Какво носите в дамските си чанти?

  • 6 227
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Съдържанието на чантата издава много неща за собственичката, та ми е интересно вие какво носите редовно със себе си.
Моля да ме извините, ако вече е имало такава тема.

Аз нося:
портмоне, ключове, телефон (те са ясни) тефтер, няколко химикала, носни кърпи, мокри кърпи, вода, балсам за устни, няколко хомеопатични препарата, нокторезачка. 

А вие...

# 1
  • Мнения: 81
Аз нося съвсем стандартни неща - портмоне, телефони, ключове и цигари. Понякога, ако чатната е по-голяма, може да се намерят в нея сухи/мокри кърпички, ластик за коса, тефтер с химикал и някое червило с молив.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
При мен правилният въпрос е какво не нося  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 215
Аз в моите винаги си разнасям и тетрадките и учебниците, както и понякога книги (не по едно и също време де). Телефон не обичам да нося особено, нито обичам да си давам номера на много хора. Също си нося парфюма с мен, имам слабо обоняние и параноя че кожата ми не задържа парфюми, което понякога е лоша комбинация за околните. Четка за коса, четка за зъби ключове и пари. Май това е.

# 4
  • Мнения: 743
Портфейл, разни документи, две снимки на дъщеря ми от момента на раждането й, 2 бр. гланц за устни, пинсета, мокри кърпички /интимни и обикновени/, носни кърпички, кутийка с няколко ежедневни превръзчици и 2 тампона, 2 пакетчета дъвки, химикал, ключове, hands free,  кърпичката за очилата, огледалце, малка гъбичка за обувки, цигари, 2-3 запалки и 3 телефона. И още няколко дребни неща, които се мотаят по дъното.

# 5
  • Мнения: 929
Освен стандартните неща - портмоне, ключове и телефон не излизам без пила,балсам за устни, мокри кърпички, химикал - има и други неща който обикновено нося но не винаги.

# 6
  • Мнения: 3 459
Имаше такава тема.
Пуснете един сърч и ще я намерите  Wink

# 7
  • Мнения: 2 199
Очила (които много рядко слагам но винаги са ми в чантата), навигациата, портмоне, документи разни, фибички, ластичета, гланц евентуално тампон, визитки и една иконка на свети Мина. А може и някоя квитанция от някоя сметка, ми това е май.А не ключове и телефоните забравих.

# 8
  • Мнения: 1 919
 newsm78 ей сега я изсипах и има-портфейл, химикал,сухи кърпи, влажни кърпички, бонбони Орбит, дъвки Орбит, балсам за устни, кутия цигари, 2 запалки, 2 аулина, 1 тампон, 1 дамска превръзка   Rolling Eyes  ключове, мобилен телефон......и ГПК... Embarassed 

# 9
  • Мнения: 2 229
Два телефона, ключове, пари, документи, гребен, гланц - това винаги. За повече ми трябва по-голяма чанта. Laughing

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 703
обикновено има портмоне, телефон,дъвки и цигари, задължително има огледало и пинцета(ако има поникнал косъм да съм в действие) влажни  и сухи кърпи .

# 11
  • Мнения: 2 111
Телефон, портмоне, тефтер, химикал, червило, балсам за устни, пудра, молив за вежди, огледалце, пинцета, мокри кърпички, сухи кърпички, резервна превръзка/тампон...Май това е Laughing

# 12
  • Мнения: 72
Телефоните, ключове, портмоне, тефтер и няколко химикала, спирала за мигли, 2 гланца, поне 1 червило, слънчеви очила, визитки, дамска превръзка, тампон, ежедневни превръзки, 2 аулина, гребен, шнола за коса, ластик за коса, парфюм или дезодорант, лак за нокти, пинцета, огледало  newsm78 и кой знае какво още. Може да си представите колко ми е голяма чантата.

# 13
  • софия
  • Мнения: 2 140
Нося:портмоне,телефон,няколко химикалки,влажни и носни кърпички,цигари,несесер с превръзки,тампони,лекарства,гланц за устни,огледалце и пинсета.

# 14
  • Мнения: 2 448
Портмоне, лични документи, ключове, дам.превръзка , тампон, червило, огледалце, парфюм от 20 мл за чанта, мокри и сухи кърпи, химикал,слънчеви очила или чадър , в зависимост от времето, защото и за двете няма място в тази малка чанта / чак се чудя как съм ги побрала тези работи, ама  Laughing / и на последно място , но не по важност презервативи.  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 2 388
Имаше такава тема.
Пуснете един сърч и ще я намерите  Wink

Така е. Май беше - "Дамската чанта - бутик или кошче за смет." Rolling Eyes

Когато съм с малка чанта нося цигари, огледалце, червило, лична карта, презервативи и една мокра кърпичка.

Когато съм с голяма - телефон, апарат, колан с пендари, цигари, нещата от малката чанта, отвертка, рулетка, кама, прашки, четка и паста за зъби от 1 лв и т.н......

# 16
  • Мнения: 580
В чантата ми цари пълен хаус ,дължащ се на телефони(2х) ,ключове,кърпички-(мокри,интим ,сухи),лепенки,портфейл,календарче,балсам за устни,кърпичка за очила,очила(слънчеви,диоптрични),химикали,лекарства,дамски превръзки(+ ежедневни),конец за зъби,дъвки,огледалце,гривна(с икона) и разбира се нещо сладичко за похапване . Laughing
ПП през учебно време и гуменици,пинсети,ръкавици,шпатули,окулдатори,уенбици,манта и тн

# 17
  • Мнения: 224
Какво ли не!  Laughing

# 18
  • Мнения: 581
 Нося почти всичко изброено по-горе, включително калкулатор, каталог, визитки, спрей с алое, тестери, фенерче, лепенки, крем за ръце, наелонова торбичка.

# 19
  • Мнения: 4 435
И аз съм с дълъг списък  ooooh!

2 телефона
парфюм
рол-он
несесер с гримове
ключове
сл.очила
носни кърпички
мокри кърпички- нормални и интимни
антибактериален гел за ръце
зарядно за телефон
дъвки
цигари и запалка
химикал
лекарства
четка за коса и гребен
лак за коса

 bowuu

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 110
лелелее какво ли не иначе без фотоапарата не излизам!!!

# 21
  • Мнения: 2 374
Протмонето.
Цигари
Запалка
Телефоните
Гримовете
Мокри и сухи кърпи
Ластици и шнола за коса
Четка за коса
Зарядно(понякога)
Дъвки (или бонбони)
Ключове
Парфюм


и още има............

# 22
  • Мнения: 779
 не виждам смисъла на тази тема Rolling Eyes

# 23
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ако съм с голяма чанта има всичко вътре, ако съм с малка - само докуминти и пари, а другите бръмбъзлъци - в колата.

# 24
  • Мнения: 67
Колко интересно, човек направо може да си изрисува образа на притежателката.

Това с четката за зъби сериозно ли е? И къде си миете зъбите? 

# 25
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Колко интересно, човек направо може да си изрисува образа на притежателката.

Това с четката за зъби сериозно ли е? И къде си миете зъбите? 



Да напълно сериозно.Аз съм студентка и моята компания правим купони,започващи от 16.00 след обед до 10-11-12.00 на другият ден и ако нямам четка за зъби и интимни кърпички в мен да се освежа се чувствам кофти.Понякога се налага след купон да отида на упражнения и няма как да се прибера в квартирата,те помагат много.И наистина не виждам нещо странно в което.

В моята голяма  Embarassed чанта има:
-GSM-3 бр.
-портмоне
-ключове
-чадър
-несесер с козметика
-лекарства
-парфюм
-кърпички-сухи,мокри,интимни
-четка за зъби
-превръзки
-огледалце
-дъвки
-хандсфрее
-зарядно за GSM(от време на време)
-крем "Здраве" (задължително-уча химия и е много полезен)
-калкулатор (когато съм на лекции)

Горе долу това е.Може да съм забравила нещо.

# 26
  • Мнения: 123
В моята чанта има всичко друго,но не и ред Peace

# 27
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
Документи, портмоне, телефон, hands-free, кърпички, химикали, парфюм, ключове, слънчеви очила - мисля че все обичайни неща

# 28
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Много неща имам в чантата си - GSM,портмоне,химикали,тефтерче,торбички,несесер с паспортите ни и други важни документи,лекарства,огледало,нокторезачка,ДП,и за друго в момента не се сещам.Напоследък имам и по някое пакетче бонбони и солети за малкия. Laughing

# 29
  • Мнения: 1 250
...несесер с паспортите ни и други важни документи,..
Не те ли е страх, че може да ги загубиш? Защо ги носиш с теб непрекъснато?

# 30
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Освен стандартните неща - портмоне, ключове и телефон не излизам без пила,балсам за устни, мокри кърпички, химикал - има и други неща който обикновено нося но не винаги.

Същото. Peace

# 31
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
...несесер с паспортите ни и други важни документи,..
Не те ли е страх, че може да ги загубиш? Защо ги носиш с теб непрекъснато?

защото съм в чужбина и винаги гледам да имам документ за самоличност на мен и детето.

# 32
  • София
  • Мнения: 504
Както бях прочела в едно интервю в Космополитън-Everything but a kitchen sink Mr. Green

И това си е така,когато ученическата ти чанта е и дамска,хаоса е страшен Peace

# 33
  • Мнения: 431
Понеже при мен дамска чанта се  припокрива с бебешка чанта нося:
-по един памперс
-крем за дупето(на малките, не мойто Wink)
-мокри кърпички
-салфетки
-по една блузка ако се наложи да ги преоблека
-лъжички(ако се наложи да папаме навън)
-гребен(на малките)
-биберони
-бисквитки
-вода за малките
-0,5л. вода за мен
-протмоне
-ключове
-дъвки
-гланц за устни
-слънчеви очила
-телефона
-фотоапарата задължително!
Май с това се изчерпва списъка Crazy

# 34
  • Мнения: X
мобилен телефон
портмоне
лични документи
носни кърпички
мокри кърпички
парфюм
слънчеви очила
гланц за устни
пудра за лице
дъвки
ключове
нурофен/аналгин
химикалка
шнолка

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 14:41 от Анонимен

# 35
  • Мнения: 1 447
Портмоне,телефон,документи,салфетки,тефтер,химикал,парфюм,превръзки,цигари,червило,аналгин,дъвки това е в момента което има в чантата ми.

# 36
  • Мнения: 645
Портмоне, телефон, документи, тефтер, химикал, мокри кърпи, несесер, съдържащ огледалце, спирала и гланц, визитник и бонбони.

# 37
  • Мнения: 1 317
Портомоне
телефон
химикали
цигари
запалки
малка четка за коса
1-2 червила и гланцове
малка гъбичка за обувки
ластици, фиби, шноли за мен и детето
кърпички - всякакви видове
1-2 тампони, превръзки
дъвки
солети
Общо взето стандартното съдържание на една дамска чанта  Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 4 751
В една друга тема си бяха снимали съдържанието на чантите, по-интересно е  Grinning

Аз нося:

голямо портмоне
телефон + handsfree
мокри кърпички + сухи кърпички
балсам за устни + червило (които никога не ползвам)  Rolling Eyes
химикалче
плюшено тефтерче  Laughing
стрепсилс, нурофен
кутийка с тампон
една-две снимки
фотоапарат
ластик,фиба
цигари, запалка
бонбони, дъвки
ключове
+ разни изоставени билетчета и др. листчета, които е нямало къде да хвърля !

Ако съм с малка чанта нося по-мъничко портмоне, телефон, ключове, пари и цигари.

