Ишлемета (дрехи, обувки, други) - магазини и адреси 2

  • 314 982
  • 498
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 9
и аз да се запиша да ви следя Simple Smile Страхотна тема, поздравления!

# 361
  • София
  • Мнения: 63
Темата е много хубава и ще се възползвам да попитам, някой знаели къде в София продават детски дрехи на Carters`s и на какви цени са горе-долу?

Привет, виждала съм Carter's в магазин Bebecito на ул. Нишава е вървиш посока бул. България и ще ти се падне отдясно, малко преди да стигнеш училището.

# 362
  • в реалността
  • Мнения: 191
Здравейте, ако някой може да ми помогне с магазин с дрехи на armani, guess  и т.н. за по големи деца.От Русе съм

# 363
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
В Славейков, около парка зад Престижа  ама не знам как да го обясня само веднъж съм ходила- детски
Здравейте! Тъй като точно там живея и на нищо подобно не съм се натъквала, някой по-запознат да ме светне...освен ако не е много старо инфото...

# 364
  • Мнения: 56
В Славейков, около парка зад Престижа  ама не знам как да го обясня само веднъж съм ходила- детски
Здравейте! Тъй като точно там живея и на нищо подобно не съм се натъквала, някой по-запознат да ме светне...освен ако не е много старо инфото...
Да, информацията е доста стара, там има едно магазинче точно в уличката където е зоо магазина до клатещите колички Simple Smile Много е невзрачно, продават какви ли не "парцалки" От това магазинче съм се купувала блузи на HM. Но доста трябва да се поровиш за да намериш нещо. Силно казано е, че продават ишлемета. В този ред на мисли искам да помоля който има актуална информация за ишлемета в Бургас - да сподели Simple Smile

# 365
  • Kostenec, Sofiya, Bulgaria
  • Мнения: 41
Здравейте , темата е страхотна и много полезна ........поне за мен , защото намерих много интересни
неща  А аз мога да ви предложа този сайт: http://fashioncat.net/ . От скоро са на пазара , но основно предлагат наши ишлемета и внос от Швейцария и Холандия . Купих си една рокля на ЕSPRIT и нямам забележки .

# 366
  • Мнения: 295
Здравейте,

и аз да се включа с едно магазинче - в София, Красна поляна на бул Възкресение в дългия блок от лявата страна в посока Овча купел, след пицарията - казва се Тип-топ или нещо подобно. Купувала съм си Puma, Esprit, Bershka, Zara, La redoute, GAP, Lacoste... не се повтаря асортимента и трябват редовни посещения, но пък изпадат страхотни неща.

Успех с шопинга!   bouquet

Последна редакция: ср, 01 окт 2014, 22:13 от Аси®

# 367
  • Мнения: 357
Здравейте,

и аз да се включа с едно магазинче - в София, Красна поляна на бул Възкресение в дългия блок от лявата страна в посока Овча купел, след пицарията - казва се Тип-топ или нещо подобно. Купувала съм си Puma, Esprit, Bershka, Zara, La redoute, GAP, Lacoste... не се повтаря асортимента и трябват редовни посещения, но пък изпадат страхотни неща.

Успех с шопинга!   bouquet
Магазин Тип-топ има и в София на Красно село https://www.google.bg/maps/place/%D0%B1%D1%83%D0%BB.+%E2%80%9E%D … xb4c1f85cf9bc5e26 ,
ето сайт на фирмата  http://tip-top.bg/prestashop/bg/bluzi/94-tunika-marina-kaneva-lo … 990000003059.html

Хубавото е ,че номерацията е като европейската и разполагат и с по-големи размери.

# 368
  • Мнения: 295
Здравейте,

и аз да се включа с едно магазинче - в София, Красна поляна на бул Възкресение в дългия блок от лявата страна в посока Овча купел, след пицарията - казва се Тип-топ или нещо подобно. Купувала съм си Puma, Esprit, Bershka, Zara, La redoute, GAP, Lacoste... не се повтаря асортимента и трябват редовни посещения, но пък изпадат страхотни неща.

Успех с шопинга!   bouquet
Магазин Тип-топ има и в София на Красно село https://www.google.bg/maps/place/%D0%B1%D1%83%D0%BB.+%E2%80%9E%D … xb4c1f85cf9bc5e26 ,
ето сайт на фирмата  http://tip-top.bg/prestashop/bg/bluzi/94-tunika-marina-kaneva-lo … 990000003059.html

Хубавото е ,че номерацията е като европейската и разполагат и с по-големи размери.

благодаря ти, Мерита, ще се разходя и до там   bouquet

# 369
  • София
  • Мнения: 197
Сега открих темата и много ме интересува.

Да дам и аз едно инфо за фабрика за ишлеме (дано не дублирам):

Рилатекс, гр.Рила (на пътя за Рилския манастир), ул.Аверти Попстоянов 7.
Шият за Мария Манияти, Бети Баркли, Гери Вебер и др.
Предимно дамски костюми, панталони, сака, палта, рокли и др. Купувала съм страхотни неща. Имат фирмен магазин пред фабриката, в който не винаги има продавачка. Но на входа на магазина има табела с телефонен номер - обаждате се и тя идва. Много е любезна. Има голям избор модели и номера. Старите колекции са винаги с намаление 30-50%, а новите с по-малко. Като цяло обаче не е евтино, но си заслужава. Най-ниска цена за по-плътно сако - около 35-40 лв.

Чувала съм също за една фабрика за чанти, мисля беше на входа на Русе. Някой ако има инфо, моля да сподели.

# 370
  • София
  • Мнения: 11 716
Този магазин Рилатекс дали работи в събота или само в делнчини дни?

# 371
  • София
  • Мнения: 197
Този магазин Рилатекс дали работи в събота или само в делнчини дни?
Мисля, че е само в делнични дни.

# 372
  • София
  • Мнения: 197
Някой може ли да каже къде се шият облеклата на DIEL Sport, че по спортните магазини цените им са като на големите и известни марки. Търся ски-яке за сина ми, но под 100 лв нищо свястно не намирам.

# 373
  • София
  • Мнения: 11 716
DIEL се шиеха едно време в Родопите.Обаче не се сещам точно в кой град.Девин,Доспат,Широка Лъка,Смолян,всички заедно ми се въртят в главата.Сега не знам къде ги произвеждат.

# 374
  • Мнения: 807
Здравейте, наскоро разбрах за обувната фабрика в Хаджидимово, но чувам различни мнения - някои казват, че има страхотни обувки, други казват, че не са нищо особено. Искам някакъв ориентир, за да знам дали да се клатушкам до там и да си изгубя единия ден от уикенда  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт