Много четене - много шашкане

  • 2 188
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • SF
  • Мнения: 19
Здравейте на всички настоящи и бъдещи мами във форума! Честно казано за мен това е мястото на което съм намерила отговори на въпроси, които ми е било неудобно да задам и на най-близките си хора, а са ме вълнували - за което искам да ви благодаря на всички!   bouquet
Да ви се представя - нова съм както си личи   Blush  и все още със съпруга ми сме към групата на бебеправещите. Дали от нетърпение или от друго, но този месец смятах, че сме успели - закъснение, липса на симптомите преди цикъл, леко зацапване ...
... Но ходих на зъбар и след него ми дойде - 4ти ден от закъснението и протича много странно - много кръв както при цикъл но продължи само през първите 2 дни и сега от вчера само прокапва, но продължава да си е с червен цвят, а не както когато наближава края - тъмно червено.
Вчера почти изчетох библиотеката на бъдещите мами и почвам да се чудя дали това не е цветна или извънматочна бременност, може да си е просто смущение и все пак....
Мислите ли че мога да отида на преглед докато продължава кървенето или трябва да изчакам.
Тест за бременност си правих сутринта точно преди да ми дойде и беше отрицателен, но от друга страна нямах никакви признаци, че ще ми идва до след зъболекаря, когато започна леко да ме боли кръста и вече си осещах какво става...
Благодаря на всички, които ще се отзоват предварително за дето ще отделите време и за моята история love001

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 13:11 от mimko

# 1
  • Мнения: 1 187
Изчакай малко, направи втори тест и тогава отиди на лекар. С първата ми бременност нищо не четях  Embarassed, но честно казано - бях по-спокойна и вярвах на доктора си. Сега с това ровене в нета  се шашкам и като кихна. Успокой се и не мисли за цветни, не дай си Боже извънматочни бременности. Мисли позитивно и ще чакаме да се похвалиш.

# 2
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Успех в бебеправенето.Мисля че не си бременна,но за твое успокоение може да отидеш на лекар.Или най много да изчакаш до следващия месец и тогава да се прегледаш.

# 3
  • Мнения: 3 314
изчакаи няколко дни и пак направи тест

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Изчакай и си направи втори тест, но при така описаната от теб ситуация смятам , че не си бременна.Силното ти желание те кара да мислиш , че това е цветна , че имаш симптоми и т.н.И аз минах през това.Успех в бебеправенето и в най-скоро време да видиш  EFP  Praynig

# 5
  • SF
  • Мнения: 19
Много ви благодаря на всички за отговорите и за разбирането  Hug

# 6
  • Мнения: 2 803
изчакаи няколко дни и пак направи тест
PeaceУспех!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 2 508
И според мен не си бременна... И по-добре! Wink Пожелавам ти една напълно безпроблемна бременност без кръв, зацапвания и т.н.  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 919
 Rolling Eyes сама знаеш, че цикъла понякога протича различно-обилно, почти слабо, кафеникаво, 3 дена....5 дена...може би стреса от зъболекаря ти е повлияло малко.
 Желая ти скоро да се похвалиш с бременност. Успех!  bouquet

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Успех в бебеправенето Peace

# 10
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
И според мен не си бременна... И по-добре! Wink Пожелавам ти една напълно безпроблемна бременност без кръв, зацапвания и т.н.  bouquet
Peace Съгласна

# 11
  • Мнения: 9 481
Информираността не значи шашкане Peace То е до натурата и възприятията на всеки индивид Wink
Аз лично повече се притеснявам от неизвестното..
Желая ви успех в бебеправенето Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 2 508
Информираността не значи шашкане Peace То е до натурата и възприятията на всеки индивид Wink


Абсолютно съм съгласна. Сумати хора ми казаха да спра да чета в интернет и във форума, но те не разбират, че аз така се успокоявам, а не се шашкам. Затова този форум е толкова полезен.

# 13
  • Мнения: 1 512
Един съвет от мене - първо се успокой и не мисли за това дали е станало или не и накрая ще видиш  EFP.Говоря от личен опит.

# 14
  • Мнения: 2 523
За да се успокоиш , че няма извънматочна бременост, направи кръвен тест - казва се бета ЧХГ тест. Ако резултата е под 5 , значи не си бременна /маточно или извънматочно/.

# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
За да се успокоиш , че няма извънматочна бременост, направи кръвен тест...

