Когато открихте двете чертички....

  • 3 714
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
   Първият път - не спрях да плача, той само ме прегръщаше и ме успокояваше. И той и аз не знаехме, защо трябва да ме успокоява. Все пак не се пазехме. За съжаление направих спонтанен аборт.

   Вторият път - съвпадна с погребението на чичо ми. Мислех си как един човешки живот си отива, а друг е на прага да започне. Бях много по-спокойна и постоянно си повтарях, че всичко ще бъде наред. Не беше - пак направих спонтанен аборт.

   Третия път - пак не се пазехме. Той чакаше в хола, а аз се чудех дали има време да му направя изненадата, която си бях намислила (да сложа теста в бебешки чорапки). Искаше ми се да е нещо романтично, защото той винаги е присъствал, когато съм си правела тестовете. Поплаках си малко в банята и реших да не го карам да чака повече. Седнах в скута му и му подадох теста. И двамата бяхме много щастливи , но никой нищо не каза. За наше голямо щастие сега си имаме едно слънчице в къщи.
newsm45

# 31
  • Мнения: 1 763
Моят мъж знаеше, че ми закъснява и беше сигурен, че съм бременна. Аз пък не вярвах, цикълът ми винаги е бил нередовен. Направих си тест, той чакаше пред банята, съобщих му и почти веднага двамата хукнахме за работа. Вечерта прочетох в нет-а, че тестовете понякога не са верни. Направих си още един, пак беше положителен. След няколко дена отидох на лекар, милото ме чакаше навън. Попаднах обаче на много приказлива лекарка, която освен че установи бременността, ми говори разни неща около час. Когато излязох, мъжът ми си беше изпушил всички цигари и от скука си играеше с три бездомни кучета ooooh!. После ходихме на пицария да празнуваме.

# 32
  • Мнения: 200
С риск да ви поразсмея малко -
на мен мъжът ми ми каза. Имах съмнения и си купих тест. Направих го вечерта, изчаках но се появи една чертичка. Оставих го в банята, съобщих че няма нищо - но бях много разочарована, защото като че ли усещах някаква промяна в мен.
Сутринта, мъжът ми видял двете чертички на лентичката, дойде и ме събуди с новината че чакаме бебе. Аз още сънена се чудех, какво ми се случва.
През деня купих и направих нов тест, разбира се + и му пратих СМС, а той ми се обади - по -щастлив от всякога.

# 33
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
Беше най-хубавото нещо,понеже бебчо беше желан и очакван.Казах му по телефона,не можех да чакам.А пък от сантименталност все още си пазя теста с двете чертички Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 3 678
Ами мисля че и друг път съм го разказвала....
Пробвахме вече 3- ти месец,бях се притеснила,че не стана от раз....закъсняваше ми порядъчно около 10дни/аз не съм от най-редовните Laughing/ и направих тест,на сутринта втори за по сигурно....
Първата моя реакция- сълзи- от радост,от страх,от объркване.....
Беше 27,12,2004г.,таткото имаше рожден ден на 31,12 и реших тогава да му кажа....не можах да устискам и споделих само с една моя по-възрастна колежка и то на 30,12.
На рожденния му ден щяхме да се събираме с приятели- двоен празник + Новогодишното тържество.
Преди да дойдат другите му поднесох моя подарък- първо един парфюм и пуловер и накрая една малка кутийка с панделка
Вътре бяха двата теста и отрязана част от опътването .....ако са две чертички- сте
бременна

Той почти веднага схвана подаръка,е трябваха му няколко секунди и без упътването,надали щеше да разбере
....Още си го пази- в същата кутийка
 Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 3 678
....по странно е как казах на приятели и роднини...
Изчаках прегледа на 4,01 след празниците,доктора потвърди и ми даде снимка....
Бяхме се събрали и пиехме кафе голяма групичка и снаха ми ми се похвали
"виж какво си имам"- нов златен синджир подарък от брат ми да Нова година...
" виж а аз какво си имам"- и й подавам снимката.
Тя отначало се зачуди какъв е този плик ,но като я извади....направо запищя от радости и щеше да ме удуши....

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 15:56 от vnd

# 36
  • Мнения: 120
Работехме по въпроса за бебче 6 месеца и всеки месец си взимах тест. Всеки месец ми закъсняваше с няколко дена но всичките шест теста бяха  EFN. На седмия месец отново ми закъсняваше но не исках да си купя тест защото си мислех, че няма отново нищо и не исках пак да се разочаровам. И една вечер като се прибрах от работа от втора смяна , съпругът ми беше ми купил тест. Не исках да го правя , но по негово настояване , а беше толкова сигурен, че ще е положителен. И беше прав. Като видяхме  EFP бяхме много щастливи .Аз плаках като магаре - от радост, паника, а той ме прегръщаше, целуваше и се опитваше да ме успокои spoko. И се започна едно звънене по телефоните в 11
вечерта на бъдещите баби и дядовци  и леля. Та така .
Утре нашето слънце става на две годинки  ura newsm59 И все още като се сетя за тази чудна вечер .... се разтапям.

