Драстична загуба на тегло!

  • 17 398
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
А кой ти ги назначи изследванията, имаш ли консултация с ендокринолог? Ако да - каза ли каква може да е причината  Thinking Сегашните килограми, макар и много рязко свалени, са ОК, важното е да не продължаваш да сваляш  ooooh! А нещо за приемане в болница не сте ли говорили - малко е крайно, но ако продължаваш така, по-добре да си под лекарски контрол  Peace

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дано всичко с изследванията е наред Praynig

# 17
  • Мнения: 1 183
Здравей, бягай при еднокринолог! Имаше някакво заболяване на щотовидната жлеза, което има такъв ефект, но говоря само по спомен.
Пиши да кажеш как вървят нещата  Hug

# 18
  • Мнения: 467
Цитат
Здравей, бягай при еднокринолог! Имаше някакво заболяване на щотовидната жлеза, което има такъв ефект, но говоря само по спомен.
Само за сведение- Базедова болест се нарича или уголемяване на щитовидната жлеза. Лекува се.  Peace
Но ти пожелавам да си добре и това просто да е пост ефект на лекарствата които си пила  Hug

# 19
  • Мнения: 2 099
Ванеса йо,личната лекарка даде направление за ендокринолог най-после след скандал от моя страна и заплаха,че ще пусна жалба срещу нея!Спомена ехидно как всички искали да са слаби аз само съм се оплаквала ,че и недоволна съм била!
Ами как да съм доволна.Цикъла ми спря,бременност категорично се отхвърля.Някой спомена и за болница.Това е краен вариант ако нещата загрубеят съвсем.С две деца съм които няма кой да ми гледа.С моите родители не се разбирам особенно добре.Незнам дано е от стрес да ви кажа.Имам проблеми вкъщи,дано е от това,а не да е нещо здравословно.От две злини по-малката Confused
Ако е нещо здравословно честно казано незнам как ще я карам и кой ще помага Sad
От друга страна пък гледам да не мисля,кво пък кой каквото му писано.

# 20
  • Мнения: 148
Относно базедовата болест (не че те изкарваме болна от нея де) тя е съпроводена със сърцебиене освен отслабването всъщност има всички симптоми на невроза и често се бърка с нервно разстройство но е лечима в някой случаи се стига до операция в други само с хапчета
Операция знам че звучи страшно но не е нещо сериозно.Спирам да пиша че май в желанието си да те успокоя и да съм ти полезна по някакъв начин само ще те наплаша и ще се получи обратен ефект

Дано всичко да ти е в норми и скоро да разбереш причината за това драстично отслабване и разбира се решението на проблема, ще ти стискам палци в понеделник Hug

успех

# 21
  • Мнения: 1 572
Здравей,
и на мен ми звучи като проблем с щитовидната жлеза - хипертиреодизъм или нещо подобно. Изследванията ще ти дадат насока, а за ендокринолог бих ти препоръчала д.р Катя Тодорова 0888408203. Кабинетът и се намира на бул. Пенчо Славейков, но не помня кой номер, мисля на пресечната с Св. Иван Рилски. Тя за съжаление не работи по ЗК, а само на частно. Много топъл човек, който наистина ще ти обърне внимание. В клиниката може да ти изследват и кръв до 12ч.
Тя ме следеше 1г. преди да забременея и по време на цялата бременост - само суперлативи.
Успех с овладяването на слабеенето! Дано все пак се окаже, че си здрава и е просто остатъчен ефект от лекарството.

# 22
  • Мнения: 137
Според мен трябва да си направиш изследване на щитовидната жлеза и по скоро на хиперфункция на щитовидната жлеза. Rolling EyesПри този фид заболяване е харектерно бързият спад на теглото, нервност сърцибиене, по често ходене по голяма нужда, изпотяване, безсъние, и т.н.на много по късен етап се появява изменение и на очните ябълки Rolling EyesНе се притеснявай, колкото по навреме се установи проблема толкова по лесно решим е той.Но често пъти след раждане  и то стрес и генетично и по неизвестни причини се полуват такива неща.

# 23
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Рибозомче, как си днес? Имаш ли още спад в кг тия 2 дни? Успех утре при изследванията  Peace и пиши какво каза ендокринолога.

# 24
  • Мнения: 2 099
Утре рано съм на изследвания.Само минус около 500 гр за уикенда.Нищо не е на фона загуба по кило на ден.Мамка му,не се поемат от ЗК тироидните хормони.Ще плащам де ще ходя.Утре около обяд ще пиша.Вече ще са готови изсл.тогава.
Абе само да съм ок горе-долу.Косата ми още капе Confusedвсеки ден прахосмуча.Гнусно е  да се валят косми по пода...

# 25
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здравей
аз съм Дюкянка и то в доста усилен вид - не закусвам и освен пилешко домати и краставици май др рядко ям
та резултата е 15кг за два месеца и половина, но имам подобни на теб симптоми
- косопад
- аритмия /но си имам и пролапс/
- нарушен мензис - но това съпътства диетата дори когато тя еограничена то към продължителност на първите два етапа - аз правя най-трудните варианти
та исках да кажа, че е възможно да е в ослабването и моят и твоят проблем
защо слабееш...ми аз си мисля, че добре, относително добре де, свалям щото аз имах хиперинсулемия - и сега я нямам, но пък подозирам, че кръвната захар ми пада драстично на моменти щото имам прилошавания...
та не бих се учудила при теб напълняването да е било свързано с нещо подобно и затова така да сваляш

все пак изследванията на хормоните са много важна част от отговора на въпроса ти
дано спреш...разибрам те - мен съо ми призлява и знам какъв страх ме гони какво ще стане с децата ако аз не съм добре

# 26
  • Мнения: 132
Рибозом ,успех днес!  Hug

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Рибозом и от мен успех Peace

# 28
  • Мнения: 2 099
Още в 7,30 бях пред лабораторията.Не съм пила нищо от петък в смисъл нито витамини нито пчелно млечице,алкохол или кафе също не.Взеха кръв.В 12,30 -1 когато нахраня бебето отивам да ги взема и да обсъдим с ендото резултатите.Абе каквото е такова сега.Поне скапания косопад да спре.Какви ли не шампоани и мазила мажа и нъц.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Рибозом  важното е да се установи проблема и да се излекува Hug

Общи условия

Активация на акаунт