Как лекувате раните си?

  • 3 570
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 175
Ближа ги сама /музика, книги и филми/. Боли, много боли... Обаче, аз съм по-силна. Когато започват да заздравяват се доверявам на майка ми, но вече съм си стъпила на краката и мога да говоря с нея за това. Старите рани никога не ме спират, хвърлям се през глава за нови. Има една стара максима "Целта оправдава средствата, но не винаги ги заслужава" - опитвам се да преценявам добре, но понякога емоциите са по-силни от всичко.  Flutter

# 46
  • Мнения: 2
По стара руска рецепта.
Водка  с приятели.

# 47
  • Мнения: 3 782

Търсите ли приятел, който да ви превърже или смятате, че е твърде лично и успявате да се справите сами? - Никога не съм търсила, според мен точно болката,която изпитваме понякога ни дава възможност да пораснем. Да бъдем себе си.
За колко време зарастват раните ви и остават ли ви белези? - Имам рани,които все още са в мен. А не съм злопаметна. Но те са там в сърцето ми. Подсказват понякога за себе си.
Имате ли незараснали такива и свиква ли се с болката?- Свиква се да, аз явно съм мазохист,но никога не мога да изживея пълно щастие.
Загрубява ли душата както лицето на боксьор или мястото, което е било ранено остава по чувствително и при най – лекия натиск там започва да кърви отново?- Бих казала,че се калява.

Търсите ли вината в себе си или е по лесно да вярваме, че друг ни е нанесъл раните? - Винаги я търся първо в себе си.

Случвало ли ви се е, заради собствени рани да ранявате друг, само за да си го изкарате на някого? - Да най-близките.

И последно, бихте ли рискували да се сдобиете с душевна рана, за да преживеете нещо хубаво? - Може би, приключенската натура не ми е чужда. Mr. Green
Пасинет, не ги крий раните, дай им това от което имат нужда и те ще заздравеят, с времето обаче. Hug

Общи условия

Активация на акаунт