заслужава ли си това предложение/за кола/

  • 9 105
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 604
А защо не пробваш направо в автокъщите? Предполагам си чула за Дупница newsm78?

# 31
  • Мнения: 4 380
Нищо не съм чула. С какво е известна Дупница?
Интересът ми е познавателен, т.к. съм в чужбина. Ако имаш линк, ще разгледам с удоволствие. По възможност сайтът да е с отсяване на ръчните, че такова чудо не ми трябва и безплатно. Laughing

# 32
  • Мнения: 6 993
Ето още един, Ксения, но го намерих с гугъл, не съм го разглеждала, та не знам колко коли има вътре Rolling Eyes
Но по принцип в мобил са най-много, като че ли, най-известният е, поне.
http://www.automobile-shop.net/search.html

# 33
  • София
  • Мнения: 228
Когато става въпрос за покупка на кола на старо аз лично бих ви препоръчала да си купувате коли внос от Германия, Холандия, Швейцария.... , но не и от Италия. В Дупница колите 99% са внос от Италия. Италианците са хора естети, но не поддържат колите си и това е всеизвестен факт. Не забравяйте, че понякога евтиното излиза по-скъпо в бъдеще. Вече имам 3-ма познати, които подведени от добрата цена си взеха италиански коли - всички минаха през сервиз след покупката и куп главоболия.
За Тойота Ярис мога да споделя впечатленията на моя позната. Купи си я чисто нова преди по-малко от година и сега няма търпение да се отърве от нея. Каза, че не върви това чудо, а на магистралата при 120 се тресе цялата като пред разпадане.
Разбира се това са мои впечатления. Аз и мъж ми си докарваме колите сами от Германия. Никога до сега не сме имали проблем с тях. Но пък там трябва да се внимава да не попаднеш на някои продавач арабин.

# 34
  • Мнения: 4 380
Ето още един, Ксения, но го намерих с гугъл, не съм го разглеждала, та не знам колко коли има вътре Rolling Eyes
Но по принцип в мобил са най-много, като че ли, най-известният е, поне.
http://www.automobile-shop.net/search.html


Еее, на този сайт пък нищо няма. 3 коли автоматик. Shocked Да им имам избора. Laughing

Кажете с какво толкова е известна Дупница де!

Лидия, ти как се оправяш с немския че чак и коли да пазаруваш в Германия?
Навремето ставаше голям криминал с внасянето на коли от западни страни, не те ли е шубе?

# 35
  • Мнения: 545
Дупница е известна най-вече с хората си Simple Smile Simple Smile

# 36
  • Мнения: 13
...За Тойота Ярис мога да споделя впечатленията на моя позната. Купи си я чисто нова преди по-малко от година и сега няма търпение да се отърве от нея. Каза, че не върви това чудо, а на магистралата при 120 се тресе цялата като пред разпадане.
...
Хайде сега - една Тойота очевидно има технически проблем и давай да наплюем ВСИЧКИ Тойоти?

# 37
  • София
  • Мнения: 4 044
Е, Ксения, разгледай S-класите на волво след 2000 година и ми кажи ,че са грозни! От тогава се усетиха и викнаха англичани, да им направят дизайна- еми много са красиви просто. Нямат нищо общо с предишните. Новите мерцедеси също са с много "пипнат" дизайн.
 За цената ,обаче, си супер права. Скъпи са колите тук. Не знам как е в Канада, но в Щатите са доста по-евтини. И доларът е евтин, и пазарът е голям, и производителите намалят цените на старите модели... В Европа са доста по-скъпи, а в Бг- по-скъпи от Европа.  Joy Май не е точно за смях, но.... ooooh!

# 38
  • Мнения: 312
Аз карам тойота Ярис дизел от една година много съм доволна. малко гори, лесно се паркира. Взех я на 4 години на 97000 км. върната в Тойота след изтичане на лизинга. И понеже е била лизингова и в гаранция всичко което е правено по нея е отразено в сервизната книжка, а забравих цената беш 13 000 лева, с всички екстри по нея лети жанти и т.н.

# 39
  • DE
  • Мнения: 967
Ако сте отделили по-голяма сума за кола, идете в Мюнхен и си вземете направо от производителя. Не говоря за чисто нова, но има такива, които са купувани, карани 1 месец и върнати още в гаранция. Оттам цената им пада драстично. А пък и Мерцедес си ги оправят и тогава ги продават. Така си купувате хубава кола на сносна цена, в гаранция.
Един приятел си взе С каласа, която в БГ струва 15000 евро, а на него му излезна оттам 13000 евро.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 877
ще взема да си купя едно фитче пунто , незнам...как са...
и да се науча на него май, а после някоя по-хубава количка  Whistling

# 41
  • Мнения: 4 380
За 2000 такива разправии? Laughing Как пък не.

На мен ми хареса Lancia Lybra. newsm78 При нас няма такива коли. newsm78
Ето тук при Любо може да се види предложението (има го и на мобиле):

http://www.lubocar.mobile.bg/

# 42
  • Мнения: 4 380
ще взема да си купя едно фитче пунто , незнам...как са...
и да се науча на него май, а после някоя по-хубава количка  Whistling

Ти ако искаш да се понаучиш, хич не се заглеждай по ръчни! Grinning Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 1 877
автоматична де Peace

# 44
  • DE
  • Мнения: 967
За 2000 такива разправии? Laughing Как пък не.

Ако беше отправено към мен - 2000 ама като я купиш от БГ, знаеш ли колко още по толкова ще дадеш за ремонти??

Общи условия

Активация на акаунт