Отговори
# 270
  • Мнения: 558
Ами, то непромокаемо ли е- винаги спарва и изпотява... питай ни нас дето сме и на горещо във ФЛ... Аз затова се ядосвам, че само непромокаеми матраци бебешки размер има и малкия винаги ми се поти там... Та аз всъщност използвам специален дебел памучен калъф за матраче с цел изолация от мушамения ни матрак и пак се поти дребния...
но какво ли се оплаквам всъщност... я, аз да взема да зачезна малко, че сама на себе си досадих!!
Бай за известно време!!! Умната Wink...

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 723
Дами спрете да четете другите теми.

Аз ви пожелавам лека вечер. Hug

# 272
  • Мнения: 10
Момичета предварително се извинявам за спама,ама момичето  ми пише на лични, а аз на нея немога ,понеже и е пълна кутията

"deniim" моляте мила искам да ти отговоря,ама ти е пълна кутията"

# 273
  • София
  • Мнения: 1 531
Стискам палци на декемврийките! Praynig

Ама утре сама ли ще ходя на лекция? Crossing Arms

Много ми харесва предложението на Шивани, за малкия Янлъзов!!!! Peace

# 274
  • София/Търново
  • Мнения: 811
За лекцията мисля да ида. Предният път казах 99% и не отидох. Сега няма да казвам нищо. Ако съм там, ще съм.

# 275
  • Мнения: 156
Здравейте, момичета!
 newsm59, Шарийз!
Мими, честита годишнина  bouquet
Фийл, на мен ми хареса предложението на Софко- Марк!
Стискаме палци на малките душички newsm10 newsm17
Сигурно пропускам нещо, но нещо не съм на кеф от няколко дни и затова само ви чета. Сори за което Heart Eyes
Лека и мека ви желая Hug

# 276
  • Мнения: 817
Да ви кажа сега бебка ме подритва и някои нейни движения са болезнени  Crazy Не са контракции, защото и корема не ми се втвърдява, но някои от движенията й ми причиняват болка. То, това вече си е нормално, де.
Гледам, че доста от вас са си приготвили багажа за болницата, а аз още се ослушвам  Whistling Ще се постарая до края на седмицата да съм го стегнала.

Да ви се оплача нещо: купих си натурални масла на Икаров да се мажа през деня с тях (като сутрин и вечер се цапотя с крем против стрии) и получих алергия от тях. Целият ми корем е в малки пъпчици, които сърбят безумно и като го съчетаем със сърбежа от разтягането на кожата и става една  ooooh!

# 277
  • Варна
  • Мнения: 1 576
6 страници трябваше да чета от обяд до сега дето сте изписали. Shocked Ама иначе много полезни неща,браво на вас. И за да сте още по-полезни, имам два много важни въпроса:
1.Има ли термокани,които преваряват водата, а не само да я загряват докато заври?
2. Каква вода ще използвате в началото за пиене или ако ви се наложи да храните с АМ?

За декемврийки ме шашнахте, но надявам се бебчовците да са добре. По принцип близнаците се развиват доста по-рано и имат по-големи шансове ако се родят преждевременно.
А рекорда във форума е родено бебче в 22 г.с. - Лаура.

# 278
  • Мнения: 817
Пуки, доколкото знам всички електрически кани се изключват, когато водата заври, т.е. няма как да се преварява по-дълго време. Точно това наскоро обсъждахме с една мама и по тази причина ми препоръча да ползвам тенджера.

Иначе аз вода не мисля да давам в началото на бебка, най-много да й давам по малко водичка, колкото да си плакне устичката след като е яла. Това разбира се, ако мога да си я кърмя, но ако ми се наложи да давам АМ ще си преварявам чешмяна вода.

# 279
  • Мнения: 899
Сев, аз цяло лято откарах със ситни ужасно сърбящи пъпчици в горния край на големия ми корем, точно под гърдите. Знам, че е ужасно  Whistling. Едва сега изчезнаха, явно са били от жегите. Голямо мазане му удряш обаче, по цял ден, толкова ли те сърби разтегнатото, или е за да не се появят стрии?
Моя опит с термоканите е същия - изключват при завиране. А може и да има нещо различно, но аз поне не съм попадала.
Също мисля да преварявам чешмяна вода, евентуално след престояване в кана с филтър Брита, която още не съм купила  Laughing

# 280
  • Мнения: 817
alliss3, мойте пъпки са в долната част на корема под пъпа. А се мажа толкова често, защото понякога направо нетърпимо ми сърби, не че съм толкова вманиачена, пък и със стрии вече се сдобих, въпреки редовното мазане  Sad

# 281
  • Мнения: 697
Момичета, днес след кратка разходка много взе да ме боли срамната кост. Сега като седна и после ставам по 15 минути. Като легна пак същото. Иначе като се раздвижа и минава. Някой има ли подобни болежки и минават ли сами?

# 282
  • Мнения: 817
Мими, при мен тази болка в срамната кост се появи преди няколко нощи и си я имам от тогава. Не ме боли постоянно, но винаги като ставам усещам болка и понякога като ходя. Мисля, че си е нормално, защото  сега е времето да ни се разширява тазът.

# 283
  • Мнения: 10
Шарийз честит рожден ден   baloni baloni hbday  много щастие здраве любов и само добри новини за принцесата  newsm51 и много да те слушкт всички
Мими честита годишнина  txtloves newsm20 много любов и веселби и да те слушкат много всички сладури  newsm03
 newsm17 всичко с малките близнаци да се нареди и много да радват мама и татко newsm17
да споделя малко инфо Simple Smile та значи имаме право на вагинален секрет по ЗК от 36 гс Simple Smile така че не забравяйте да си искате да ви го направят Wink
в Тина Киркова си правят мерене на тоновете след  записване на час и то по ЗК, така че предполагам имаме право на това и не е нужно да се чака до края
и аз ртябва да проверя за педиатър Simple Smile  надявам се д има свободни места в района при препоръчаните лекари Simple Smile че като гледам толко ходещи шкембенца по улиците и нмого се радвам Simple Smile

# 284
  • Мнения: 10
еха тия дни сладко прегрешавам с чаша биричка или малко винце Simple Smile много е добре Wink
аз от маслата на Икаров съм много доволна Simple Smile но всичко си е индивидуално и въпрос на кожа Simple Smile
ние пак сме с майстори та за жалост лекцията я пропускам Simple Smile
feel_u да ти споделя Simple Smile ние двамата с брат ми сме синечковци и русокосковци, а мама и тата са тъмнички Simple Smile така че не се знае знае ли се  newsm78
сладки сънища сладуранки  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт