Подсъзнанието може всичко 2

  • 76 168
  • 636
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 10 752
esme_bolger , явно при мен е проблемът с колибката... Ще се обадя на доставчика си да питам защо не зарежда. Добре че стана въпрос за този сайт, че аз щях да продължавам да си мисля, че е спрян или нещо такова  Confused
Извинявам се за отклонението от темата   bouquet

# 271
  • София
  • Мнения: 121
и аз мисля като галето. всички тези раздели по фън шуй и новолуния,......

Алегра, това с древноегипетската книга беше готино  Joy Аз съм много доволна от мястото на което си сложих картата, гледам я без да искам даже поне по 30 пъти на ден.
Някой им ли отзиви за Монахът, който продаде своето ферари. Бях я започнала преди време, но не ми вървеше нещо много..... Извинявам се ако сте я коментирали, ако никой не ми отговори ще приема , че вече сте си говорили за нея  Flutter

# 272
  • Мнения: 121
не е коментирана, поне в тази тема

# 273
  • Мнения: 10 752
Я, какво затишие се е възцарило в нашата темичка  Wink
Момичета, направихте ли картите?  Simple Smile Мен най-много ме затрудни зоната на Славата.
Естествено, не се побрах в лист А4, както бях намислила, ами в 9 листа А4 - по един за всяка зона Joy Голямо лепене падна, но едно е сигурно - наистина беше забавно  Laughing
Вие как се справихте?

# 274
  • Мнения: 10 752
Книгата "Монахът, който продаде своето ферари" ми беше харесала като я четох, въпреки че за себе си открих малко нови неща  Simple Smile
Чела съм и някои от другите му книги и като цяло ми се струва, че Шарма го дава доста комерсиално или поне аз така го възприемам  Wink

# 275
  • Мнения: X
 Hug Аз мислих и реших да си направя картата сгъваема, като се сгъва на две места, за да не прегъвам наполовина зоната на здравето. Картинките си ги бях принтирала на едни етикети (от офиса  Embarassed). Обаче жълтия цвят нещо не печати и станаха малко розовати.. Отначало мислех, че това няма да ме притеснява, но като ги налепих и не се получи добре... Нещо не ми е много приятно като я гледам, много дребнички станаха картинките и ще направя нова. Ще опитам да е само с утвърждения, цветове и аз ще нарисувам някои символи.

# 276
  • Мнения: 7 792

за зоната на славата можеш да си сложиш снимка на статуя или нещо триумфално

# 277
  • Мнения: 10 752
oblacheto hey   bouquet  Ами да, щом не я харесваш достатъчно, прави нова  Hug Моята стана добре, харесвам си я  Simple Smile
Поднових и списъка с желанията и изобщо отвсякъде се подсигурих така да се каже   Laughing

nataliika, сложих снимка на награда "Оскар"  Flutter И писах утвърждения за нещата, които искам аз в тази област. Едва ли някога ще получа точно Оскар, просто защото не съм актриса - не за друго!  Joy

# 278
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

за зоната на славата можеш да си сложиш снимка на статуя или нещо триумфално
....аз така направих сложих символична снимка/картинка изобразяваща стълба нагоре  Peace



..Иначе днес приключих картата т.е. днес написах утвържденията с цветовете по фън-шуй  Grinning

Много ме радва картата една такава цвента ми стана  Hug радва окото

# 279
  • Мнения: X
 Hug Колко са ви големи картите? Разбрах за картата на mijjjka    bouquet .

# 280
  • Мнения: 121
Моята карта е формат А3 , обаче ,честно да ви кажа освен , че я преработих, като сложих вече съществуващи картинки на други места, нищо друго не промених и пак ми останаха празни места, може би защото сега това са неща, които нямат значение за мен. Може би трябва да помисля и за тях, за да не чакам като им дойде времето Thinking . но ги оставям за следващото новолуние. Иначе си ми е пред очите, докато седя на домашния компютър, т.е. доста време  Rolling Eyes.

# 281
  • Мнения: 439
Момичета,аз имам питане малко встрани от темата за картите...
от къде мога да си сваля книги на Луиз Хей?

# 282
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз картата така и още не ми е останало време да я направя, не че съм много заета де, ама ....
Да ви разкажа и аз моята случка, която ме изуми!!! Започнах да си търся работа усилено, ровейки из нета, преди максимум седмица, и какво да ви кажа, днес ми звъни познат, който не съм виждала от около година с предложение за работа, без той дори да има идея къде съм, какво правя сега и тн. Не, че е 100% сигурно, но самия факт просто ме същиса. Това ми е първия толкова реален случай, на всичко писано до тук  Shocked Shocked Shocked

# 283
  • Мнения: 121
страхотно!  smile3525

# 284
  • Мнения: X
sandia, чудесно, много се радвам за теб!  Party

bella_, в първата тема за подсъзнанието имаше линкове, но май че не на книги. Ето един: http://zashto-kak.hit.bg/luiz.htm

ИнаДинова , аз също не успях да измисля за всички квадрати.

Общи условия

Активация на акаунт