може ли някой да ми разясни ....

  • 2 065
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
ами пробвай и пиши

# 16
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добре бе, едно време нямаше форум в който да ми се разясняват тия неща.Но аз знам,че цикъла се брои от първия ден на кървене, не знам що за невежество е това Shocked Направо нямам думи вече колко глупости се изливат в тоя форум всеки ден!!!
И ако всичко ставаше по план, тук щеше да има тема с коментари "Едно бебе за април месец на адрес...."  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 17
  • Мнения: 221
Ако може и аз да изкажа мнение  Blush Според графика ти БТ ти е паднала днес и според мен най-вероятно ще ти дойде днес или утре  Sad Но не се отчайвай,следващият месец може да е твоят  Hug

# 18
  • Мнения: 444
Стига само БТ да я е мерила по правилата, а не да е мерила телесна температура!  Hug

# 19
ами дойде ми сега бях в тоалетната   newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3511 smile3511 smile3511   сега вече какво да кажа на моя всеки месец ме пита "мило тоя месец нямали изненада за мен" и аз  #Cussing out #2gunfire всеки месец се надява че ще му кажа че ще става татко той има по-голямо желание за мен

# 20
  • Мнения: 221
Стига само БТ да я е мерила по правилата, а не да е мерила телесна температура!  Hug
права си  Wink


miss_kapriss как мериш БТ?Тестове за овулация ? Кои месец ви е поред  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 444
и аз щях да питам , от колко време правите опити?

# 22
БТ не съм я мерила телесна ,а вагинална ,а вие каде я мерите?

# 23
  • Видин
  • Мнения: 4 921
 Sick Sick Sick
Ми...
КАЖИ МУ чЕ БЕБЕТАТА НЕ СТАВАТ ПО ПОРЪчКА
Абе кви са тия хора в тоя форум, имайте милост, то тва на нищо не прилича вече

# 24
ами от почти 6 месеца но от 2 месеца сме много сериозни в смисъл следя си ову и така но не с тестове а с мерене на температурата

# 25
  • Мнения: 444
ами от почти 6 месеца но от 2 месеца сме много сериозни в смисъл следя си ову и така но не с тестове а с мерене на температурата

Ами не е фатално че не е станало за 2 месеца сериозни опити и 4 - не толкова сериозни.  А тук има страшно много момичета, които правят опити повече от една година, така че не се паникьосвай, не става по поръчка, ами вземи и едни тестове за овулация, заедно с меренето на БТ, може и по-добре да се ориентираш. Това е страшно малък период!!!

# 26
сега вече си мисля и чакам с нетърпение чакам да ми свърши за да продължа с опитите и най-накрая да зарадвам моя мъж

# 27
  • Мнения: 1 334
най-накрая да зарадвам моя мъж
....или той да зарадва теб Whistling Не че искам да отварям темата,но колкото жената е важна за едно бебе,толкова и мъжа.Безкрайно погрешна логика,но както и да е.

# 28
  • Мнения: 975
Ех ,ама 6 м не е никак голям период за да се отчайваш .Тук ако си забелязала има момичета които се борят с години,но не превръщат всеки месец неуспех в трагедия,а продължват нелеката борба.Продължавайте с опитите,обичайте се и дано резултата не закъснее.Бебетата не винаги стават по план.

# 29
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Ех ,ама 6 м не е никак голям период за да се отчайваш .Тук ако си забелязала има момичета които се борят с години,но не превръщат всеки месец неуспех в трагедия,а продължват нелеката борба.Продължавайте с опитите,обичайте се и дано резултата не закъснее.Бебетата не винаги стават по план.
Напълно подкрепям!Много точно казано Peace

Общи условия

Активация на акаунт