ВЪПРОСИ към хомеопати - ТУК

  • 146 274
  • 1 266
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 1 095
evelincheto, ти да не си самия Папанчев, та изведнъж се регистрира и пусна 3 еднакви рекламни мнения /теми/?
Някои хора като вас, пишат без да се замислят даже  ooooh!
Е, хайде, няма нужда да се обиждаме.  Stop Извинявам се, ако става дума за тукашния Александър, съветите му са наистина много полезни.   bouquet Просто публикацията е доста, как да кажа, рекламно завършваща (независимо, че човека няма нужда от реклама) и нов потребител я поства 4 пъти в различни теми. Това не е съвсем по правилата на форума.  Peace

Не съм те обидила,само те накарах да се замислиш над думите си !
И защо да не пусне няколко теми момичето, явно толкова е благодарна,че не и се струва достатъчно да пише само тук. И на мен ми се е случвало да благодаря на лекар и да го препоръчвам и тогава пак се намериха хора да ме обвинят в реклама.
Успех на всички ! Hug

# 1 261
  • Мнения: 3 695
Съжалявам, че така реагирах! Извинявам се!  smile3538  bouquet

# 1 262
  • Мнения: 1 095
Съжалявам, че така реагирах! Извинявам се!  smile3538  bouquet
Hug  bouquet

# 1 263
  • Мнения: 30
Здравейте...

Не съм прочела темата още, сега се заемам, но искам да попитам - съвместимо ли е лечение с антибиотици с хомеопатия.
Не знам нищо за хомеопатията, а искам да преминем на нея, ще си потърся лекар днес. 7 месечната ми дъщеричка трети ден е на инжекции антибиотик заради тежък бронхит и няма никаква полза от тях. Влошава се...

# 1 264
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Здравейте!
Днес хомеопатката ни даде на сина ми Hyos 1m,заради вс е по 4естите състояние на истерия,придружени с тръшкане и рев,които в4ера дори пред нея показа,понеже не му угодих за нещо и провокирах да изпадне  в  това състояние.
Освен това в момента има хрема и разстройство,а за остри състояния имаме натр хл 200 ц,който винаги действа и детето с е оправя мн бързо.Забравих д а попитам хомеопатката сега хремата и разстройството ще се повлияят ли от новото лекарство или трябва да си му дам и от др лекарство.Знам ,4е 2 лекарств аедновременно не може,ве4е 4 години децата ми само така ги лекуваме,при един и същ хомеопат,от който сме много доволни.

# 1 265
# 1 266
  • Мнения: 2 176
Здравейте!
Днес хомеопатката ни даде на сина ми Hyos 1m,заради вс е по 4естите състояние на истерия,придружени с тръшкане и рев,които в4ера дори пред нея показа,понеже не му угодих за нещо и провокирах да изпадне  в  това състояние.
Освен това в момента има хрема и разстройство,а за остри състояния имаме натр хл 200 ц,който винаги действа и детето с е оправя мн бързо.Забравих д а попитам хомеопатката сега хремата и разстройството ще се повлияят ли от новото лекарство или трябва да си му дам и от др лекарство.Знам ,4е 2 лекарств аедновременно не може,ве4е 4 години децата ми само така ги лекуваме,при един и същ хомеопат,от който сме много доволни.
Аз не бих дала нищо в този момент, ако това са единствените неразположения на детето.  Peace
Добре е преди да давате каквото и да било, да обсъждате предварително с хомеопата си.

Общи условия

Активация на акаунт