 и аз така мисля.  Peace желая ви успех в бебеправенето! Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 946
И според мен не си бременна... И по-добре! Wink Пожелавам ти една напълно безпроблемна бременност без кръв, зацапвания и т.н.  bouquet
  Peace Дано скоро бебчето се получи, да имаш лека и красива бременност, а накрая да гушкаш пухкаво детенце!  Hug

# 17
  • Мнения: 961
И аз мисля, че не си бременна.
Успех с бебеправенето!   bouquet

# 18
  • Мнения: 645
според мен не си бременна така си мислиш защото много го искаш и аз съм минала през това ,но все пак изчакай няколко дни и  си направи друг тест,успех с бебеправенето и много скоро да се похвалиш с двете чертички

# 19
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
И според мен не си бременна... И по-добре! Wink Пожелавам ти една напълно безпроблемна бременност без кръв, зацапвания и т.н.  bouquet
Успокой се и не се шашкай от най–малкото нещо! Peace

# 20
  • Мнения: 826
Не може на АГ при менструация. Изчакай и отиди. Успех Simple Smile Praynig

# 21
  • Мнения: 8 242
Това си е една нормална менструация..
Не може всеки път да тече едно и също.. Понякога повече, понякога по-малко.. Май си се вманиачила с това бебеправене  Crazy

# 22
  • Мнения: 1 367
Конкретно за заглавието-многото четене не означава непременно много шашкане.Поне при мен така се получава,когато по даден въпрос прочета съвсем противоположни мнения и се питам кое е правилното за мен,респективно за детето ми.А иначе е прекрасно човек да е информиран,за да знае какво се случва и как да реагира в дадена ситуация.Давам ти пример-срам не срам,от форума научих що е то тапа и как да разбера дали е паднала.Ако не бях чела тук,щях сигурно да изпадна в паника,когато контракциите вече бяха много сериозни,а аз видях зацапването по бельото си.Сигурно щях да помисля,че е кръв и..... ooooh!  #Crazy
Успех в работата за бебе и дано скоро да се похвалиш!   bouquet

# 23
  • BG
  • Мнения: 1 900
Успех. newsm10

# 24
  • Мнения: 174
И според мен не си бременна... И по-добре! Wink Пожелавам ти една напълно безпроблемна бременност без кръв, зацапвания и т.н.  bouquet
Напълно подкрепям  Peace

# 25
  • Мнения: 540
УСПЕХ с бебеправенето

# 26
  • Мнения: 209
Изчакай малко, направи втори тест и тогава отиди на лекар. С първата ми бременност нищо не четях  Embarassed, но честно казано - бях по-спокойна и вярвах на доктора си. Сега с това ровене в нета  се шашкам и като кихна. Успокой се и не мисли за цветни, не дай си Боже извънматочни бременности. Мисли позитивно и ще чакаме да се похвалиш.

ако трябва да съм честна това с четенето ме докара до пълна лудост докато бях бременна. от една страна искаш да знаеш всичко, да си подготвена, да няма изненади едва ли не, от друга страна когато прочетеш нещо страшно и стряскащо започваш да го мислиш, да се травмираш, а нямаш нужда точно от това. и пак ако трябва да съм честна по-добре не чети нищо, слушай лекарите и се радвай на бременността си (стискам палци бебеправенето да е успешно), отколкото да стане като при мен - от четене и страшни мисли не можах да се порадвам на тези страхотни моменти. сега чакам с нетърпение да мине оказаното от лекарите време за да мога да забременея отново (дай боже) и този път да се порадвам и наслаждавам на бременността си Simple Smile - успех   bouquet

# 27
  • Мнения: 4 433
Успех и по малко шашкане Hug

# 28
  • Мнения: 274
И аз ти пожелавам успех с бебеправенето Hug

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Желая ти късмет и много успех!   bouquet

Успокой се!   bouquet

# 30
  • Мнения: 8 999
Изчакай да свърши кръвотечението и отиди на лекар. Но, ако продължи повече от обикновено, може да отидеш и преди да е спряло. Може да има проблем, може и да няма. Това няма как да ти кажем ние.

# 31
  • Мнения: 666
Отиди на лекар, аз бях със зацапване първите три месеца и си ме преглеждаха без проблем. Сподели с лекаря, че бебеправите и цикъла ти е по-различен от обикновено, той ще прецени как да те прегледа. Пожелавам ти успех.

# 32
  • Мнения: 528
Каквото и да е, вече е станало ясно. Питането на авторката е от 16 септември. Peace

# 33
  • Мнения: 493
Успех с бебеправенето   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт