ФОТОГРАФИЯ - 28ма тема

  • 28 834
  • 618
  •   1
Отговори
# 45
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Хоп в новата тема и аз. И вместо запис - нещо скромно от мен. Сбогуване с лятото... Tired


# 46
  • Мнения: 2 863
Аз пък харесах много колелото, не че цветето не ми харесва, но имаш и по добри.

# 47
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
пристъпвам тихо и много плахо,  newsm43... не съм ви чела много отдавна, не съм снимала...

исках да споделя с някого /не се сетих с кого освен с вас/  една заря която снимах /разбира се много аматьорската/  Embarassed Embarassed Embarassed това е албума, ако е интересно за някой изобщо...  Mr. Green Embarassed

# 48
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
katyadjin, зарята ти ми прилича на феникс Crazy Много яка!

Садже, честит ти 85 милиметрОв - сега ще си мерим ли п******... опа снимките?!

Калинка, добре си се завърнала Hug! Кога пак заминаваш?

MiRa_55, сори, ама нещо хич не ме грабва Whistling

Веч, имаме ли вече бебе?

Дамаянти, ако се появи да пише бързо тук или на лични дали беше доволна от курса за начинаещи на ФФ и горе - долу какво беше нивото на другите курсисти в групата - толкова ли са зле, че да трябва да се обяснява разликата м/у компактен и дслр, скорост, бленда и т.н., че Слави ме насмете налични и ме сдуха яко?

# 49
  • Мнения: 2 109
муце, заминавам в петък Joy за малко... наблизо но в чужбина хихи

# 50
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Я вижте този http://www.flickr.com/photos/mrbokeh/ какви ги снима;)

# 51
  • Мнения: 1 895
Любимите ми "мишени" се завърнаха и започвам да ставам производителна Laughing


http://farm4.static.flickr.com/3176/2853574371_a845be3d8f_o.jpg


Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 01:01 от Double with Cream

# 52
  • Мнения: 1 084
Муцуна Simple Smile), да си ги мерим Simple Smile)), ама аз засега само го разучавам Simple Smile))))) И снимките не са за показване Simple Smile)) Ей това http://flickr.com/photos/sage_bg/2828151881/ е правено с 85 мм, но има гаден зелениав отблясък от стената Sad(( по лицето на А-М, нямах време да го оправя:((

Пумпал, аз пък си мисля дали да не си взема един 50мм Simple Smile)), с 85 мм всичко ми е много "близко" в сравнение с китака Simple Smile)))) BTW, страхотно цвете!!!

Кате, уелкъм Simple Smile) Радвам се да те видя и тук!

Вечи, какво става? Има ли бебе? Simple Smile)))

# 53
  • Мнения: 2 863
Дабъл, "непоносимо" красива е  тая девойка, но нещо не ми е на фокус?
Калино аз пак не разбрах къде отиваш, ти не трябва ли да работиш бе момиче....
katyadjin, добре звърнала се!

# 54
  • Мнения: 1 909
Мила Моби, честита камера! Не знам друг да я заслужава повече от теб! Знам, че ще я оцениш и тя теб! Сега ще погледна във фликр дали си качила нови кадри!  Mr. Green

Аз последните седмици се затрих - имах едно след друго гости и нямах много сили да снимам и коментирам, ще наваксвам!  Embarassed

Апоклистика и Пумпал да ме извинят, че едва днес отговорих на съобщенията, не бях влизала тук от август  Embarassed (шейм он ми!)

Луиза, много се радвам, че се върна, липсваше ми  Hug

Вечерница още не е родила, поне вчера не беше.

След 2 дни изтича 365 проектът на Сара и още не съм решила дали да го започвам отново.
Докато се кумех, отворих нова група 365 Bokeh, който иска да заповяда  Hug
Аз на третия ден забравих да снимам, не е същото като със Сара - с нея никога не съм пропускала и ден. И мисля, че много ще ми липсва да я снимам "по задължение".
Ако си дам почивка, мисля, че след това ще ме домързи да започвам... Whistling

Ето една снимка на Вечерница, която аз много харесвам, тя също не я е виждала - Вечерница, дано ти хареса  Hug
И мисля, че вече е редно да отидеш да родиш, виж колко хора те чакаме!



# 55
  • Мнения: 948
Джем, много ме радва новата ти серия, и е супер как всяко ново боке, което качиш направо отива в Експлор  Laughing

На мен вчера ми беше ден за снимане; ето ви едни есенни круши, които освен че са фотогенични, бяха и страшно вкусни  Mr. Green И едни други бодливи неща.
   
http://farm4.static.flickr.com/3017/2853771835_f2f8c1c88f_b.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3269/2854609844_0f89f68815_b.jpg

Също, откакто видях тези photo books по-отблизо (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323019.0), си представям една книга "52 седмици заедно" - с всички снимки на Мариана и Антон от неговата първа година (той става на 1 след няколко седмици)...Ей, направо не ми се търси работа, само снимки сортирам  Mr. Green...Та, помислете си за тези проекти как да ги "публикувате," че срамота иначе.

==========
Веч, добри мисли пращам пак!!!

# 56
  • Мнения: 4 915
Моби, честита ти нова камера!!!  Hug  Hug Леле, колко ли ентусиазирана се чувстваш! Красоти ще твориш още по-големи!  Heart Eyes

Пумпал, харесво ми колелото! Simple Smile) Много "лятна" снимка.

Мира, разбирам идеята, но нещо не ми допада обработката. Може би твърде силен контраст между цикламеното и десатурирания бетон...Не знам. Малко "тесен" ми е кадърът също. Може би по-отдалеч снимано, повече пространство, повече жълти листа... Simple Smile

katyadjin, тук не хапем.  Laughing Пускай смело снимки, дори да критикуваме, то е за добро. Поствай конкретни снимки, за които искаш отзиви, цял албум по-трудно се коментира.  Simple Smile

Double with Cream, красиво дете, супер цветове, хубаво настроение. Но и на мен ми изгежда не на фокус? Сигурно заради блендата. Харесвам разпилените коси и светлината в тях. Как си я снимала такава вихрена?  Grinning

Джеми, неуморна си с тези проекти!  Peace Предизвикателство е да снимаш и твориш всеки ден нещо по тема, аз не го мога. Едно време се отказах от кръжока си по рисуване, защото не ми беше интересно да рисувам по зададени теми.  Laughing Може би за такива мързели като мен е полезно да се захванат точно с такива проекти, но като се зная, няма да издържа дълго.  Laughing

Чаровна снимка на Вечи. Под брадичката синджирче ли има, нещо тъмнее там?

Вечи?.... Grinning  Heart Eyes



# 57
  • Мнения: 1 895
Дабъл, "непоносимо" красива е  тая девойка, но нещо не ми е на фокус?

Double with Cream, красиво дете, супер цветове, хубаво настроение. Но и на мен ми изгежда не на фокус? Сигурно заради блендата. Харесвам разпилените коси и светлината в тях. Как си я снимала такава вихрена?  Grinning

Снимките са 2 последователни кадъра докато скачаше в надуваемия замък в парка. Толкова бързах да не я изпусна докато ту се появяваше, ту изчезваше иззад оградата, че не съобразих да променя блендата Blush

Вечерницата изглежда толкова щастлива на снимката. Ведра! Съжалявам, ченавремето нямаше кой да ми направи такива "бременни" снимки.
Възползвах се от поканата и се присъединих към боке-групата. Не знам ще имам ли време всеки ден за снимка, но със сигурност ще ми е приятно да измислям кадри за там. Предизвикателството е сериозно.

# 58
  • Мнения: 1 909
Мишолина, благодаря Simple Smile
Крушите ти много ми харесват, интересно се е получило с отражението и цветовете са много приятни Simple Smile

Фрий, цветята и шапката ми харесват като идея, но нещо флипът май ми идва вповечко, може би около 20-ина градуса?
Да, това е синджирче на врата на Вечерница http://www.flickr.com/photos/12370523@N08/2854795999/sizes/l/

Double With Cream, не се шашкай за снимките, то така всеки е започнал, да не мислиш!
Вчера имах едно интервю за фотографията и ме питаха откога снимам - минах умствено през всичките си периоди на снимане и с усмивка и умиление се сетих за първите си опити  Mr. Green Така че дерзай Simple Smile

Пумпал, одеве забравих да ти кажа, че колелото много ми харесва! БНе го открих на първа страница на контактите си и не можах да го изкоментирам. Невероятно усещане за лято и безгрижие, браво! Simple Smile
Ако пак го видиш там и напръскано, може да клекнеш съвсем леко, ще видиш, че капките ще се озарят от слънцето. Това, което от пръв поглед не се вижда, е пръскачката. Ако си кропила снимката - дай малко въздух около нея, да не седи така забита в ъгъла  Simple Smile

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 12:00 от geminarius

# 59
  • Мнения: 11 314
Такава наслада сте ми за очите, мацки!  Hug
Не мога да ви изреждам една по една, но ме правите щастлива и пълна със сили за предстоящото събитие.
Джем, благодаря за снимката! Пускай квото ти харесва, особено от рубенсовата част  Joy (с воалите)

Общи условия

Активация на акаунт