Оралният секс - вреден за здравето

  • 7 420
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 599
Вие се майтапите с тези неща, но знаете ли колко жени умират от рак на шийката.

На коя шийка - горната или долната?  Simple Smile

Ми то си е за майтап работата.
По-голяма глупост не могат ли да измислят.И то само, за да си продават ваксините  ooooh!

# 61
  • София
  • Мнения: 38 489
Не е хич за майтап, защото много хора все още си мислят, че от свирка не могат да хванат нещо. Могат, и то доста гадни неща....
Херпеса е най-малката грижа.
Ама на нас семейните какво ни пука.

# 62
  • Мнения: 545
Английската преса, цитирана от български новинари, трябва да има кръгче с предупреждение Simple Smile
Както казват, Магадан пасти да яде...

Заглавието нарочно е подбрано така тенденциозно. Иначе нещата, които пише в статията са верни- ако правиш орален секс със заразен партньор може да се сдобиеш с някои вирусчета, а понеже HPV е считан за причинител на рак, значи и рискът от рак се повишава. Нормално е хората да знаят това, а не тийнеджърките да смятат, че ако правят свирки няма да се заразят. В статията не се споменава за риск при моногамни партньори.

# 63
  • Мнения: 3 423
Ключовата дума в статията е "ваксинация". Сложете си по една ваксина срещу рак на шийката на матката и д... на воля.
Мъни, мъни, мъниии
А баш! Това е целта!

В Германия не агитират за тая ваксина.
Като си бях в България обаче, пих бира
с една приятелка, гинеколог е, веднага
ме проагитира за ваксината. Явно мода.

# 64
  • Мнения: 122
Въобще самият секс си е вреден... ей затова всички ще си отидем без време... млади и хубави...  Whistling

# 65
  • Мнения: 3 521
 Лиске, как да не агитират - имаше реклама с Jette Joop и дъщеря и, сега върви тази с русокосото девойче, което пъди майка си от стаята, за да чати?
 Имаше, обаче, доста негативи за нея след два смъртни случая на млади жени в Европа - т.е. и на мен статията ми изглежда малко на акция тип "Империята отвръща на удара" Thinking
 Ежегодните посещения при гинеколог дават задоволителна сигурност при профилактиката за рак на шийката. А има и тест, за да се види дали си носител на ХПВ, които ако се окаже положителен можеш да ходиш по-често на "проверки"...

# 66
  • Мнения: 2 663
А бре има резон в това, а и като се сетя, че мои близък мина през какви ли не изследвания в продължение на години, за да открият какво му е на инструмента, та накрая се оказа, че е лепнал въпросната гадост от слюнката на една девойка...........

Мъжо ще е недоволен.....даааааа  Crazy

# 67
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Въобще самият секс си е вреден... ей затова всички ще си отидем без време... млади и хубави...  Whistling

 newsm47 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт