Препоръчайте ми(Синьо-черна)Боя.

  • 9 731
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Cifelli  Peace

Или пък Indola.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
     Peace
     И аз се боядисвам от дълги години с този цвят, тук напоследък минах на тъмнокафяво. Най - хубаво синьо (спирали са ме да ме питат по улиците) имах, когато имах едни неуспешни опити да се правя руса и накрая се ядосах и си купих пак синьо - черна боя. Нямаше такъв цвят !  Flutter

# 17
  • Мнения: 60
Ако още не си купила боя - защо не Палете! Боядисвам се с нея с години - доволна съм от резултата и все още имам гъста и здрава коса! Може би всичко е индивидуално и зависи от типа коса! Откакто забременях започнах с L'Oreal Casting - заради липсата на миризма на амоняк, но колкото и страннно да звучи повече си ми харесва Палете! Като родя пак минавам на нея!

# 18
  • Мнения: 3 641
На мен ми казаха,че са спрели да внасят Чифели  Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
На мен ми казаха,че са спрели да внасят Чифели  Rolling Eyes

    Shocked Верно ли ? Дано не, защото ми е любимата.  #Cussing out

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
На мен ми казаха,че са спрели да внасят Чифели  Rolling Eyes

    Shocked Верно ли ? Дано не, защото ми е любимата.  #Cussing out

Спокойно! Продават я!
Даже днес я видях!  Wink
Ако искате, да пращам!  Grinning

# 21
  • Мнения: 3 641
На мен ми казаха,че са спрели да внасят Чифели  Rolling Eyes

    Shocked Верно ли ? Дано не, защото ми е любимата.  #Cussing out
В магазинчето отсрани на Съд. палата ми казаха Thinking

# 22
  • Мнения: 17 407
Според мен новата версия на Чифели/формула 07/ не е сполучлива  в цветово отношение. Имам наблюдения само върху черновиолетовото, де, ама със старата беше прекрасно- мастилено едно такова. С никоя друга боя не го постигнах, даже и от скъпите.

# 23
  • Мнения: 2 374
    Shocked Верно ли ? Дано не, защото ми е любимата.  #Cussing out
В магазинчето отсрани на Съд. палата ми казаха Thinking
[/quote]

Джении,бързо в спама не ми се крий!Сори за оффа! Blush

Иначе по темата аз се боядисвам с Гарниер смесвам черно със синьо-черна и се получава супер,но все пак утенъка не вижда особено много.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 890
Според мен новата версия на Чифели/формула 07/ не е сполучлива  в цветово отношение. Имам наблюдения само върху черновиолетовото, де, ама със старата беше прекрасно- мастилено едно такова. С никоя друга боя не го постигнах, даже и от скъпите.

    Мислех, че само аз съм останала с това впечатление, че старите бяха по-добри.  Thinking
    Има едно магазинче на Стамболийски, където продават Чифели, ще мина да проверя в най-скоро време.  Peace

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мда, вярно е, че старите бяха по-добри.  Wink Но, все пак си мисля, че и "новата" формула пак е доста добра.

# 26
  • Мнения: 1 085
Мале момичета за такива бои за които говорите изобщо не съм и чувала добре че пуснах темата та да разбера. Hug

Общи условия

Активация на акаунт