Споделете 78

  • 23 689
  • 982
  •   1
Отговори
# 15
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Моят "мълчалив", снизходително ме остави аз да се пържа на пангара и да обяснявам на няма и пет годишното ми дете какво е секс. Бях доста по-скромна и обясних, че мамите и татковците, когато остават на саме се гушкат много силно и се целуват. Извода на Кристиян беше логичен: "Значи мен като ме няма и правите секс !?" Искаше и да му покажем, но вече дружно обяснихме, че като стане голям сам ще разбере какво е.  ooooh!

# 16
  • Мнения: 3 405
На моя пет годишен обясних аналогично, а подробностите ги прочетохме и разгледахме в една книжка "От къде идват бебетата". Там е поднесено като за 5-6 годишни.
Сега знае много повече, защото си говорим, ама подробностите не ги е разбрал от мен Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 212
Споделям, че гледах мач Ливърпул - Манчестър Юнайтед и съм доволна от резултата 2:1. Въпреки българското дебютно участие в Манчестър съм си фен на първите и туй то.

# 18
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Добре, де, не му ли е било неудобно на Мълчаливия да разказва толкоз цветно? На мен, като ми се случи все някога, сигурно ще се припотя 100 пъти, докато измисля, какво точно да кажа и как точно. Това с книжката не е лоша идея.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Сложих детето да спи и влязох в банята да се изкъпя. "Най-накрая!!!" казах си. Влязох, видях петна по батерията и нещо ми прещрака. Излязох, взех препарат, върнах се, изтърках я, изтърках и мивката, измих навсякъде. И в момента, в който пуснах душа да измия най-после и себе си... дребния ревна.  #Cussing out
Няма да го повторя това с търкането  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 599
Цопвам се и аз тук в новата тема.
На моя син ми разяснявахме някои неща относно секса като беше на 5,6 години,
а останалото си го е научил от нет-а.Там мат'триал, колкото щеш.

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Чудесен дъжд. Почти цял ден Simple Smile

Споделям лежерен следобед с голяма кана студен чай и малко водка.

Хм, на мен индивидуално едно време никой не ни е обяснявал откъде идват бебетата. В осми клас по биология ни разделиха на момичета и момчета и ни го показаха с бегли, но цветни диапозитиви и всичко това поднесено на английски  Mr. Green /бях подготве/

Попитах за подробности вкъщи и нашите свиха рамене и рекоха: В училище не ви ли обясниха?

П.П. Добре че по онова време родителите имаха касети VHS и всеки донесе по една-две и се образовахме със Секс в затвора, Палавата секретарка и други подобни заглавия.

# 22
  • Мнения: 2 792
  Разговорите за секса всъщност ги водим от доста години, аз лично не се чувствам дискомфортно да разговарям с тях на тази тема, разбира се запазвайки малко загадъчност в примерно- как точно спермата се озовава във вагината и стига до яйцеклетката, но не знам по какви причини баща им реши, че точно сега (тогава) е бил момента да вдигне завесата.
 Подозирам в пъкления му план намерение да ги от каже от идеята за секс, поне до 30-тата им година. Аз единственото, което вметнах   беше, че на човек му е много приятно докато прави всичко това, но не мисля, че Димана и Момчил ми повярваха, поне не им пролича.
  Та Буба Мара всичко е въпрос на тренинг с времето ще свикнеш или с изпотяването, или с темата, но това е друг въпрос.

# 23
  • Мнения: 4 300
И най добрите планове се провалят понякога Confused
Освен да ви споделя несвършена рбаота, не по моя вина естествено, надежда за утрешния ден, и кифли ( собственоръчни). В цяла София няма ПВЦ коляно 125 мм.

Естер, следващия път като идваш накъмто София ще ти направя питка, обещавам.

# 24
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Днес с благоверният,го писахме"Ден на майстора"!Грам баданарка не пипнах и въпреки това се уморих!Може би ,защото шофирах(моля ВЕ)насам-натам и ще да съм се пренапрегнала психически!
Грам дъжд няма и това ме нерви допълнително!После-от ЕГН-то било,предкритична било...Да,да..

# 25
  • Мнения: 2 212
Хора, подозирам, че в мен се е вселил зъл дух, който ме предизвиква да върша порочни неща. Днес вече споделих, че опуках преносно и буквално една милка с диня...да но с настъпването на вечерта, почувствах необходимост от сладко отново...отидох до близък денонощен магазин с първоначална идея да си взема някакво десертче и да си задоволя таз нужда, като не изхарчвам много пари...е, то се оказа от онези добре заредени магазини, където всичко те привлича...така си тръгнах с 3 различни пакета сладки, някакви петифури и пурички....които дори не се оказаха толкова вкусни, колкото изглеждат на опаковките им, м@мка му! Аз наистина не исках да се изхвърлям изобщо толкова, но сякаш нещо вътрешно, като магнит ме теглеше и ме караше да вземам още и още....нима може да оправдая само с пмс? По-силно е. Ето сега, вече все едно съм излязла от абстиненция и осъзнавам, че съм се затрупала със сладки, които дори не са кой знай какво, само имат обилно и вкусно изглеждащ шоколад, но на опаковката....

Само не викайте анатема след мен! Надявам се да отшуми този сляп порив още тази вечер  Embarassed

# 26
  • Мнения: 599
От ПМС-то, спокойно.
И аз съм така, само че със солено.
Награбвам се като за последно, ама си ги и изяждам де.

# 27
  • Мнения: 4 585
Аз, както всеки вълк, урока на вълчето за разликата в половете, секса и зачатието го проведох с два ножа и агне, окачено на ченгела. През цялото време вълчето си накланяше главата силно в страни. Оказа се, че защото на ченгела агнето е обратно, с главата надолу.

# 28
  • Мнения: 2 212
Аз опитах от всеки пакет по 1-2 и толкова...ама и те на са толкова хубави, колкото изглеждаха през погледа 'мммм, дали да не взема и това'. Добре, че все пак съм предвидлива и си взех един бейк ролс, защото ми стана адски сладко  Embarassed

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Споделям пълно "размазване"/ емотикон- блаженствоооо/:
- имам бутилка от любимия "Мавруд"/естествено Асеновградски/;
- кутия "muratti lights";
- пангасиус със сос горчица и сметана;
- препръска преди час;
- вятъра препуска бясно навън и стресира котката, но радва мен
+ шоколадов крем, който забъркахме заедно с Мишо.
Ако и съпругът беше тук щеше да е перфектно, но да не задълбавам толкова и да се радвам на насъщното Laughing...
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт