коя е любимата храна на децата ви

  • 5 026
  • 87
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 558
Сандвичи, пици, спагети и лазаня

# 2
  • София
  • Мнения: 15 474
Внука обожава всичко месно, за разлика от майка му, на която и дай само печени филийки, пици, сандвичи и т.н.

# 3
  • Мнения: 4 496
Пица, тутманик, филийка с масло и шарена сол, сладкиш с ябълки. Така, като гледам, все тестени изделия... Rolling Eyes
А, и кюфтета и кебапчета. Laughing

# 4
  • Мнения: 320
Сандвичи, филии намазани с лютеница или маргарин, чипсове, зрънчовци и тем подобни боклуци, иначе от готвеното - освен кюфтета, кебапчета и пържоли на скара, още боб, леща, бял ориз, зеле с ребърца ииии............. май само това  newsm78, ааа да и това лято започна да яде пържени чушки с доматено сосче  Peace общо взето бедно му е менюто, много е капризен  Close

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
В добрите си моменти е склонна да обича боб, картофена супа, мусака. Иначе- сандвичи, кренвирши, краставици, кюфтета и кебапчета, пържени картофи. Все чудно здравословни неща  Crazy

# 6
  • Мнения: 929
Да си кажа честно не знам тя яде всичко. Май мога да кажа че обича супи, картофи( независимо как са приготвени), а от зеленчуците (пресните) на първо място е моркова(като отидем в плод-зеленчука все иска "мокавче", а продавачките все се смеят, защото другите деца искали банани и шоколада) и разбира се ядки - орехи, леблебия и др.

# 7
  • Мнения: 199
Моята дъщеря обича мусака, винен кебап,супа топчета,зрял боб,спагети, кюфтета

# 8
  • Мнения: 4 434
За сега най много харесва Кебапчета Mr. Green

# 9
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Пържени картофи,фасул,краставици,спагети.

# 10
  • Мнения: 730
Кюфтета, пържени картофи, пълнени чушки с ориз, пица, дюнер

# 11
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Най-любими на моята дъщеря са шишчетата. После хапва супи - топчета, картофена, пилешка. Много обича пица и кебапчета. Пиле също яде, но само печено Rolling Eyes Готвено много рядко яде, ако успея нещо да я прилъжа Confused

# 12
  • Мнения: 1 949
Палачинки, баница, мусака, крем-супа от картофи и моркови, пържоли (всякакви), кремвирши, луканка, пица  Mr. Green и вс. друго, що е расло на кокал  Whistling

# 13
  • Мнения: 2 803
Пържолка с картофки, пиле, баница и сандвичи.

# 14
  • Мнения: 4 668
Няколко фаворита има моят син  Laughing ... по точно - той друго по - различно от изброените по - долу всъщност не яде . Значи :
1. Пиле с ориз / или картофи /
2. Супа топчета / супа пиле
3. Мусака
4. Филия с лютеница / или с пастет
5. Шишчета , пържолки и др. подобни

# 15
  • Мнения: 3 929
Много обича супи, таратор, салатки, макарони със сирене и масло, сандвич с кашкавал и салам, запечен на парти грила, кюфтенца и кебапчета, зелен боб на манджа, разни яхнийки, пица, сладолед.

# 16
  • София
  • Мнения: 607
Всякакви супи, пържени и печени кюфтета, пълнени чушки с кайма, сандвичи, пържени картофи, зрял фасул, баница, пица, таратор.
Леле, че той много неща обичал, бе.  Joy

# 17
  • Мнения: 5 183
Спагети, макарони със сирене и масло, бухти, супа топчета, риба, палачинки, пица (и то не калва да е, а само един вид пица - тук и казват пеперони - с много салам по нея).

# 18
  • Под звездите
  • Мнения: 1 299
Много обичат пържени картофи,боб запечен с ориз,бял ориз със зеленчуци,руло стефани, пиле във всякакав вариант,пилешка супа и супа топчета,палачинки,пържени филий и пица.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Все сухоежбини  Rolling Eyes Пица, спагети, пържоли, всякакви филии, пържени картофки, сирене, кашкавал и кисело мляко в огромни количества. Освен това ядки, мед и сладолед.

# 20
  • Мнения: 27 524
Пържени картофки и краставички, разбира се  Grinning

# 21
  • Мнения: 3 268
Като чета какво обичат децата ви,не знам как още не са дошли майките от една друга тема да ви изядат с парцалите. Simple Smile Та и моята щерка обича най-много пица.После спагети,картофено пюре със сирене,филийка с течен шоколад,луканка.Не обича месо.Обожава сладолед и шоколад.Бягам,че да не ми дърпат ушите.

# 22
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Моя син много обича ябълки, банани ,диня, ягоди, орехи и  тиквени семки.А иначе манджички много не яде, обича таратор ,краставици ,домати ,сандвичи с масло и   сирене ,кашкавал и банички. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 381
На 1-во място супа топчета;обича яйца в МВ-то, месо и риба, таратор, краставица, картофи- независимо по какъв начин са приготвени, салата от зеле, ориз със зеленчуци, домашни кремчета, сандвичи, баница, от плодовете яде само ябълки и банани, ядки.

# 24
  • Мнения: 27 524
Като чета какво обичат децата ви,не знам как още не са дошли майките от една друга тема да ви изядат с парцалите. Бягам,че да не ми дърпат ушите.

О, Стеф, я стига  Hug Откъде накъде ще се съобразяваме кой какво мисли  Stop Освен това като пишем за любими храни, това не е равнозначно, че денем и нощем само с това се тъпчат  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 268
Начела съм се на такива крайни мнения,че....Не че им вярвам много на тези съвършени майки де.

# 26
  • Мнения: 3 367
Аz sym ot и работеща "другата тема", но това съвсем не пречи на децата ни да отговарят абсол.последователно с "пица или макарони със сирене" ако ги питам какво искат да ядат (което съвсем не значи че ядат горното повече от 1/седмица Wink)
Обичат кроасани с нутела  ; сандвичи с фъст.масло и сладко ; ориз с или без пиле; и кетчуп (само дето не го слагат в=у торта). Инак ядат всичко което и ние  защото друго няма и който мрънколяви си ляга не-особено-нахранен Sunglasses

# 27
  • София
  • Мнения: 4 294
Спагети, баница, пици, печени кренвирши с кашкавал, пилешки хапки с чеснов сос, пържени картофки, леща, картофени кюфтета, пържени филии, палачинки и други неща

# 28
  • Мнения: 2 774
Всичко сухо обича,манджи или каквото и да е със сос не близва  ooooh!
Виж супа яде всеки ден,иди го разбери  Whistling
Обича плодове и зеленчуци ,тиквени семки също .

# 29
  • Мнения: 958
Моето най-обича шунка, колкото аз избягвам колбасите, толкова повече драпа.
Като отидем на гости, тя е първа на мезетата.

# 30
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Кюфтета , кебапчета , пържени картофи , мусака , пълнени пиперки с ориз и кайма , зрял боб , леща , мляко с ориз , крем карамел иииии разбира се пица и сандвичи  Hug

# 31
  • Мнения: 592
маслини  и таратор и ШОКОЛАД - слава богу, че не зависи от нея какво ще яде Naughty

# 32
  • Мнения: 4 496
и кетчуп (само дето не го слагат в=у торта).

Как можах да пропусна... Joy
Синът ми /почти на 4 години/ днес отвори хладилника, видя, че е свършил кетчупа, и каза "Мамо, няма нищо за ядене". Tired

Sissa, права си, че не зависи от тях...ама до едно време. Големият се връща от училище, а в раницата му- сандвича, който съм му сложила сутринта. На въпроса ми "Какво си купи?" отговорът винаги е чипс, кроасан или кифла. ooooh!

# 33
  • Мнения: 304
пържени картофки,мекички,банички  chef  chef

# 34
  • София
  • Мнения: 12 554
Синът ми обича всякакви супи, домати, сирене, кренвирши, хапва си и доста манджи. Въобще готвено му дай, не си пада по сухоежбини.

# 35
  • Мнения: 804
Макаронки със сиренце са на 1-во място, от 2 купички си язяжда Crazy Обича много и супи, за това винаги гледам да имам супа в хладилника за нея. Не си пада по месото ooooh! Кратсавички обожава и кисели и пресни Hug Шоколадче също обича Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 39 785
Почти всичко с изключение на месото. Ако оставя Дияна може да кара само на кроасани, сандвичи и пържени картофи. От супите обича супа топчета,  леща и таратор. Картофи във всяка разновидност. Десерти - шоколади, сладоледи.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Краставици и кисело мляко на първо място, може само това да яде.  Иначе също обича Макарони със сирене, сандвичи, домати, месо, грозде, солети, пица.

# 38
  • София
  • Мнения: 625
Моят син може да живее на мляко с бисквити или гранули, попара и "войничета"/сандвич нарязан на хапки/ ooooh!
Иначе обича боб, леща, пилешка супа, супа топчета, кюфтенца и пиле.
За закуска обича и палачинки или пък кус-кус.....
Десерта винаги е задължителен Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 7 054
Баница, луканка и гъбената супа на Leo.

# 40
  • Мнения: 3 268
Е,пропуснах млякото и аз-прясно и кисело,много обича.

# 41
Сред любимите "полезни" са пилешката супа, зеленчукова крем супа, котлетите/но приготвени под алум. фолио/, гювече, пица, спегети. Сред не дотам полезните Mr. Green: кентъки крилца. Обожава палачинки и баница с тиква - в момента пека и ухае на канела Crazy

# 42
  • Мнения: 120
Супи,сирене,кисело мляко,баница,сандвич със шунка и кашкавал,пилешки пържолки,краставица..и шоколад Grinning

# 43
  • Мнения: 229
Обичат  всичко което не е здравословно за мой голлям ужас,пици,спагети,сандвичи,чипс
голямата дъщеря е вегетарианкаяде и готвени постни манджички,
малката е на диета та сега хапва повечко риба,пиле яйца исалати и мляко

# 44
  • София
  • Мнения: 7 043
Любимата й супа е гъбената на Лео  Heart Eyes Обича и пържени картофки, кюфтета яхния, зеле с месце, юфка, макарони, краставици и домати.От десертите любимите са й палачинките и сладоледите.

# 45
  • Мнения: 2 587
На първо място - лютеница.Обича и супи,пържени картофки и месо.Десерти не обича освен ако не е парче шоколад.

# 46
  • Мнения: 216
Синът ми обича предимно тестени изделия-пица ,мекици,баница,а дъщеря ми-всяко ядене,в което има месо.

# 47
  • Мнения: 39
Бял ориз с пилешко и гъбки, както и супа топчета

# 48
  • София
  • Мнения: 1 203
Питам дъщеря си:"Какво искаш да ти сготвя?"
Отговор:"Макарони, кус-кус или спагети." 

# 49
  • на село
  • Мнения: 3 945
Пица и спагети  Grinning

# 50
  • Мнения: 304
картофени кюфтенца

# 51
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
на сина ми лубими са му:баница,таратор,пилешка супа,пиле фрикасе,пълнени пиперки,суджук,луканка и др.

# 52
  • Мнения: 1 931
Синът ми яде манджи в които има парчета картоф. Няма ли картофи в яденето не става за ядене.Това за манджите.  Иначе яде солени баници, малко благо да има и не става,ако се сложи лимонада става сладникава и не я яде. За това си правим само баници със сирене и яйца, омита се за няма и половин час една тава. Още пици, тутманик. Единственото благичко дето харесва е козунак.
В градините се научи да яде леща и така това е единствената манджа без картоф. Тя сестра му същата работа, само дето още не е прояла леща.
Например харесва пилешка супа и супа топчета, но с картоф, ако е с ориз не я яде, та затова слагам и ориз и картоф.

# 53
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
Яде всичко, но без месо.Единствените месни са всякаквите колбаси(ако ме прилъже да и купя) и кайма Crazy-никога никакво месо, приготвено по какъвто и да било начин.
Набавя белтъчини от мляко и млечни в големи ежедневни дози.

# 54
  • Мнения: 1 817
повечето ми приятелки са ей така Shocked #Shocked като им кажа кои са любимите храни на моето  7 годишно момче...
ето ги: спаначена супа,
 пипер с млечен сос /яде само соса/ ,
 БОБ,
 леща,
 принцеса,
супа пиле/без месото/ Rolling Eyes ,
пиле фрикасе /без пилето/
 Долу-горе това са. Просто ги редувам. Почти друго не яде  Confused

# 55
  • Мнения: 1 080
Моя младеж обича супи (предимно месни) и кюфтета. Това съм забелязала да яде с особено голям кеф.

# 56
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ами синът ми-на 2г. и 8.м е не е злояд и доста неща обича да хапва. Любими са му -кюфтенца, пържени картофи, пица, мусака, сиренето го обожава.

# 57
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Моето момиченце обича доста нещица.На първо място е МакДоналдс, пица ,дюнер.
Пиле с картофи, ориз, боб,леща,пил.супа, кебапче, пържени картофки.
Краставици, домати, ябълки, банани като се замисля почти всякакви плодове.

