ДОБЪР ЛЕКАР УНГ В СОФИЯ

  • 140 803
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 38
Здравейте ,искам да попитам в Исул работят ли по здравна каса, майка ми има проблем с ухото от месеци , ходи при лекари тук в Бургас но оправяне няма.Също така искам да попитам чака ли се много за часове? А  д-р Петров-МВР болница работи ли по здравнса каса?

Последна редакция: пн, 21 юли 2014, 14:21 от p_z_t

# 31
  • Мнения: 1
Здравей,ушна клиника в исул работят със здравната каса.Мога да ти препоръчам от 1 ушна клиника и онкология (не се плаши,че е онкология,то е и унг отделение) д-р Станислав Йорданов работи с направление код 14, при него много време се чака,защото прави много операци,но е много добър човек и специалист,има отношението към свойте пациенти,внимава,преглежда,разглежда и мисли по случая,може да му се довериш на 100%.Най-добре ще го намериш към 12.00 часа или му се обади аз ще ти дам номера му ако искаш. От 2 ушна клиника мога да ти препоръчам Д-р Тодорова много добър специалист също работи с касата.
Проф.Цоло Цолов също в исул е много добър,но той не работи с касата може да го намериш в 8.30 не по-късно,малко е високомерен,но си е с опит в тази област.
Най-горещо прероръчвам д-р Йорданов,аз бих избрала него.
Всички са много добри.
Можеш да ги намериш в отделението от страната на "бул.Данаил Николаев"

# 32
  • Мнения: 1
здравейте търся си добър лекар за вадене на сливици много прочетох но към днешна дата не знам към кой да се обърна за тази операция. Проблема ми се състой че есента и пролетта малко да ме лъхне ветрец как се казва веднага боледувам с сливиците надуват се немога да пия да преглъщам и обикновенно става абсес дано така се казваше и седя в болниците да ми цепят сливиците по 2 3 пъти на ден. Колко лекари са ме лекували всичките изписват хапчета за 150 лева и резултат няма. Моля кажете към кой да се обърна за тази операция а и за много съм чул че след тази операция доста усложнения се получава ли от добри лекари. търся някой който си разбира и работи както трябва. Благодаря Simple Smile

# 33
  • Мнения: 6
Здравей,ушна клиника в исул работят със здравната каса.Мога да ти препоръчам от 1 ушна клиника и онкология (не се плаши,че е онкология,то е и унг отделение) д-р Станислав Йорданов работи с направление код 14, при него много време се чака,защото прави много операци,но е много добър човек и специалист,има отношението към свойте пациенти,внимава,преглежда,разглежда и мисли по случая,може да му се довериш на 100%.Най-добре ще го намериш към 12.00 часа или му се обади аз ще ти дам номера му ако искаш. От 2 ушна клиника мога да ти препоръчам Д-р Тодорова много добър специалист също работи с касата.
Проф.Цоло Цолов също в исул е много добър,но той не работи с касата може да го намериш в 8.30 не по-късно,малко е високомерен,но си е с опит в тази област.
Най-горещо прероръчвам д-р Йорданов,аз бих избрала него.
Всички са много добри.
Можеш да ги намериш в отделението от страната на "бул.Данаил Николаев"

Здравей Simple Smile Благодаря за споделеното мнение! Възможно ли е да ми дадеш повече насоки как да намеря д-р Станислав Йорданов - номер на кабинет или нещо друго. Наистина ли вариантът е само 12.00 часа или има някаква друга възможност, защото ми е много трудно да изляза от работа по това време. Днес си взех направление от личния лекар, но съм склонна да си платя и частен преглед, ако това ще ми спести време, защото се страхувам от усложнение на състоянието ми. И наистина, ако може моля те ми прати телефонния му номер, за всеки случай. Предварително благодаря!

# 34
  • Мнения: 177
Аз пък от д-р Найден Петров в МВР болница не съм доволна. Наистина е добър човек, става ясно още от вратата, но прегледът, който ми направи беше много повърхностен, омаловажаващ проблема ми. Ходих преди 2,3 години при него, проблеми с ушите все още си имам и не знам вече към кого да се обърна...

# 35
  • Мнения: 356
Професор Лолов

# 36
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
още един глас за него Peace
Не знам дали има по-добър от него! Наистина е страхотен. Синът ми такава поразия си беше направил в носа, добре яе беше той! В ИСУЛ не стъпвам за нищо на света.

# 37
  • Мнения: 4 275
Щях да пускам нова тема, но попаднах на тази. Проблемът ми е следния:

В края на септември се разболях доста сериозно - болеше ме гърлото, имах температура, после дълго време кашлях. Излекуването ми отне близо 3 седмици. Пих разни неща, както и чай с мед и лимон. При единия от чайовете реших да преглътна една лимонена семка, която заседна там някъде в гърлото. Най-вероятно не съм успяла да я преглътна заради подутите сливици. Усетих дращене, което на следващия ден поотмина, заедно с усещането, че семката е "заседнала". Ходих и на УНГ и лекарят каза, че няма как да ми заседне каквото и да било в гърлото. Да но след няколко дена, при преглъщане отново усетих семката. Още два УНГ специалиста казаха, че няма как да е заседнала.

И така, месец и половина оттогава насам, аз продължавам да я усещам. Освен това имам чувството, че сливиците ми са на дупки и че се пълнят с храна. Виждат се и бели топчета, които наричат гнойни тапи. Просто го усещам при всяко едно преглъщане.

Съгласих се, че няма как семката да е останала в самото гърло, но гледайки в огледалото ми се струва, че е заседнала някъде между/около сливиците или джобчетата там някъде... Създава ми ужасен дискомфорт. Усещам го при всяко едно преглъщане. Препоръчайте ми добър УНГ специалист, който няма да ме отпрати с "нищо ти няма". Не съм запозната със структурата на гърлото, но знам какво усещам и не ми е приятно.

В теми от форума изпъкнаха д-р Петров и д-р Попов, най-вероятно ще посетя някой от двамата... Но ще се радвам на мнения от хора с проблем подобен на моя. Най-вероятно съм единствена със семка в гърлото  Mr. Green, но гнойни тапи май имат доста хора  Confused

# 38
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Напълно те разбирам. Преди години, живеех тогава  в Испания, една вечер се задавих с месо. Едно сухо парченце ми остана в гърлото. Веднага хукнах към спешното. Приеха ме веднага, направиха ми снимка, то естествено нищо не може да се види. След това доктора ми сложи упойка, някаква местна в гърлото, и започна да рови с едни мнооого дълги пръчки. Усещането е кошмарно, имах чувството, че ще умра. Повръщаше ми се. Както и да е, след манипулацията каза, че го е извадил това парченце. После една седмица не успях да хапна нищо, свалих сума килограми, едва преглъщах вода. Но се оправих. Така, че ти вярвам, че усещаш семката, това е кошмарно просто. Иди при Попов и настоявай хубаво да те огледа, ако трябва да те бръкне. Аз от него съм много доволна, лятото много помогна на детето ми.

# 39
  • Мнения: 4 275
lechugitka, имала си късмет, че ти се е случило в Испания. Тука, както казах, трима лекари УНГ казаха, че нищо ми няма Sad Аз четох още за Попов, но май се оказа, че са двама. За единия от двамата имаше лоши мнения. Кабинетът бил мръсен, претупал прегледа (ако не помня грешно). Ти от кой Попов си доволна, че се пообърках вече. Ще бъда благодарна, ако дадеш координати, че вече близо два месеца ме мъчи този проблем и май е крайно време да ида отново на преглед и да се надявам, че няма да ме отпратят отново...

# 40
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Попов в МЕРСИ болница. Пробвай и късмет.

# 41
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
МВР болница.  Тоя телефон пише глупости.

# 42
  • Мнения: 4 275
lechugitka, благодаря, сега ще го потърся и отивам на преглед.

# 43
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
lechugitka, благодаря, сега ще го потърся и отивам на преглед.
Хайде и да пишеш как мина.

# 44
  • Мнения: 106
Здравейте, само да попитам това ли е доктор Петров от МВР болница: http://doctorpetrov.com/контакти/? Моят син има проблеми с нослето - едни сополи го мъчат от април, запушен нос и дори хърка вечер докато спи, а е на 11. 

Общи условия

Активация на акаунт