Моля препоръ4аЙте ми ефикасен бебешки прах!

  • 2 002
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Много съм доволна от Сано.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 524
Ace Oxy Color - досега не съм имала случай да не ми е премахнал петно. Peace

а, точно така се казва препарата, не си спомних името му Peace

# 17
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
тео Peace

# 18
  • Мнения: 2 131
Аз пера с Тео бебе. Но за петна практикувам по следния начин - веднага като се изцапа събличам и накисвам във вода и прах за пране. Държа доста часове, дори денонощие. След това няма проблем. А ако се е изцапал навън и петното е поостаряло - накисвам във Вениш.

# 19
  • Мнения: 1 103
Купих си сапун за петна с  него ги третирам преди това и после с прах за пране в пералнята.
Не може да ги пуснеш и да чакаш праха да ги изпере   Naughty.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз пера с Персил

# 21
  • Мнения: 451
Баткото го перях с Персил, А сега със Сано Peace

# 22
  • Мнения: 780
Персил Сензитив.Омекотител-Силан Сензитив.

# 23
  • Мнения: 363
Aми ако сме си вкъ6ти веднага 6те го изпера и няма проблем ,но ако смре навън няма как да стане и ликето си остава за доста дълго време.Вени6 съ6то е вариант.Но просто ми се прииска да сменя марката PeaceНо съм 4увала ,4е има по- ефикасни от тео!

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Ползвала съм само тео бебе. И да остане петно, не се кося - голяма работа, аз знам, че дрехата (или каквото е там) е чиста, мога да я обличам на детето си, а бебето ми не се изживява още като кинозвезда.

# 25
  • Мнения: 27 524
Винаги съм прала с нашия си прах за пране. Без значение какъв. Винаги всичко се пере.
Каква е връзката с пюретата?  newsm78 Нали сте с еднократни пелени?

# 26
  • Мнения: 51
А някой може ли да ме посъветва къде в София мога да намеря Сано?

# 27
  • София
  • Мнения: 44 098
за петна - вениш или сано кал, или с домашен сапун - или пък тео бебе сапун, също и с веро става....
После си переш с обичайния прах, на обичайните градуси.

Аз лично ползвах прах сано максима сензитив, защото от теото ми се обриваше детето...


А най-добре си купи хубав лигавник - има едни пласмасонви като легенчета - мнооого са удобни и няма да имаш петна за пране....

# 28
  • София
  • Мнения: 44 098
А някой може ли да ме посъветва къде в София мога да намеря Сано?

На много места - ти от коя част си....
Последно даже гледах, че и в пикадили са го пуснали...иначе главно по магазините за дом. потреби или в бебешките.

# 29
  • Мнения: 2 090
Аз си останах на Тео бебе,но за петна ползвах Вениш преди прането.Нямали сме обаче често аварий.Обикновено лигавника поемаше петната.
При нас положението беше същото Wink

Общи условия

Активация на акаунт