# 37
  • Мнения: 197
Когато се сгодихме беше Коледа. Трябваше да чакаме 9 месеца до сватбата, за да се върне майка му от чужбина. Два месеца преди голямото събитие търпението ни вече се беше изпарило. И така, без изобщо да го изкоментираме два, три пъти правихме секс без да се пазим. То си беше ясно на какво се надявахме и двамата Wink. Скоро след това той замина на язовир с компанията, а аз не можах да се освободя от работа. Без никакви признаци и симптоми и защото бях много романтично настроена, на път за работа реших да си купя тест. Слава Богу, тогава беше отпускрския сезон и имаше моменти, в които оставах сама в апаратната на телевизията. Ако покрай мен се въртяха колеги, щях да си го запазя за вкъщи и тръпката щеше да отшуми. И така, направих си теста и зачаках. Мина време и нищо. Изхвърлих го. Обаче от вътре нещо ме ръчка! Не издържах и го извадих от кошчето. Гледам някаква наистина много бледа чертичка. Пак го изхвърлих, но скоро го извадих отново. Чертичката беше малко по-плътна! Наложих си да изчакам повече време преди да го погледна пак - две много плътни чертички!! newsm44 Веднага му се обадих, а аз до края на вечерта си танцувах из апаратната, за учудване на моите колеги. За мъжа ми ми разказваха после, че след моето обаждане е изпаднал в безтегловност! Така ми го върнаха след два дни - ухилен до уши. Интересното беше, че на другата сутрин чистачката е видяла теста в кошчето. Следващата ми смяна се падаше нощно дежурство и тя дойде сутринта с букетче цветя от градината й. Подари ми го и ми честити. И до сега се чудя как точно се беше досетила, е теста е мой! newsm78 Joy

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 00:37 от ina05

# 38
  • Мнения: 1 749
Обичам да си спомням за тея две чертички.Всъщност,при мен чертичките бяха...осем-по две за всеки от четирите теста,които мъжа ми купи.Защо четири?Не защото реших,че това е хубаво число,а защото през очите на несигурността ми четири пъти втората чертичка ми изглеждаше бледа...Когато ,след четвъртия тест мъжа ми си запали цигара,дълбоко умислен и заяви,че категорично отказва да ходи пети път в аптеката,защото аптекарката го гледала странно,се засмях и казах-"Ами,това е ,'начи-ще ставаш татко!" Mr. Green Стана,и отиде да ми купи натурален сок.Подаде ми го с думите:"Сега,при това положение,имаш нужда от много витамини!"Всеки път,когато отиваше до магазина се връщаше с по един  натурален сок. hahaha И досега,всеки път,когато пия сок,това ми напомня за деня с тези четири теста с по две чертички... Heart Eyes

# 39
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
За първата бременност- обадих му се по телефона.
За втората- връчих му теста с двете чертички, а той каза: " Това какво значи?"
Е, обясних му, че семейството ни ще има нов член след 9 месеца.  Laughing

# 40
  • Мнения: 45
аз бях в шок - сигурно получих 2 микроинфаркта след като ги видях  EFP /и може би още 2 месеца след това не го вярвах/

милото беше толкова спокоен/все едно нищо не съм му казала/ направо с радост да го убиеш smile3540

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
АЗ три пъти си правих тест. Първите 2 теста бяха с една много ясна и 1 много бледа черта. Толкова ми стана мъчно. Викам си и този месец няма да е. Но след 1-2 дни реших пак да пробвам,човъркаше ме тая бледа черта. Накарах мъжа ми да купи тест и тогава бледата черта не беше толкова бледа. Толкова много се зарадвах и мъжъта ми беше много щастлив.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 508
Ужасно се зарадвах! Направо ахнах. Не съм изпитала страх и за секунда. Излязох навън и се обадих на прителя ми. Той реагира спокойно, после каза, че осъзнал, че иска точно това да му се случи. После звъннах на разни приятели да се похваля. Laughing Досега сме на седмото небе и се моля всеки ден Господ да ни пази. Praynig

# 43
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Разревах се като за световно! Все пак не беше планирано и ми дойде твърде изневиделица, направо щях да изкукам! Даже си спомням че питах мъж ми дали когато втората черта се появи веднага не означава че теста не работи и може да е грешен!  Joy hahaha Е, не беше!  baby_neutral

# 44
  • Мнения: 145
Момента беше много вълнуващ за мен. Не го очаквах. Винаги съм искала да имам дете, но незнаех дали другата страна ще приеме факта. Ситуацията при нас се получи доста бързо. Но в крайна сметка сега когато я гледам и като си припомня как без малко да я изтърва, очите ми се пълнят със сълзи от радост. Няма нещо по прекрасно и топло на света от това.

Общи условия

Активация на акаунт