Не гладувайте 2

  • 8 934
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
И аз ще чакам по-вче инфо от някой, че имам 4-5 килца и не мърдам. Само се потя в залата и пак нищо Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 459
Добре, като е толкова ефективно, нека някой от ядящите и същевременно отслабващи да сподели какво и през колко часа яде, как спортува и т. н., цялостния режим на поддържане на формата, че на мен ми звучи много фантастична тази идея.

Имаме си темичка- Дюканска, където е описано подробно, но с няколко думи. Пилешко месо, пуешко, телешко, обезмаслено кисело мляко, обезмаслено прясно, яйца, зеленцучи, извара. От тези храни, колкото и да ядеш не се пълнее. Най вече от пилешкото. Дори се отслабва.

# 17
  • Мнения: 1 875
Добре, като е толкова ефективно, нека някой от ядящите и същевременно отслабващи да сподели какво и през колко часа яде, как спортува и т. н., цялостния режим на поддържане на формата, че на мен ми звучи много фантастична тази идея.
Аз съм дюканско чадо - ядях през 2 часа и не спортувах hahaha
Коремните преси всяка сутрин и 2-3 пъти седмично вело не ги броя.
Свалените кг са 19, с тенденция към още един, че някак по-добре звучи 20  Simple Smile
Но сега се храня по друг начин.

# 18
  • Мнения: 467
Поци както винаги е прав   bouquet Благодатя ти! Мисля, че повечето от жените не са се замисляли по този въпрос.
  Яденето се свързва в асоциация с тъпчене и преяждане, което не е правилно. (Включвам и себе си в това число  bash )
Наскоро гледах в Галилео  предаване точно на тази тема. Ще кажа като допълнение към влиянието ни върху генетичния код в евулюционен аспект, че от научна гледна точка на диетолозите, способнаста на организма да се запасява с резервни вещества е най-трудния процес за преодоляване в борбата с килограмите. Тъй като този процес е бил жизнено важен от началото на съществуването на живота на земята и  е заложен в генетичния код на всички организми, той днес се счита за ненужен. Смята се че по-прибнип хората не гладуват и могат да се хранят редовно, (визира се средния работен 4овек като цяло и хората от третия свят се изключват).  След години когато вече ще се разбере кой ген за какво служи и как да бъде повлиян, ще се създаде идеалното лекарство с което ще може да се блолкира този процес и ще кажем КРАЙ НА КИЛОГРАМИТЕ  Grinning . Еххххххх мечти , мечтииии  Laughing

# 19
  • Мнения: 467
Орелия -  невероятен резултат smile3501 И аз искам да сваля толкова  Hug

# 20
  • Мнения: 793
   Хаха, мисля, че проблемът е съвсем друг - просто много хора не осъзнават, че гладуват и смятат ограниченото си хранене за нещо нормално и немунуемо, ако искат да изглеждат добре.  ooooh! 
Много си права  Peace Страшно много смятат,че е нормално да ядат по веднъж на ден - резултатите не закъсняват ама обикновено са много негативни за фигурата.

# 21
  • Мнения: 4 678
Ще ви дам пример;
 WhistlingИзяждате 200 гр зеленчук който,да речем е 50 калории.
При консумирането му ,попаднал в стомаха,на организма,както и на самия стомах са  нужни калирии с които да го смелят и обработят,обикновено те са повече -да речем 100калории Thinking
Какво става...вкарваме 50 ,на стомаха му трябват 100,значи трябва ди си намери още 50 калории от някъде,познайте от къде Wink
Мастните депа Hug Hug
Това важи само при нискокалоричните продукти,зеленчуците най-вече Laughing
Яжте зеленчуци на корем и отслабвайте    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • у дома
  • Мнения: 67
"Яжте зеленчуци на корем и отслабвайте"  - А какво ще кажеш за плодовете- ползата от тях и същевременно изключването им в повечето начини на хранене напоследък?   

# 23
  • Мнения: 1 875
Поци, сега ще хвърлиш народа в размисли и грешки - и картофите са зеленчук Joy
И много добре знаеш, че за усвояването на парче месо са необходими много повече калории Simple Smile

Tinaina, действай thumbsup


# 24
  • Мнения: 4 678
"Яжте зеленчуци на корем и отслабвайте"  - А какво ще кажеш за плодовете- ползата от тях и същевременно изключването им в повечето начини на хранене напоследък?   

За плодовете ще кажа само едно:
Трябва да си много добре запознат с тях за да знаеш какви и по кое време от денонощието да консумираш Peace
И плодовете можа да са на корем,стига да знаеш кога,как и какви  bouquet  bouquet  bouquet
Аз никога не ги изключвам,за мен е голяма грешка Peace
Не си права ,че са изключени в начина на хранене Peace
Изключени са в диетите,има разлика  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 4 678
Поци, сега ще хвърлиш народа в размисли и грешки - и картофите са зеленчук Joy
И много добре знаеш, че за усвояването на парче месо са необходими много повече калории Simple Smile

Tinaina, действай thumbsup




Права си,картофите обаче не ги слагам в тази група Hug  bouquet
Моля те Praynigне ме карай да изброявам кои зеленчуци препоръчвам,щото са много  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 875
Длъжен си след като съветваш да се ядат да ги уточниш кои са - после ще те обвинят, че са напълнели от боб и царевица kiss

# 27
# 28
  • у дома
  • Мнения: 67
Поци, разделното хранене/на което съм привърженичка/ залага на плодове предимно до обяд. Безвъглехидратните и нисковъглехидратните диети или хранения, обаче ги недолюбват.Смяташ ли, че има истина в твърденията им за стопиране процеса на топене на мазнините, поради съдържащите се в тях "захари"?

# 29
  • Мнения: 4 678
Нищо не стопират,стига да знаеш кога да ги ядеши какви плодове
Ще ти дам пример-човек за 3 месеца свали 20 кг-с подобно хранене като на Дюкан+многооооооооо  плодове,само ябълките на ден бяха 6 Hug Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт