София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (4)

  • 64 173
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Здравейте момичета, благодаря ви за загрижеността. Нощта мина спокойно. Днес я боли, но много слабо и то от време на време сега вечерта започна. АБ започна да действа и детето се успокои. Предното денонощие беше един малък ад.  Не го пожелавам на никой. Детето се молеше да му помогна а аз каквото и да направя ефект нямаше. Sad
НелитО , капах затоплено олио, успокояваше за много малко. Слагах какво ли не, но не минаваше. Явно болката беше много силна, защото цялата беше червена все едно е с 40С.
AnMary благодаря ти и на теб за отзивчивостта Hug. Нямаме нужда вече от капки( да чукна на дърво де). Нека да имаш и ти, че си с 2 деца. Дано не ти потрябват, но за всеки случай да си заредена.

# 286
  • Мнения: 167
Ивбен, чудесно. Много се радвам. Дано болката бързо отшуми съвсем и не се налага да ползвате капки. Ако имаш нужда, обаче, обезателно пиши.

# 287
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Тъкмо се пхвалих и малко след това дадох Нурофен. Оплака се че я позаболяло пак ушето, но болката не е като вчерашната а по слаба.

# 288
  • София
  • Мнения: 39 782
Знам какво е дете да го боли ухо. Дияна от 2г до миналата есен правеше по 2 отит-а на година.
Навремето Петров от МВР б-ца ми каза да не бързам с вадене на 3та сливица. Да чакам вълшебната възраст 7г Simple Smile
Радвам се, че дребното е по-добре.
Температуропонижаващите лекарства като Панадол, Нурофен и т.н. ги водят и обезболяващи.

# 289
  • Мнения: 149
Здравейте!

Искам да споделя какво ни помогна, при болки в ухото.
БИОЦИТРИН   - препоръчаха го за детето /на 2 г./, прилагах го и за себе си при синузит и отит. Имаше ефект и при двамата ни. Има много широко приложение, може да се прилага и вътрешно

за инфо - тук
http://biocitrin.com/
http://biocitrin.com/nos.htm#3 - за външно приложение /нос, уши/
 

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
От 3 годино ползвам цитросепт. Много съм доволна, но този път нещо го закъсахме... Но вече всичко е наред. Детето е жизнено, храни се, няма болки.

# 291
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Знам какво е дете да го боли ухо. Дияна от 2г до миналата есен правеше по 2 отит-а на година.
Навремето Петров от МВР б-ца ми каза да не бързам с вадене на 3та сливица. Да чакам вълшебната възраст 7г Simple Smile

Марти от 3 годишна до 4 ми е правила 7 отита. Имаше течност в ухото в продължение на 7 месеца.Ходили сме при доста УНГ лекари и е изпила доста АБ.   Д-р Френгов  помогна да се оправи детето ми. Без АБ. Но това, което ни е изписвал вече от година и половина не се внася. А беше много ефикасно поне при Марти. От тогава детето не е правило отит, но сега явно имунитета е зле и се усложниха нещата. А онзи ден нямаше как да я заведа при него, защото не беше на работа.

# 292
  • София
  • Мнения: 39 782
Уф, много отит-т и то за кратко време.
Дияна съм я водила при Петров от МВР б-ца. Да чукна на дърво Дияна скоро не ми се е оплаквала. Последният път само с капки и топло на ухото успях да туширам проблема.
Знам, че на запад след 7мия отит май слагали макарички. В бг не знам как стои въпроса с това. Дияна обикновено започваше с едно от двете уши, след това преминаваше и в другото.
АБ подейства ли? Не съм чела другата ти тема.

Има ли мераклия да пусне новата тема? Simple Smile

# 293
  • Мнения: 167
АнМари, благодаря ти.
А по въпроса с темите съм малкичко на Вие. красотите хич тамън не ги разбирам.

# 294

Общи условия

Активация на акаунт