Плитвичките езера

  • 1 937
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 278
Станахме вчера с мъжо, строихме се в две редици и си размахахме пръст: "Хората от цял свят идват на туризъм в Хърватска, а ние 7 месеца живеем вече тук и само до едната Риека сме ходили!"
Спретнахме отбора, палнахме Витото и... хайде на Плитвичките езера.

Великолепни са!  Приятно гледане!  Grinning

# 1
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ей,наистина голяма красота!..Ама и вие сте много хубави........

 Ние мислим да минем и видим нещо от Хърватско тази година, но се опасявам, че като се закотвя на българска земя и няма да остане време..... Confused

Пожелавам ви още много пътешествия из Хърватско /красива страна е!!!/

# 2
  • Мнения: 1 278
Калинке, ако минавате насам, задължително се обадете  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 265
Чудесни са снимките и вие сте много сладки! Hug
Била съм само в Загреб и Старият град много ми хареса.

# 4
  • Мнения: 4 244
Веси - фантастични снимки сте направили  newsm10  photo
Особено тия дето Планинната тече  - сякащ виждаш шепите на скалата и водата се стича между пръстите. Стана ми едно поетичноооооооооо.  babydust7 babydust7
А тати как сте го натоварили като магаренце - бойна дружинка.  smile3540 newsm19

Нямам търпение да вземете завоя и до нас Hug

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Уау! Красота!!!

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
много карасиво наистина . много ми липсва тук тази зеленина.

# 7
  • Мнения: 456
Красота голяма!!! Страхотно е да се излиза сред природата - ние го правим редовно (то тя си ни е в града де) и това много добре се отразява - мен лично направо ме зарежда!!! newsm10

# 8
  • Мнения: 780
Уууууууууууууууууу... голяма красота, голямо чудо!!!
Но децата и семейството като цяло направо ме плениха! Да сте живи и здрави всички! Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 465
Деметра,

такава красота е там при вас - май си струва да се иде до Хърватско Flutter Тия езера са направо омагиосва6ти с красотата си. Едни такива успокоява6ти погледа. Аз да си призная не издържах и като привърженик на вси4ко красиво си даунлоаднах няколко сним4ици с пейзажи smile3506 newsm10 smile3501
Страхотно е там и така ми се прииска да го посетим и ние - ама 6те по4акаме newsm78

# 10
  • Мнения: 1 545
Невероятна красота, омагьосаха ме снимките! И вие сте супер семейство, да сте живи и здрави!

# 11
  • Мнения: 2 195
Голяма красота...А вие сте разкошно семейство Heart Eyes

# 12
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мамини сладкииииии  Hug Heart Eyes
Ама колко сте пораснали,не е истина (мам4е,нали ми пазиШ зетя  Wink)
А сега по темата  Embarassed: мястото е приказно. Бяха ми го описвали и прехвалили зълвите ми ,но приказките са бедни  Blush Друго е да го види 4овек. Ето ти идея за разходка  Thinking Я сподели къде то4но се намира....
Снимките са 4уднеи,Весенце  Flutter

# 13
Деметричка, я разкажи как опазихте домачадието да не нащъка във водата. Като видях онзи извит мост (или път да го нарека) дето върви над водата и веднага си представих как Симона е вече вътре Laughing Embarassed ПРиродата е невероятна, а пък водата една бистраааааа. И патета, рибки(пъстърва ли е) и жабчета, всичко си имате Wink Laughing. Ама мноооооого сте пораснали. Вие даже в движение се кърмите  Grinning

# 14
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Деметра, много красива природа имало в Хърватска, каква zеленина и водопади.  Simple Smile Явно си струва да се посети и таzи страна.

# 15
  • Мнения: 1 278
Еее, много се радвам, че ви харесаха снимките (и героите  Blush)   Hug

Катич, май завоят ще остане за края на август, началото на септември  Sad. Току-що мъжо се обади и отсече: в неделя заминаваме за Бегеландия! Мислех да ти цъфна евентуално в сряда, но се боя, че като пътуваме в неделя, на децата ще им се събере доста път на квадратен сантиметър  Confused А така се бях настроила за див купон с тебе. nuts  Grinning
Нооо, ти не се разсейвай! Трупай там шофьорски опит, за да те водя по-нататък към Плитвице.

Поленце, я кажи, кои снимки най-много ти харесаха?  Grinning

Миленич, езерата са на 140 км от нас. Друго обаче няма да ти кажа. Като дойдеш тогава! Ама ха! В Гърция ще ми ходи...  Crossing Arms Я хапни едни колокитакес тиганитес и за мен като идеш там. И едни гаридес тиганитес тоже!

Хондич, то навсякъде е с такива мостове. Целият път. Има общо 16 езера и са начертани няколко маршрута. Ние избрахме един, които общо е около 2 часа и минава през 7-8 езера. Саше се държа прилично и не прояви diving наклонности, но видяхме едно детенце на неговата възраст, дето го водеха с каишка  Laughing
А за кърменето, кой ще ме чака да сядам?! Аз съм с още 3 деца  Grinning (барабар с онова 30 и кусур годишното  Crazy

А, че си струва да се посети - определно!
Ето малко туристическо инфо:
http://www.croatica.net/2/nparkovi/nparkovi(6).asp
http://whc.unesco.org/pg.cfm?cid=31&id_site=98
http://www.np-plitvicka-jezera.hr/page.aspx?pageID=87&lan=en



# 16
  • Мнения: 4 244
Еее, много се радвам, че ви харесаха снимките (и героите  Blush)   Hug

Катич, май завоят ще остане за края на август, началото на септември  Sad. Току-що мъжо се обади и отсече: в неделя заминаваме за Бегеландия! Мислех да ти цъфна евентуално в сряда, но се боя, че като пътуваме в неделя, на децата ще им се събере доста път на квадратен сантиметър  Confused А така се бях настроила за див купон с тебе. nuts  Grinning
Нооо, ти не се разсейвай! Трупай там шофьорски опит, за да те водя по-нататък към Плитвице.
Хич и не се разсейвам и трупам опит
Намислила съм едно турне до Страсбург сама като изпратя децата на село и евентуално до Люксембург.
Точа си лигите да посетя и Тедсан до Фрайбург, ама да видим  newsm78
А ти никакво ослушване - към края на август ще ви чакам - дотогава може и да сме приключили с ремонта  Praynig

# 17
  • Мнения: 4 399
Чудни снимки от Чудни местенца и с Чудни герои! Възхищавам ви се Че имате хъса да обикаляте с 3 деца и да се забавлявате!

# 18
  • Мнения: 1 072
Супер са и снимките, а и вие!
Малко оф тема, ама е затова евала ви правя (а и на всички други подобни). С бебе на 2 месеца и още 2 малки деца се вдигате и отивате някъде и не дуднете само колко е трудно и какво ли не още. Като знам свекърва ми как само ме убеждаваше как като остана сама с двете деца едва ще се справям, толкова било трудно и какво ли не още. А аз по-щастлив период от тоя, в който си бяхме сами не съм имала (с цялата благодарност към майка ми и свеки за помощта).

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Деметра, страхотни са снимките и героите!!!  Crazy
Питам мъж ми като толкова време вися в Хърватско, докато бях бременна, ходил ли е до Риека и тези езера той мучи, не бил ходил. А колко време изкара там уж по работа и кола имаше нищо не е видял. Само ядене и пиене  Confused Close

# 20
... А колко време изкара там уж по работа и кола имаше нищо не е видял. Само ядене и пиене  Confused Close
Да не мислиш, че му е била лека и на него програмата Laughing Laughing - той пази езерцата за тебе Wink

# 21
  • Мнения: 2 825
Страхотна природа, такава красота не сьм виждала отдавна Sad
А вие сте страхотно семейство, толкова сте сладки Simple Smile

# 22
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Уауууууууууууу,леле каква красота Shocked.Ми то било много хубаво в Хьрватска Embarassed.
Видяли сте страхотни места и сьс сигурност ,сте си изкарали много хубаво(такова готино семейство  bouquet)
Мммммм да ,много сте сладки

# 23
  • Мнения: 7 430
СтрахОтни снИмки, сТрахоТна зелЕнина и водопАдчетА и нАй-веЧе Вие стЕ стРахотНи newsm08

Да сте Живи и зДрави цялОто семеЙстВО Hug family

# 24
  • Мнения: 1 238
Деметра, снимките са великолепни! Такава красота. Аз обожавам природатаи винаги ми е доставяло удоволствие да разглеждам снимки с такива райски кътчета. Благодаря за хубавите снимки!
А семейството ви е много сладко Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 25
  • Мнения: 980
Хич и не се разсейвам и трупам опит
Намислила съм едно турне до Страсбург сама като изпратя децата на село и евентуално до Люксембург.
Точа си лигите да посетя и Тедсан до Фрайбург, ама да видим  newsm78
А ти никакво ослушване - към края на август ще ви чакам - дотогава може и да сме приключили с ремонта  Praynig

3аповядай, zаповядай bowuu
И аz бих zапраШила на раzходка до Страсбург, че само ведъж ходих до там ама zа няколко часа и нямам фото да се хваля Cry

# 26
  • Мнения: 368
Благодаря ти Деметра, че успяваш да споделиш тези красоти с нас !
Пожелавам на теб и на цялото ти прекрасно семейство много здраве и още по-голям туристически ентусиазъм! newsm51

# 27
# 28
  • Мнения: 2 332
Страхотни снимки! Не знаех, че в Хърватска е толкова красиво. А и вие сте супер!   bouquet

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
искам и аз  newsm45 на тез езера.
много красиви newsm53 почти колкото плодовете на любовта ви!!!  newsm10 newsm10
ша прайм  ли бартер с мъжете? newsm47

# 30
  • Мнения: 1 278
Харааа, аз да не съм ви вързала, бре! Хващате някой евфвфвтин полет и хоп тука.  Hug След хоп тука, хоп на езерата

след хоп езерата, хоп мъжете

# 31
  • Мнения: 734
Ееееех какво спомени ми навя с тези снимки...Wink, мъжо ако ги види, е на първия самолет за Загреб.
Ако имате възможност да пътувате по на юг - към Пула( Брийони  на Тито личния остров, който вече е достъпен за такива като нас;)), Мъртър или Пировац - не пропускай. Също има един остров Башка който е късче от рая и е само на  2 часа с кола от Загреб - супер е за уикенд!

Поздрави на цялото голямо семейство! Живи и здрави!

# 32
  • Мнения: 3 271
Невероятна красота наистина! Всичките тези водопади и зеленооооо. Ама и вие сте чудесна група, да му е кеф на човек да ви гледа. Браво и 10х, че ги сподели да изплакнем очи!

Общи условия

Активация на акаунт