Боди?

  • 16 359
  • 159
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 173
И аз за около 10-15 лева ги купувам.Определен магазин не мога да кажа,но по принцип във всички магазини за бельо има.
Peace

# 121
  • Мнения: 164
Момичета от Русе моля кажете къде има бодита с ниска талия  Praynig,в смисъл да не ми се опъва прашката нагоре,над дънките или като се наведа или седна  Crazy.
Вчера си купих за пръв път две, нарочно в различни размери защото не бях сигурна ,резултата е,че по-голямото ми се набира а по-малкото ми е мнооого опъното от кръста на долу и на двете ми излиза прашката направо ужас  #Crazy
Споделете каква марка да си търся?

# 122
  • София
  • Мнения: 1 825
В подлеза на Плиска имаше поне 30 различни модела.

# 123
  • Мнения: 164
В подлеза на Плиска имаше поне 30 различни модела.

Ако отговорът ти се отнася до мен-не ми върши работа,защото питанката ми е за Русе.

# 124
  • София
  • Мнения: 1 825
Отговарям на авторката на темата, ако все още търси.

# 125
  • Мнения: 2 229
Аз, както се похвалих, си купих 2 бодита, мрежесто и плътно - и при двете бельото може да ми се види, но с колкото и ниска талия панталон да съм, просто прашката на бодито няма начин да излезе. Laughing А такива гледки колко виждам всеки ден, все си мисля, че е нарочно. Mr. Green

Не знам в Русе дали имат магазин, но моите са от За-За.

# 126
  • Мнения: 1 559
Момичета от Русе моля кажете къде има бодита с ниска талия  Praynig,в смисъл да не ми се опъва прашката нагоре,над дънките или като се наведа или седна  Crazy.
Вчера си купих за пръв път две, нарочно в различни размери защото не бях сигурна ,резултата е,че по-голямото ми се набира а по-малкото ми е мнооого опъното от кръста на долу и на двете ми излиза прашката направо ужас  #Crazy
Споделете каква марка да си търся?
Аз си вземам от Фениксите и съм много доволна  Grinning също и от магазин Финес /намира се точно на кръговото до Стоителния /  Peace

# 127
  • Мнения: 164
Момичета от Русе моля кажете къде има бодита с ниска талия  Praynig,в смисъл да не ми се опъва прашката нагоре,над дънките или като се наведа или седна  Crazy.
Вчера си купих за пръв път две, нарочно в различни размери защото не бях сигурна ,резултата е,че по-голямото ми се набира а по-малкото ми е мнооого опъното от кръста на долу и на двете ми излиза прашката направо ужас  #Crazy
Споделете каква марка да си търся?
Аз си вземам от Фениксите и съм много доволна  Grinning също и от магазин Финес /намира се точно на кръговото до Стоителния /  Peace


Kои са тия Феникси?
А за Финес не се сетих,мерси,че ми подсказа   bouquet

# 128
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
Момичета от Русе моля кажете къде има бодита с ниска талия  Praynig,в смисъл да не ми се опъва прашката нагоре,над дънките или като се наведа или седна  Crazy.
Вчера си купих за пръв път две, нарочно в различни размери защото не бях сигурна ,резултата е,че по-голямото ми се набира а по-малкото ми е мнооого опъното от кръста на долу и на двете ми излиза прашката направо ужас  #Crazy
Споделете каква марка да си търся?
Аз си вземам от Фениксите и съм много доволна   Peace


Kои са тия Феникси?


Верига магазини Феникс са разположени почти в цяла Северна България.
Предлагат всякакъв вид облекло,обувки и бельо на много по-ниски цени от другите търговски обекти.
В нашият град също имаме такъв магазин и примерно онзи ден си купих бодита на цени от 2,50 и 3лв ,а в другите магазини са на двойни цени същите такива.

# 129
  • Мнения: 164
Момичета от Русе моля кажете къде има бодита с ниска талия  Praynig,в смисъл да не ми се опъва прашката нагоре,над дънките или като се наведа или седна  Crazy.
Вчера си купих за пръв път две, нарочно в различни размери защото не бях сигурна ,резултата е,че по-голямото ми се набира а по-малкото ми е мнооого опъното от кръста на долу и на двете ми излиза прашката направо ужас  #Crazy
Споделете каква марка да си търся?
Аз си вземам от Фениксите и съм много доволна   Peace


Kои са тия Феникси?


Верига магазини Феникс са разположени почти в цяла Северна България.
Предлагат всякакъв вид облекло,обувки и бельо на много по-ниски цени от другите търговски обекти.
В нашият град също имаме такъв магазин и примерно онзи ден си купих бодита на цени от 2,50 и 3лв ,а в другите магазини са на двойни цени същите такива.




Би ли била така добра да споделиш по точен адрес,моля!
И тия бодита за 2.50-3 лв. да не са за еднократна употреба?

# 130
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
хахахах,не мила не са за еднократна,защото аз имам миналогодишни,които ще си нося и тази зима  Simple Smile
Съжелявам,но незнам точен адрес на магазините.

# 131
  • Мнения: 164
хахахах,не мила не са за еднократна,защото аз имам миналогодишни,които ще си нося и тази зима  Simple Smile
Съжелявам,но незнам точен адрес на магазините.


Въобще за Русе ли си говорим?

# 132
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
Аз говоря по принцип за веригата,иначе трябва да питаш някой от Русе   bouquet

# 133
  • Мнения: 164
Аз говоря по принцип за веригата,иначе трябва да питаш някой от Русе   bouquet


Тия магазини да не са от ония заредените с великата китайска промишленост?

# 134
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
Специално за бодитата има и китайски и български,но определено преобладава китайската стока   Peace ,
а то къде ли вече не е заредено с китайско и турско?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт