Photoshop United

  • 42 729
  • 510
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 516
Честит рожден ден , Млечко! Нека вдъхновението не те напуска никога!


unrealexp, много е хубава рамката . Не знам коя е оригиналната, но твоята много ми харесва! Сайтът също - за mistake, ще е ,много интересно, ако не го е виждала. Нали и тя се пробва доста успешно в този жанр!

Lati много сладка рамка - особено ми харесва как е боднато етикетчето с надписа  Laughing Само се чудя, дали не може да се светне малко личицето - може би с кръгла селекция и повечко федър  Thinking

И накрая - днес поличих първият си фотошопски хонорар - за визуализациите. Много съм щастлива  Party Party Party Party
Скромно виртуално почерп!

# 16
  • Мнения: 276
Млечко, Честит рожден ден, мила! Да си ни все такава красавица, да си здрава и  много, много щастлива с най - близките си хора   bouquet Heart Eyes


Вчера направих това по- скоро за удоволствие на фамилията, отколкото да търся някаква стойност - ей така - заради хубавите спомени, които носят снимките . Все пак да ви го покажа да му дръпнете  по една критика Whistling




Радостче, честит хонорар Peace.  ....и мерсим за скромното почерп Laughing

# 17
  • Мнения: 1 516
Момичета, в бързината забравих да ви питам - как стоят нещата с правата за използване на снимки от интернет. Ако искам да позлвам снимка за някой елемент от мой скрап , трябва ли всеки път да питам автора ?  И изобщо - каквато и да е информация по въпросо ще ми е полезна! Вие нанапример само ли снимате елементите си , всичките ли ? От къде черпите материал ?

Ма  шери, много е хубава рамката. Само ми е малко странна комбинацията от есенни и пролетни елементи. Имам предвид маргаритнките и листото с жълъда!  Hug

# 18
  • Шумен
  • Мнения: 316
Млечко, честит рожден ден и от мен! Здраве, щастие и много любов!  bouquet

unrealexp, така колажът е много по-добре! Peace  Новата ти рамка също е много интересна - супер е станало да използваш плата като текстура. Peace За сайта - наистина съм впечатлена. Страхотни неща прави този човек. Ама и интересни идеи му идват в главата. #Crazy Благодаря, че ни го показа. Hug
Maktub, страхотни неща правиш с тази твоя техника.  Peace Има ли я описана някъде, че много ме заинтригува.
Лекси, чудесни цветове - просто разкош! Hug

Като говорим за вдъхновение, ето сайт с работите на George Grie. Случайно попаднах на него и страшно се запалих по колажите. Всички страници са с негови неща, само щракайте върху картинките. http://www.neosurrealismart.com/modern-art-prints/?page=1

Ето новия ми колаж, който никак, ама никак не е страшен. Ауу, малко големичък иде и се е клъцнал вдясно, ама все се вижда основното.  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 035

Малечко, Честит Рожден Ден миличка!
Здрава, щастлива и все така очарователна и творяща да си!

# 20
  • Мнения: 276
mistake, страхотно е това , което си направила Shocked . Ние май сме ти засегнали, като определихме колажите ти като страшни 
Sad  А те са страхотни - просто на фона на нашите розови сърчица и  цветенца предизвикват по - различно усещане   bouquet И да не ставам досадна , но сериозно помисли над онази обява - ти си човека !!!

Само ми е малко странна комбинацията от есенни и пролетни елементи. Имам предвид маргаритнките и листото с жълъда! 
Права си - ще махна тия жълъди. Китките ще ги оставя - едната маргаритка е автентична - тая, която е в ръчичката на Деска - откъсна си я по време на разходката Hug

И като прегледах "на вентилатор " страницата - Radostche , Лати, Лекси - чудесни рамки, просто пълнят сърцето Hug

# 21
  • Мнения: 1 516
ма шери, Тъкмо се взирах в монитора, за да разбера ти ли си я сложила , или си е в снимката  Joy Hug
mistake, мога да кажа само БРАВО! А черната рамка прави нещата много завършени! Като гледам сайтът на този човек  от поста на unrealexp, той има доста страшнички неща, пък не се притеснява да си ги показва, така че няма от какво да се тревожиш  bouquet.

# 22
  • Мнения: 354
ЧРД на Млечко! Да си жива и здрава и винаги така заредена с талант и настроение  bouquet
mistake Много интересен колаж отново. Peace

ma cherie Добре се е получило, личи си че е било приказно.

unrealexp тази текстура повече ще подхожда за по-голяма площ или пък просто фона трябва да е по - изпълнен с елементи или с по-груба текстура .

ЛексиМного сладко е станало, пъстричко и прекрасно.
Radostche  Страхотен дизайн , добре ти се е получило, само мидичката е разтегната хоризонтално. О! Поздравления за хонорара, да жънеш още мнооого плодове в тази нива!!! Hug

Maktub Много красиво!!!!!!!!

Lati  Малко е тъмна снимката, може да я корегираш с левъл или даже по-тъмната част малко с dodge tool да я просветлиш-с намалена продрачност и мека четка!

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Млечко, честит Рожден Ден! Много здраве, щастие, любов и все така несекващо вдъхновение и прекрасни творби!!!
http://lexi1974.multiply.com/photos/album/337#24

Благодаря ви за коментарите Hug
Радостче, страхотна е. И аз съм виждала оригинала и мен ме впечетли много.
Мактуб, мнооог красиво. И изобщо стилът ти е неповторим. Как си придала този хубав обем на хълмовете? Понеже питаше какъв е проблемът на скрапа. То не е точно проблем, но елементите са малко "тежък", пищни и много трудно се намира подходяща снимка, защото почти всяка се губи. Ако се прави само колаж без снимка, просто няма грешка!
Лати, прекрасна рамка!
Уралекса, красива и интересна е. Много си харесах колажа от предната тема.
Ма чери, чудесна е. Много ми харесват такива "разказвателни" рамки.
Мистейк, браво! Интересен, идеен и прекрасно изпълнен. Обаче пак е мрачен  hahaha /майтап/

Какво става с нашата идейка за магазин. Уж много желаещ, пък... Дали да не пуснем отделна тема?

И да ви се оплача. Дясната ми ръка е възпалена и по лекарско предписание не трябва да правя нищо с нея Mr. Green /мъжът ми да му мисли/. За съжаление това включва и работа с компа Sad. Така че, няколко дни само ще ви чета. Това е последното, може би не съвсем изпипано нещо, което правих /идеята отчасти е взаимствана/:


Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 15:09 от Лекси

# 24
  • София
  • Мнения: 2 374
Честит Рожден Ден, Тониии! Да си много много много щастлива и обичана! Весел празник!!! Heart Eyes



Честита ни и нова тема!  Grinning

Лекси,много яко, дето пръчката излиза в рамката  Peace , но предната рамка по-ми е на сърце, много е сладка и красива.
mistake , не е страшен хич, стига си го мислила това.  Hug Според мен е много як, като корица на книга за фантастика.
Radostche, и аз много я харесвам тази рамка.
ma cherie, много ми харесват листанцата и маргаритките, мног свежо стоят.
Mactub, страшна си!   bouquet
Лати, сладка рамка. А кое е това бонбонче?
unrealexp, много е красива! Браво!   bouquet

От мен една рамка специално за Мишолина и сладката Мариана  Hug


http://vessyc.multiply.com/photos/album/12#111



Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 16:09 от Vesika

# 25
  • София
  • Мнения: 4 025
Toни, честит Рожден ден!!!



# 26
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честит Рожден Ден Тони!
Желая ти да си все така непресъхващ извор на идеи, стил и красота.
И весел празник!


# 27
  • Мнения: 1 516
Лекси, страхотна е! Пак приказния стил  !

Веси, тази рамка не мога да я коментирам, защото не ми сигат думите- само една ми идва- изящна!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 743
Леле Радостче, иде ми да те разцелувам - всъщност чувствай се разцелувана  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Жестока рамка!!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Постнах я в блога  Blush  bouquet

Страхотни красоти!!!!!

ЧРД Тони,
Ти си знаеш  Laughing  , за да не се повтарям  Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Ето и от мен



# 29
  • Мнения: 1 516
Дам, удоволствието е изцяло мое  Party

Общи условия

Активация на акаунт