За малката Ивана - остават още малко нужни средства

  • 6 936
  • 125
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 259
Ще пусна сега един ,утре пък ще кажа на мои колеги и така Peace

# 31
  • Мнения: 871
Често като чета теми за дечица си мисля има ли бог нейде там.Ако има ми иде да му тегля една дълга псувня заради тези деца.Толкова ли няма кой да наказва ами мъчи дечицата.Шибана работа.Имаш малко подкрепа и от мене.Нямам възможност за повече.
Много красиво мъниче.Ще се оправи!

Аз не мога да разбера как докторите са допуснали да увредят здраво бебе #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Пуснах СМС и предадох на приятели и роднини. Дано скоро съберем парите, смятам всекидневно да пускам  Hug

# 33
  • Мнения: 2 798
Страхотни сте - четях постовете и настръхнах, а стомахът ми се сви, защото наистина добрината се случва с всеки пратен смс.
Дано успеем!

# 34
  • Мнения: 721
Историята много ме разчуства  Cry Cry Cry

Щом има надежда, нека да помогнем на Ивана и на родителите й, пожелавам успех на трансплантацията. Praynig Praynig Praynig

# 35
  • Мнения: 899
И аз пратих СМС. Дано се съберат парите в срок  Peace

# 36
  • Мнения: 71
Дано смс-те ни успеят навреме!!!

Аз не мога да разбера как докторите са допуснали да увредят здраво бебе #Cussing out #Cussing out #Cussing out

От арогантност и некомпетентност!!! Ето как!  Настръхвам като си помисля, че можеше моята принцеса да бъде в подобно състояние! Тежко раждане, силни контракции, никакво разкритие - 4 см, а главата й само беше 15... Молех ги да ме оперират, изсмяха ми се..какво пък съм разбирала аз...Потърсих помощ (познаваме главния на болницата) .. и той се обадил да пита какво става... Отговорът на завеждащата АГ и за мое нещастие - на смяна тази вечер: Нищо й няма, лигави се... А коментарът й след като затваря телефона: Тая пък коя е, всички да се обаждат за нея? Няма да има операция. Naughty
...Спукаха белия дроб на дъщеря ми... Целият десен лоб беше затворен, защото гр.кош беше пълен с въздух... Сложиха я в кувьоз с кислород... Преместихме я в Стара Загора... едва я бях докоснала... 4 дни не знаех... Слава богу!

...Резултатът 6 г. по-късно - V синдром - или така нареченото кривогледство. За щастие се появява само когато погледне много рязко нагоре и не и пречи на нормалното виждане.... Трябва да съм благодарна може би, че е "само" това... Какви "грешки" видях в Стара Загора.... 4 кг, прекрасно момиченце... но поради факта, че анестезиолога се помайвал да дойде на време...всички знаем защо... това дете най-вероятно никога няма да каже "мамо"....

Ето така допускат "грешки" лекарите. Някои лекари, защото има и чудесни хора и професионалисти между тях. За щастие. За нещастие- все по-малко на брой.

Извинявам се, ставам малко емоционална на подобни теми... или доста.... Моля се това детенце да се оправи!!!!

# 37
# 38
  • Мнения: 3 453
Дано оздравее детето! Praynig
Ще успеем! Peace

# 39
  • Мнения: 2 013
Дано смс-те ни успеят навреме!!!

Аз не мога да разбера как докторите са допуснали да увредят здраво бебе #Cussing out #Cussing out #Cussing out


Извинявам се, ставам малко емоционална на подобни теми... или доста.... Моля се това детенце да се оправи!!!!


Разбираемо е да си емоционална. Когато аз раждах през 1999 г. нямаше бг-мамма, почти нищо не знаех за възможните рискове от бременността с близнаци и т.н. Дори след прокървяване, си останах вкъщи и там ми биха инжекции, включително мъжа ми. Както и да е, децата са здрави и прекрасни, но сега се замислям какво можеше да стане... Започнах да раждам само 5 дни преди термин, лекарят беше казал категорично по естествен път. Аз исках секцио, но никой не ме питаше. Говоря за Правителствена болница в София. Е, мъчих се и чак когато почнаха да губят тоновете на едното бебе ме свалиха в операционната. Слава Богу, аз не знаех, че е имало опасност. Всичко завърши добре, но ако беше няколко часа по-рано през нощта, само с дежурния екип, не знам какво решение щяха да вземат... Наскоро май не съм чувала за близнаци, родени естествено.

# 40
  • Мнения: 6 992
И от мен имА смс.
Дано се съберат навреме парите.

# 41
  • Мнения: 690
Изпратих! Дано малката душица да се подобри..

# 42
  • Мнения: 194
Подкрепих малката принцеска Hug,ще се моля за нея Praynig
Дано да се оправи и да радва мама и тати  bouquet

# 43
  • Мнения: 2 798
Дано наистина успеем, защото това ще даде надежда, че детенце ще може значително да се подобри и за това семейство ще има най-накрая поне мъничко облекчение.
Защото никой не е бил подготвен за тази мъка - това е второто им детенце и по време на бременността нищо не е подсказвало за какъвто и да е проблем... Но уви - случва се и един кратък миг променя така драстично съдбата на Ивана и родителите й.

Днес е страхотно хубав и слънчев ден и засили оптимизма ми, че щастието ще влезе в дома на Ивана и най-накрая майчицата й ще се усмихне спокойно.

# 44
  • Мнения: 2 798
Времето за първото заминаване до клиника "Нейровита" в Москва неумолимо наближава, а има още пари за набиране за следващите две отивания...

Нека мобилизираме  силите си и да разпространим в скайп, icq и мейл:


Сметки

FIRST INVESTMENT BANK
Първа Инвестиционна Банка
Клон Благоевград, п.код 2700
Бул. „Св. Св. Кирил и Методи” №9
Тел. 00359 73 827706

ИВАНА ИВАНОВА МИЛАНОВА

BG19FINV91505103642368-EUR
BG51FINV91505103642374-USD
BG84FINV91505103642362-BGN

SWIFT CODE: FINVBGSF
София 1797, бул. „Драган Цанков” 37
REUTERS DEALING CODE: BFIB

SMS номер за подкрепа: 17777 с текст DMS IVANA

Общи условия

Активация на акаунт