какви са първите усещания, когато бебето прорита?

  • 39 649
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
да сега е нормално да усещаш нещо като галене и докосване, скора ще го почувстваш и по-силничко а чувството.... Heart Eyes то е невероятно аз като я усетих бебка за първи път по-силно се разплаках.Лека бременност   bouquet.Сега за теб предстоят едни неуписуми с думи чувства и усещания

# 16
  • Мнения: 806
От скоро усещам моето малко момче.  Усещам едно побутване от вътре, особено ако съм се прегънала нещо и му е тясно.  baby_neutral  Много съм щастлива като ме срита, обажда се да се знае, че е там.
Усещането е точно като побутване, но не може да се сбърка с нищо друго.  По някога имам чувството, че се завърта с дупето напред.

# 17
  • Мнения: 9 814
Някъде бях чела, че усещането била като пърхане на пеперуда- нещо подобно усетих и аз.
Беше неповторимо и запомнящо се.
Усетих бебо да рита за първи път в 16 г.с.

# 18
  • Мнения: 388
Нормално е да не го усещаш всеки ден в първите месеци. То си е там, но все още е мъничко и не те изпълва изцяло. Моята бебка риташе когато в продължение на часове седях на стола пред компютъра в една и съща поза, прегъната. Все едно ми казваше: Ей, стига работа, тази поза вече не ми е удобна!  newsm03. Не се притеснявай, а му говори, пей - то вече е едно малко човече!  ylinfant

# 19
  • София
  • Мнения: 141
И аз усетих бебо за първи път в 18 седмица, въпреки че ми е първа бременност. Първоначално не знаех дали е той, усещах нящо като къркорене  Simple Smile След това вече започна да се усеща по-често и вече бях сигурна, че е той  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 645
Аз усетих гъделичкане към18-20седмица,а сега ритничетата са по ясни Simple Smile,чувството е необяснимо и великолепно Simple Smile

# 21
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Усетих беба към края на 4ти месец не помня точно коя седмица беше. А усещането не може да се опише , нещо като пукане на сапунен мехур и гъделичкане Wink

# 22
  • Germany
  • Мнения: 1 581
А аз го усетих моето бебенце чак в 22 г.с., точно на рождения ми ден! Това беше най-големия ми подарък, чувството е много красиво и определено ми липсва! И аз усещах леко милване и побутване, беше много деликатна дъщеря ми, тя и сега е много внимателна  Hug. Красива и лека бременност!

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Първият път усетих бебето в 5-я месец,а вторият път в 4-я.Усещането е невероятно....все е дно пеперуда пърха в корема ти/отначало де....след това Crazy/

# 24
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Определено си усетила бебо.В началото при мен не беше точно подритване,а по скоро като гъдел и спазъм.Бях можеби би около 20 г.с.

# 25
  • Мнения: 961
Усетих го в 15 г.с. Много нежно чувство, сякаш балбукаше нещо в корема ми. Усещането е невероятно.  Grinning

# 26
  • Мнения: 304
усещането е прекрасно и неповторимо - лека бременност и леко раждане Grinning

# 27
  • Мнения: 1 473
Това невероятно и трудно за описване усещане изпитах за първи път в края на 4 месец. С всяка изминала седмица ставаше все по осезаемо и приятно.
Наслаждавай се на тези усещания, те са неповторими.
Лека бременност и здраво бебе.

# 28
  • Мнения: 1 121
първото усещане е точно като гъдел Laughing

# 29
  • Мнения: 2 803
Като пърхане на крилце, това усетих впоследствие разбрах че е бебка.

Общи условия

Активация на акаунт