72-ра Американска тема

  • 17 072
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 257
Руми, хомеопатията не се съчетава с антибиотици, само да ти напомня.

Тандури, не споря с теб, но на кутийката на тези капки пише, че са сейф с АБ...Сега, доколко и как, не се наемам да казвам. За другото си права. блажка беше писала за една книжка за АБта, уши и т.н.

Имаше една тема наша пак с уши, ще взема да я намеря, там хубаво си хортувахме по въпроса.

Намерих я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280485.msg7102385;topicseen#msg7102385

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 21:41 от Джи

# 301
  • Мнения: 3 367
Uho може да е болно и без да боли

# 302
  • Мнения: 3 491
Руми, хомеопатията не се съчетава с антибиотици, само да ти напомня.

Тандури, не споря с теб, но на кутийката на тези капки пише, че са сейф с АБ...Сега, доколко и как, не се наемам да казвам. За другото си права. блажка беше писала за една книжка за АБта, уши и т.н.

Имаше една тема наша пак с уши, ще взема да я намеря, там хубаво си хортувахме по въпроса.
Ааа, тук се изчервих - за книжката веднага да си кажа, че я знам от Тандури, така че препращам поздрава към нея.  Hug "No more antibiotics" се казва.
На сипируми - кураж, и бързо да се размине всичко!

# 303
  • Мнения: 2 257
Ааа, тук се изчервих - за книжката веднага да си кажа, че я знам от Тандури, така че препращам поздрава към нея.  Hug "No more antibiotics" се казва.

О, ок тогава. Simple Smile Но и за тебе има благодарности, защото няма да забравя как се отзова веднага с книжката онлайн. Wink

# 304
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ако не гледате сутрин Squawk Box по CNBC, препоръчвам, тази седмица както всеки ден се случва нещо. Малко са their panties in a bunch в момента, но е много информативно (на мен ми е и забавно де).

# 305
  • Мнения: 1 173
Uho може да е болно и без да боли
Твърдо ЗА  Peace . От точно такива недогледани ушни инфекции съм на това положение - постоянно бучене в ушите и загуба на 50% ( при говорната честота). Затова за мен ушната инфекция не е шега. Вярно че дават АБ веднага но...
 Иначе Руми и нашия лекар го каза преди 2 седмици - имало вирус който не се влияел от АБ , (висока Т и запушен нос) детето трябвало само да се пребори. Ние минахме по-леко , за 2 дни  като най-високата Т беше 102. Дано да се оправя малкия бързо .

# 306
  • Мнения: 7 091
Uho може да е болно и без да боли

Аз не съм се изразила правилно- да, може да е болно без да боли, но това не може да е инфекция, която се лекува с антибиотици по начина, по който я лекуват тука. Дето е писала Джи книжката- там е обяснено много добре каква е разликата и защо е неправилно подобно лекуване.

# 307
  • Мнения: 29
Девойки скачайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332129.new#new

# 308
  • Мнения: 868
Не знам някой дали го е казал, но тука за вируси не дават антибиотици. Най-често се изписват за бактериални инфекции. В моето детство БГ лекарите изписваха антибиотик за червено гърло или грип. Тука само ако има стреп гърло, за което се прави много бърз тест. Има нова вълна, обаче, сред някои лекари, които мислят, че може би антибиотици трябва да се дават не само в крайни случаи. Например, някои по-млади доктори дават и при бронхит (традиционно тука не се дава заради това) защото ги е страх, че може да прерастне в нещо друго и след това ще ги съдят. 

Аз не разбирам нищо от хомеопатия, и затова не смея да използвам друго освен витамини и омега асидс. Има противодействия между лекарства и "невинни" хомеопатии.

Използвала съм, обаче, акупунктура, което не е съвсем хомеопатия, за себе си, с добри резултати.

Hear, виждала съм такива забулени мюсюлманки, но не са много. Една от тях ми беше със-студентка няколко години. При нея интересното беше, че тя беше американка, израстнала в християнско семейство, с християнски родители. Беше се омъжила за арабин, и приела неговата религия.  Повечето мюсюлманки не крият лицето си, само косата си.  Ортодоксалните еврейки също крият косата си, когато се омъжат.


Общи условия

Активация на акаунт