# 39
  • Мнения: X
gsm- 2 броя- личен и служебен
зарядно за gsm- 1 брой, обикновено с прекъснат кабел
носни кърпи- колкото повече, толкова повече- особено през лятото
антихистамини- вървят обикновено ръка за ръка с носните кърпи
очАала- 1 чифт, в кутия с парцалетка, понякога и спрей за почистване, ако не съм го завряла някъде вкъщи
мокри кърпи- 1 пакет
чантичка за гримове- с гримове вътре,а именно - спирала, моливи- безчет на брой, някое друго червило, може и сенки, острилка, апликатори...
огледалце- 1-2 на брой
дезодоФЪС- едничък
парфун- в зависимост доколко съм заблеяна- до два
портфейл- един-единствен, натъпкан с календарчета и лични карти
тампони-в някои дни от месеца
сандвич- ако съм си взела и ако има къде да го сложа  Mr. Green
изкуствени сълзи
аналгин/аспирин ил' аулин
пила за нЙЕкти
дъвки
цитопласт- на по-тънки и по-дебели лентички
ключове- три връзки с по 3-5-6 броя
и разни хвърчащи листчета, които някой ден при добро желание може и да изхвърля

# 40
  • Мнения: 931
Нося портмоне, двата телефона, няколко гланца за устни, личните документи и дебитните карти, парфюма, фотоапарата, тефтер, химикали, ключевете( за офиса, за вкъщи, за колата) хендсфри, очила и кутийката им плюс кърпичка, носни кърпички, мокри кърпички, дъвки, огледалце, термална вода, малак кутийка с ежедневни превръзки и нещо сладко което в тия жеги избягвам , но често се налага да имам че съм с ниско кръвно и мисля че горе долу е това

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Портмоне за пари + лични карти, шофьорски книжки и т.н...
Портмоне, в което нося джобен печат, 3 бр гланцове, флашка мои визитки + разни други визитки
Парфюм
Кутийка за тампони
Тефтерче
Пудра
Ключове
Няколко пакетчета дъвки
Мокри и сухи кърпички
Химикал

...понякога, ако съм била по магазините си прибирам разни покупки вътре... Crazy
Телефона си го нося винаги в ръката или в джоб на дънки, защото чантата ми е огромна и докато го намеря хората се отказват да звънят  Blush

...допълвам се лека полека Simple Smile

# 42
  • Мнения: 142
Сега си погледнах и моята.
Има: портмоне
малко портмоне само за стотинки
документи за колата
моите документи
фотоапарат
мини стоика за фотоапарата
5 химикала, 1 молив
печат на фирмата
визитки - мои и дадени ми
ластици и фиби за мен и малката
2 гланца за устни
телефон
ключове за офиса и 2-те места където живеем - общо 3бр. връзки с ключове  Embarassed
ключ кола
мокри кърпички
малка кутия с дамска и ежедневна превръзка.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...забравих спрея за самозащита  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 852
В момента в моята има:
  портмоне
  телефон
  химикалка
  парфюм
  червило
   гланц
   дъвки
  огледалце
  шнолки 3-4бр.
  лак за нокти
  ключове
  личните документи
  мокри кърпички
  пинсета
 1-2 тампона
 

# 45
  • Мнения: 2 388
Допълвам - международния ми паспорт е винаги в чантата.

# 46
  • Мнения: X
Допълвам - международния ми паспорт е винаги в чантата.
а баничка? а боза?  Laughing

# 47
  • Мнения: 2 388

Хихиих, гледай как ме базика. Hug
В интерес на истината винаги имам някакви провизии в чантата.  Laughing

# 48
  • Мнения: X

Хихиих, гледай как ме базика. Hug
В интерес на истината винаги имам някакви провизии в чантата.  Laughing
Спокич, и аз днес пъхнах една бан'ца в чантата, ама без боза. Мляс, мляс.

# 49
  • Мнения: 2 388
Спокич, и аз днес пъхнах една бан'ца в чантата, ама без боза. Мляс, мляс.

Растроих се много, отивам да си взема една + Боза. Mr. Green Да те е яд. Laughing

# 50
  • Мнения: 5 001
Айде и аз да цопна в тая темичка с отчет  Mr. Green
В момента имам:
портмоне
парфюм
сух дезодорант
лични документи
документите на колата
гримове
лекарства
ключове
дъвки
сгъваем нож
слънчеви очила
очила за шофиране
сухи и мокри салфетки
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Малеее,ми то доста неща съм имала  hahaha hahaha hahaha

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...калъфчето за очила забравих  Crazy

# 52
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Хайде отговор и от мен: портфейл, ключове, телефон, сухи и мокри кърпички, химикал, червило, огледало, парфюм. Това са основните неща.

# 53
  • Мнения: 3 050
портмоне,  телефон, тефтер, химикалка,  дъвки,  огледалце, сухи кърпички, лекарства
1 щипка за коса и една шнола,  ключове,  личните документи,  мокри кърпички, балсам за устни, слънчеви очила, лепенки  Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 4 751
...калъфчето за очила забравих  Crazy

и аз  забравих за калъфа със слънчевите очила  Peace

# 55
  • Мнения: 224
Сега се замислих сериозно по въпроса и ето го резултата:

телефона
портмоне
документи
фотоапаратът
визитник
ключове
flash-ка
mp3 плеър
калъф за очила
книжка за 100-те национални обекта (винаги седи вътре и добре че, няколко пъти спонтанно сме ходили по такива места  Laughing )
червило
гланц
балсам на нивеа (овлажняващ)
огледалце
1-2 шноли
1-2 фибички (от онези малките черните)
швейцарско ножче
мокри кърпички
сухи кърпички
дамски превръзки - два вида
бонбони Winterfresh
здрави найлонови торбички
2 бележника
химикал

Малеее... а си мислех, че не са много!  Laughing А сега като се сетя, че само си търся и хубав козметичен несесер... направо китка!  Crazy  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 1 176


В чантата имам почти всичко, което вече е изброено, само се замислям, че нож ми липсва. Crazy

# 57
  • Мнения: 224
Ооо определено!  Flutter Моето не съжалявам изобщо, че си го купих, относително малко е, предвид какви швейцарски ножчета има, и е малко дамско ориентирано, така да се каже - има пиличка, ножичка, пинсетка... обичам го!  Hug

# 58
  • Мнения: 36
 ooooh!, страхотно не съм само аз, носеща тооооолкова "багаж" в една проста дамска чантичка. Всъщност моите трудно биха могли да се нарекът дамски чантички, по-скоро обикновено са почти с размерите на пътен сак... Blush. Ето какво имам вътре:
- портмоне
- телефони/ 2бр.
- ключове/ също 2бр. връзки
- цигари + няколко запалки
- химикали/ няколко
- кърпички
- мокри кърпички
- несесер с грим
- несесер за маникюр
- огледало
- гребен
- парфюм или дезодорант
- дамски превръзки
- лекарства
- малка декоративна кисийка с обеци и разни дрънкулки, ако се наложи да се сменят
- ластички, фибички, шнолички
- визитни картички и календарчета на ф-мата, в която работя
- зарядно, но не винаги
- фотоапарат, но не винаги
 Хм, елементарни, стандартни неща, без които не може.  А защо заемат толкова пространство Thinking.  Да не говорим за случаите, когато излезем с любимия и прибера и неговите телефони, портфейл, документи и цигари  Crazy...

# 59
Нося портмоне, двата телефона, няколко гланца за устни, личните документи и дебитните карти, парфюма, фотоапарата, тефтер, химикали, ключевете( за офиса, за вкъщи, за колата) хендсфри, очила и кутийката им плюс кърпичка, носни кърпички, мокри кърпички, дъвки, огледалце, термална вода, малак кутийка с ежедневни превръзки и нещо сладко което в тия жеги избягвам , но често се налага да имам че съм с ниско кръвно и мисля че горе долу е това

можеш ли да ме светнеш каква е тази кутийка?

аз така като чета, се успокоявам, че не само в моята има половината ми дом Simple Smile

+ гледам често да си нося зарядното за телефон, защото често ми се случва да ми падне батерията в критичен момент  Naughty

# 60
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Зол, на определен период от време производителите на превръзки пускат опаковки с подарък малка кутийка...невероятно удобна е...аз си я нося в чантата с няколко ежедневни превръзки и тампони  Crazy ... не може да не си ги виждала...не си обръщала внимание най-вероятно  Flutter

# 61
  • Мнения: 224
Зол, на определен период от време производителите на превръзки пускат опаковки с подарък малка кутийка...невероятно удобна е...аз си я нося в чантата с няколко ежедневни превръзки и тампони  Crazy ... не може да не си ги виждала...не си обръщала внимание най-вероятно  Flutter

Малко офф: А кои марки пускат такива? Така си мечтая за такава кутийка, но гледам никъде няма  Sad... 

# 62
Зол, на определен период от време производителите на превръзки пускат опаковки с подарък малка кутийка...невероятно удобна е...аз си я нося в чантата с няколко ежедневни превръзки и тампони  Crazy ... не може да не си ги виждала...не си обръщала внимание най-вероятно  Flutter

възможно е, но в момента изобщо не мога да се сетя  newsm78 можеш ли наистина да кажеш за коя марка става дума /или на ЛС, да не се счете за реклама нещо/   bouquet

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
портмоне,ключове,ФД,ммолив за очи,червило,гланц за устни,сенки,мокри кърпички Peace

# 64
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
портомоне
ключове
мобилен телефон
сухи кърпички
мокри кърпички
течно червило
спирала
огледало
молив
парфюм
дъвки
превръзки 1/2
аулин


когато съм с детето нося всичко това +вода,сок,солетки и 1 памперс

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Зол, на определен период от време производителите на превръзки пускат опаковки с подарък малка кутийка...невероятно удобна е...аз си я нося в чантата с няколко ежедневни превръзки и тампони  Crazy ... не може да не си ги виждала...не си обръщала внимание най-вероятно  Flutter

възможно е, но в момента изобщо не мога да се сетя  newsm78 можеш ли наистина да кажеш за коя марка става дума /или на ЛС, да не се счете за реклама нещо/   bouquet

Моята кутийка е на Carefree...даже имам 2... Crazy те и O.B пускат понякога такива кутийки за тампони специално  Grinning

# 66
  • Мнения: 130
И аз да се отчета: портмоне, телефон, ключове, гланц, тоалетна вода, кърпичка за очила, дъвки, сухи кърпички, USB и ластик за коса.

# 67
  • Мнения: 3 641
Потрмоне
Телефон
Визитник
Ключове
Коз. чантичка
Кърпичи, сухи мокри/тампон/
Парфюм
Дъвки
шнола
флаш памет
Химикал
калъф за очила

# 68
  • Мнения: 67
Мале, мале,  колко много неща в една дамска чанта. Може да се използва като оръжие за отбрана.  Mr. Green
 Ама каква ми е мъка, когато трябва да сменям чантите, особено ако е с много джобове- от тук вземи, там сложи. уффф

# 69
  • Мнения: 221
телефон,ключове,парфюм,дъвки,козметика /червила,моливи,гланц,сенки,ФДТ/,иконка,мокри кърпички

# 70
Зол, на определен период от време производителите на превръзки пускат опаковки с подарък малка кутийка...невероятно удобна е...аз си я нося в чантата с няколко ежедневни превръзки и тампони  Crazy ... не може да не си ги виждала...не си обръщала внимание най-вероятно  Flutter

възможно е, но в момента изобщо не мога да се сетя  newsm78 можеш ли наистина да кажеш за коя марка става дума /или на ЛС, да не се счете за реклама нещо/   bouquet

Моята кутийка е на Carefree...даже имам 2... Crazy те и O.B пускат понякога такива кутийки за тампони специално  Grinning

благодаря Simple Smile ще се оглеждам  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 4 451
Портфейл, ключове, два телефона, фибички, дребни играчки на децата... Crazy Embarassed

# 72
  • Мнения: 231
Сега ако се разровя в чантата си половината ми неща ще са хартийки и боклучета за изхвърляне. Иначе принципно всичко има, само като ме спре полицай и се хваща за главата докато си намеря документите Joy

# 73
  • Smallville
  • Мнения: 994
Освен обичайните неща,портмоне,ключове,мобилен телефон,документи за самоличност,несесер за грим,в чантата ми се въргалят все възможни листчета от платени сметки,рекламни листовки и прочее боклуци.Веднъж седмично я изсипвам и прочиствам.Гледам винаги да имам тампон,кърпички,щипка за коса и дезодорант стик.Нося също и тефтер,а гледам чантата ми да е достатъчно голяма,че да събира 0.5 л шише с вода.Поне през лятото е важно за мен.

# 74
  • Мнения: 4 433
Моята чанта е малка:
портмоне,документи,мокри и сухи кърпички,ключове

# 75
  • Мнения: 112
Какво ли не нося. Портмоне, козметична чантичка, ключове, цигари, запалка, химикал, тефтер, носни кърпи, парфюми, шнолички и ластици на дъщеричката ми и тн. Когато ми трябва нещо доста дълго ровя, защото само ред няма.

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Телефон,ключове,тампони,гланц за устни,огледало,парфюм,мокри кърпички,носни кърпи,гребен,крем за ръце,дъвки,портомоне,химикал,ластички и шноли за коса,очила и др.

# 77
  • София
  • Мнения: 980
2 телефона -понякога и 3
несесер с гримове
малко тефтерче заради работа та ми
носни кърпички
мокри кърпички
ключове
парфюмслънчеви очила в калъфка
гребенче
дъвки
ластик за коса
цигари
визитник
MP3
портмоне

# 78
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Ама то направо си имало задължителни неща за една дамска чанта  Joy .
Моята:
2 телефона
протмоне
документи
тефтерче
несесер с химикали - вътре освен химикали има и молив, пиромолив, острилка, гума, коректор, лепило, ножица, тиксо, кламери и един мини-телбод.
несесер с козметика и лекарства - кокстрал, аналгин, спазмалгон, солпадеин, колдрекс, кокулин, молив, балсам и огледало. Може по изключение и няколко ластика и фиби
handsfree
flash memory
кремче за ръце (някакво на Dove)
дъвки
калъфа на слънчевите очила
диопртичните очила
mp3
лютив спрей
всякакви видове кърпички
четка за коса
Превръзки

А в учебно време, ако имам практика си имам и поялник  ooooh!

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 22:22 от bobz

# 79
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Нося - портмоне, визитник, ключове, документи, телефон, ай-под, флашка, чадър (малък, сгъваем естествено  Mr. Green ), малък тефтер с молив, малко несесерче с огледало, балсам за устни, пудра  и блясък за устни, очила в калъф, спрей за очила, капки за очи, носни кърпички, дезинфектиращи мокри кърпички, мъничка кутийка за тампони, мъничка кутийка за ежедневни превръзки, мини-несесер с хапове  Blush , мини-несесер с пинцета, нокторезачка и пиличка, дъвки ииии май това  Mr. Green За протокола обичам голеееми чанти  Joy

# 80
  • Мнения: 3 695
телефони, документи, ключове, спирала, сенки, червила, пила, пинсета, нокторезачка, носни и мокри кърпички, парфюм, очила,тампони  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 498
~2 телефона
~портмоне
~документи
~сухи и мокри кърпички
~очила
~дъвки
~цигари
~запалка
~ключове
~химикал
~тефтер
~парфюм
~несесерче с козметика
~огледало
~пила
~гребен
~хендсфри
~тампони
Нося големи чанти,да побират всичко Mr. Green

# 82
  • Мнения: 101
В момента имам:
кърпички - сухи и мокри
флашка
ключове
телефон
визитник

острилка (не знам как е попаднала там)
шапка
панталон
чадър
нестий праскова
ампули аналгин
сироп мента, глог и валериан
зарядно за телефон
зарядно за апарат
фотоапарат
дъвки
цигари

запалка
гребен

пила за нокти
несесерче с гримове
рол-он

ПС: отбелязаните в червено са постоянно присъствие, другите са по изключение Laughing

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Портмоне
Цигари
Запалки поне 2, защото постоянно ги губя
2 телефона и 2 зарядни
Несерче с козметика
Мини комплект за нокти-ножичка, нокторезчка и пила
салфетки - сухи и мокри
химикал и бележник-работни
парфюмче
четка за коса (сгъваема  Simple Smile )
очила с диоптър
слънчеви очила
тампони
нурофен и аулин
ключове

# 84
Mi az nosa ranica v koiato ima ... klu4ove,zapalka,tetratka ot daskalo,mnogo markeri,Fotoaparat[bez nego ne moga] i tFa e duFki , pari i teleFon sa mi v djoba ...

Общи условия

Активация на акаунт