Размяна на парфюми - VІІ

  • 25 602
  • 311
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 304
Търся Jasmin Noir Bulgari.Предлагам Besty Johnson 50 ml  Simple Smile

# 151
  • Мнения: 28

търся да разменя Азаро-визит (35мл) за този на трусарди или ако някой продава да ми пише на ЛС

# 152
  • Мнения: 4
Аз все още разменям Агента, 100 мл, тестер, ако някой се интересува.

# 153
  • Мнения: 142
Разменям тази Макс Мара единствено за Еуфория блосъм.От 90 мл са останали около 65 мл.



# 154
  • Sofia
  • Мнения: 1 816
Имам за продажба/замяна Omnia Crystalline - парфюм 30 мл от 40 опаковка и боди лосион от 75 мл само пробван.

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 22:59 от Vesana

# 155
  • Мнения: 58
Разменям или продавам "Бялата кожа" на ТРУСАРДИ-100 мл. получен вчера ,пръснат само за проба.

# 156
  • Мнения: 7
Моят Дезир на Дънхил вече си има нов собственик сега ми остана за размяна Картието-Le baiser du dragon,но май няма кой да ме отърве от него ...приемам всякакви предложения ,защото наистина не мога да го възпрема като миризма

# 157
  • Мнения: 58
Предлагам за размяна Ambre de Cabochard на Gres-100 мл. пръснат за проба.

# 158
  • Плевен
  • Мнения: 40
пиша ЛС на Manolo Blahnik за Obsession night-C.Klein

# 159
  • Мнения: 1 306
Здравейте на всички  Simple Smile
Разменям :
Amarige Mariage by Givenchy, EDP, малко повече от 40мл - от 50мл като цяло,
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_A-am-pid_ … 6W__products.html


Търся нещо сладко, ванилено-пудрено, например от типа на L’Instant de Gurlain, а и други предложения.Не държа на същите милилитри, важното е да ми хареса  Peace
О Б Е Щ А Н Peace

Р А З М Е Н Е Н   Peace
Приключих с размените, къде по-сполучливо  Peace,къде- не толкова  Mr. Green и мисля,че сега е момента да благодаря сърдечно за коректността и готиното отношение на :
Densi, Zookey, Мерито и Burq1962
Благодаря ви, мацки и дано има повече такива като вас bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 21:49 от Dayany

# 160
  • Мнения: 404
Моят Дезир на Дънхил вече си има нов собственик сега ми остана за размяна Картието-Le baiser du dragon,но май няма кой да ме отърве от него ...приемам всякакви предложения ,защото наистина не мога да го възпрема като миризма
Предлагам ти 212 Sexy- Carolina Hererra 50 ml

# 161
  • Мнения: 289
Разменям Forever на Alfred Sung - от 75 мл. са останали около 60. Без капачка е.

# 162
  • при морето
  • Мнения: 911
Момичета,
аз също искам,подобно на Dayany,да благодаря за коректността и милото отношение
на Karen,Gerri,Cheri Pie,Dayany !!!Бъдете все така точни!Радвам се,че ви познавам,макар и виртуално само!Целувки за вас и много цветя  bouquet  bouquet  bouquet

# 163
  • Мнения: 1 306
Момичета,
аз също искам,подобно на Dayany,да благодаря за коректността и милото отношение
на Karen,Gerri,Cheri Pie,Dayany !!!Бъдете все така точни!Радвам се,че ви познавам,макар и виртуално само!Целувки за вас и много цветя  bouquet  bouquet  bouquet
Радвам се, че чувствата ни са взаимни   Hug
  Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet

# 164
  • Мнения: 2
Разменям още FERRE for WOMEN by Gianfranco Ferre, от 100мл, са изпръскани 5-8мл.

Общи условия

Активация на акаунт