Отново за стриите (но преди да се появят)

  • 1 826
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Не знам какво значи "появяват се при много свалени килограми".Аз имам 4-5 свалени и то за доста дълго време, и имам няколко стрии. Поне според мен това не са много килограми.

# 16
  • Мнения: 3 641
Мимозка, Вишито при бременност ли си го ползвала, че и аз трябва вече да мисля Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 435
Мимозка, Вишито при бременност ли си го ползвала, че и аз трябва вече да мисля Simple Smile

 Shocked Бременна ли си мило?

# 18
  • Мнения: 2 374
Според мен,ако не отслабваш драстично няма да ти се появят.Чувала съм,че се появяват при условие,че свалиш много килограми за кратко време.Пък и не мисля,че от едно спиране на цигари си качила доста килограми,та да имаш след това проблем със стриите.За твое успокоение си купи някъкво олио и се мажи.
Против стрии съм ползвала Виши и бях доволна.Не ми се появиха.


И аз го ползвах,но се нацепих ConfusedГадно!

Дженииииии!!! Shocked Shocked ShockedИскаш да ме умориш ли???Бременна ли си??? Shocked

# 19
  • Мнения: 3 641
Славче , Биа ще кажа със сигурност като мине прегледа.  Hug
За сега не смея да мисля нищо със сигурност.
Оствам си в чуденка за крем, чух добри отзиви за Лиерак newsm78

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Контратубекса по принцип е за белези, но го рекламираха и за стрии- аз лично от него не съм доволна. Ползвала съм го.

От Вишито показано по- горе съм доволна. Peace

# 21
  • Мнения: 4 435
А хвалиха и на Мустела.Той как е?

# 22
  • Мнения: 2 374
А хвалиха и на Мустела.Той как е?

Да не би и да бременееш ма?Кво толкова си се заинтересувала? Hug
Един дол дренки са всички,пак казвам поне за мене,ползвала съм каквото се сетиш и Chicco-Mamma Donna,Vichy,Mustella и още и накрая пак се нацепках,даже от Мустелата още си имам мог да ти дам. Whistling

# 23
  • Мнения: 4 435
А хвалиха и на Мустела.Той как е?

Да не би и да бременееш ма?Кво толкова си се заинтересувала? Hug
Един дол дренки са всички,пак казвам поне за мене,ползвала съм каквото се сетиш и Chicco-Mamma Donna,Vichy,Mustella и още и накрая пак се нацепках,даже от Мустелата още си имам мог да ти дам. Whistling


Ааааа,аз не.Щях да кажа вече.То циганин  кисело мляко държи ли? Crazy Mr. Green
Значи пази го,като дойде време ще свирна за остатъка.Ама погледни до кога му е срока,да се съобразя. Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 2 374
А хвалиха и на Мустела.Той как е?

Да не би и да бременееш ма?Кво толкова си се заинтересувала? Hug
Един дол дренки са всички,пак казвам поне за мене,ползвала съм каквото се сетиш и Chicco-Mamma Donna,Vichy,Mustella и още и накрая пак се нацепках,даже от Мустелата още си имам мог да ти дам. Whistling


Ааааа,аз не.Щях да кажа вече.То циганин  кисело мляко държи ли? Crazy Mr. Green
Значи пази го,като дойде време ще свирна за остатъка.Ама погледни до кога му е срока,да се съобразя. Joy Joy Joy

Ти докат се накниш то ще изтече срока ooooh!По-живо!Пазя ти го срещу 5 лева! Joy

# 25
  • Мнения: 4 435
А хвалиха и на Мустела.Той как е?

Да не би и да бременееш ма?Кво толкова си се заинтересувала? Hug
Един дол дренки са всички,пак казвам поне за мене,ползвала съм каквото се сетиш и Chicco-Mamma Donna,Vichy,Mustella и още и накрая пак се нацепках,даже от Мустелата още си имам мог да ти дам. Whistling


Ааааа,аз не.Щях да кажа вече.То циганин  кисело мляко държи ли? Crazy Mr. Green
Значи пази го,като дойде време ще свирна за остатъка.Ама погледни до кога му е срока,да се съобразя. Joy Joy Joy

Ти докат се накниш то ще изтече срока ooooh!По-живо!Пазя ти го срещу 5 лева! Joy

И 10 ще ти дам. Whistling

# 26
  • Мнения: 1 447
Мимозка, Вишито при бременност ли си го ползвала, че и аз трябва вече да мисля Simple Smile
Да през двете си бременности.През първата качих 19 кг.,но не ми се появиха.
 Джени ще чакаме да се похвалиш дали си бременна. Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Стриите не се получават когато човек започне да отслабва, а когато пълнее и то рязко. Затова е важно да не се допуска рязко напълняване. Няма смисъл от мазане при отслабване, а при пълнеене. Разбира се има и други причини за появата на стрии, както и различни предразположения.
Ето в синтезиран вид нещо по въпроса:
http://www.bb-team.org/articles/789/

# 28
  • Мнения: 84
Най-важното,за да не ти се появят стрии,е да отслабваш ПОСТЕПЕННО.Най-много по 1-1.5кг на седмица.Не използвай драстични диети.Паралелно с това се мажи с някакъв крем против стрии..какъвто и да е.Важното е кожата ди да е еластична и хидратирана.
И гаранция пак няма ако си предразположена, така че козметиките не помагат в такива случаи.Ако ли не пък може да ползваш всякакви овлажняваши кремчета.Аз по време на бремеността си ползвах и БГ крем ДЕВА и пак БГ кремче Regal против стрии- (по малко от 5лв струва) и нямам нито една стрия на корема.Да чукна на дърво!

# 29
  • Мнения: 27
И аз се мазах с какви ли не мазила до като бях бременна ...................затова цялата ми талия е в стрии и махане нямат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт