква е вероятноста детето ти да е с лунички или без

Peace
Няма какво да добавя . . .

# 18
Анита , другия път преди да пускаш тема направи като мен: аз също съм нова и когато искам да попитам нещо, първо търся дали го няма вече някъде във форума като тема за да не се повтаряме. Но за луничките , аз съм сразена. Crossing Arms Аз да забременея , пък не ме интерсува с една или сто лунички ще е детето ми. Все пак това е моето дългоочаквано дете.

# 19
  • Мнения: 1 165
Лошото е че абсурдните теми като тази стават все по често явление във форума ooooh!
Приятеля ми има бенки от слънчево изгаряне по гърба си,дали се предава по наследство?Бебето ми ще има ли бенки??? ОООО господии ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 001
стига бе хора, не е честно авторката сигурно и е много гадно.то вярно че, на такива въпроси човек се чуди да се смее ли да реве ли но... факт е че има хора които се интересуват и си ги задават

# 21
  • Мнения: 2 960
Аз не мога да разбера как може някой да се регистрира в 05.00 сутринта,за да пусне тема за луничките. Thinking

ами всеки с номера си newsm78пък може наистина да се вълнува страОООтно много ,въпреки че за мен лично е необяснимо Rolling Eyes

Темата е по-скро отнсуетен , светски, ако мога така да се изразя, характер, така че авторката и би получила може би по-голям отзвук, ако я публикува в "Клюкарника", или "Красива мама", още по-точно Naughty

аха Peace

# 22
  • Видин
  • Мнения: 4 921
аз пък имам една пъпка - излезе ми оня ден и понеже не ми е генетично заложена, се чудя дали и бебето ми ще се роди с такава пъпка там.Много е важно да знам, ако ще има пъпки бебето не го ща Naughty
Ей така изглежда тази тема  Sick

# 23
  • Мнения: 3
Zdraveite, momicheta, sajaliavam che sam vi razvalila denia s moite tapi vaprosi. Otnosno puskaneto na temata mi v 5 sutrinta, parvo se zamislete che moje da ne jiveia v Bulgaria, Jiveia v Canada i tam e 10 vecherta kogato v Bg e 5 sutrinta, no ne mislia che e ot goliamo znachenie v kolko chasa sam pusnala temata. Otnosno lunichkite pitam ot chisto lubopitstvo, esteveno che nai vajnoto za men e da e jivo i zdravo, nezavisimo s lunichki ili bez shte se rodi. I az kakto vie, se opitvam da zabremenia i nai goliamoto mi jelanie e da si imam jivo i zdravo bebe, nadiavam se skoro zashtoto strashno mnogo go iskam. I oshte neshto, az sashto cheta mnogo ot glupavite temi koito se puskat no kogato spored men e tapa prosto ia zatvariam, bez da davam nenujni komentari i ne napadam avtora, zashto mi e zagubil vremeto da ia cheta. I tova che sam pusnala takava "tapa " tema spored vas, ne oznachava che ne iskam bebeto si s lunichki, niama maika na sveta koiato ne bi obichala deteto si ako se rodi s lunichki. I oshte vednaj da kaja, gotova sam za dete poveche ot vsiakoga i ISKAM BEBETO SI, NEZAVISISMO DALI E S LUNICHKI ILI BEZ. Pitam ot chisto lubopitstvo.

# 24
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Тогава си пускай темата на друго място  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 908
Темите пускани от чисто любопитство са за друг подфорум,а не за този.Трябваше преди да пуснеш темата да се запознаеш със останалите подфоруми на бг-мама и тогава да пишеш.
Пиши на кирилица,ако нямаш ползвай кредор.

# 26
  • Мнения: 3 154
И тук идвам аз и казвам "Заключ!"...

Общи условия

Активация на акаунт