# 58
  • Мнения: 857
1вото място е за баницата!

# 59
  • Мнения: 2 922
Боб, леща, грах, пържоли и пържени картофи за сина ми  Laughing
Дъщеря ми все още няма изявени предпочитания, но ако има краставица, домат, кисело мляко  може да пренебрегне всичко друго.

# 60
  • Мнения: 751
Моето момче обожава леща,спагети,свински пържолки,краставички,риба-хек.
Иначе яде и всичко което приготвя,не е капризен. Peace

# 61
  • Мнения: 498
Супи,риба,ябълки. LaughingВеднъж приготвих ориз със зеленчуци на фурна.Репликата беше:"Ауууу,ама това не е супа". Laughing

# 62
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Моята ''мис къприз'' обича палачинки,фасул ,леща,кисеки краставички,бадеми и орехи,варено жито и мюсли.
Това е всичко което яде с желание  WhistlingОстаналото,наи много да го опита Tired

# 63
  • Мнения: 52
Моят син,когато реши,че трябва да се храни понякога,обича БОБ,боб,боб,леща,супа топчета и това е.Нищо без сос не опитва.Шоколад и бонбони не яде,сладко само плодово мляко.Добре поне,че плодове яде всякакви.

# 64
  • софия
  • Мнения: 379
моята щерка яде пастет с лъжица от кутийката без хляб. иначе супа леща, спанак и грах.

# 65
  • Мнения: 2 829
леща,пица,таратор
спагети

# 66
  • Самоков
  • Мнения: 561
Супа, таратор, сандвичи, кисело и прясно мляко, краставица, кебапчета и пържени картофи със сирене.

# 67
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
На каката-пържени картофи и спагети ,пица,чипс....общо взето това което аз не наричам храна
На дребосъка-супа, салам кис.мляко,пр.мляко,и за моя жалост кренвирши,като ги види в магазина пощурява,опитвам се да огранича до минимум консумацията им.... Tired

# 68
  • Мнения: 9 814
Леща, пилешка супа, дюнер, пица, кисело мляко, лютеница.

# 69
  • Мнения: 315
синът ми обича пица; спанак; пиле с ориз; броколи; карфиол; царевица; чипс Twisted Evil;риба; морски дарове; картофено пюре; шоколад; кекс; питки със сиренце; и т.н.
въобще - не е злояд!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Всички видове супи, мусака и пица, шоколад и сладолед Laughing.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Колкото и да не ми харесва, любимата храна на сина ми е филийка с пастет.

# 72
  • Мнения: 1 234
Спанак с ориз на фурна, със заливка, мусака, огретен с картофи, пица и пържени картофки със сирене - естествено Wink

# 73
  • Мнения: 6 390
леща, пица, спагети, картофи на всякакви видове, кремвирши

# 74
  • Мнения: 2 133
Пиле на грил(изяжда си го сама без бялото месо), свински паржоли, царевица и сладоледите.

# 75
  • Мнения: 483
На дъщеря ми- пица, паста от всякакъв вид, шоколад, сладолед, всичко сладко  Crazy чипс, панирано пиле в сладко-кисел сос (китайско), доматена супа. бяло сирене. баница.
Демек- тестено, сладко и пържено Mr. Green е познайте колко често и се отдава да го яде Sick
Най-омразното и нещо на света е супа от коприва.

# 76
  • Мнения: 242
СИРЕНЕТО НА ПЪРВО МЯСТО,КЮФТЕТА,БАНИЧКА СЪС СИРЕНЕ,ПИЦА И БАНАНИ!

# 77
  • Мнения: 5 577
Супа топчета  Laughing

# 78
  • Мнения: 1 715
Пица,спагети,макарони със сирене,пържени картофи с кетчуп,супа топчета,леща,чипс,шоколад,сладолед.

# 79
  • Мнения: 2 006
Зелеви сърми,пълнени чушкис ориз - и двете ястия постни Mr. Green,пилешки панирани хапки,всякакви видове паста

# 80
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Пица, спагети, печено пиле, филия с масло. Също така да не забрява сърмите и пълнените чушки, за предпочитане- постните. Ориз с една дума.  Laughing

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Супи - като първенството държи супа-фиде, т.е. гол пилешки бульон с фиде Crazy, след това супа топчета.
Пилешки крилца; баница, пица, паста и всички забранени неща като чипсове, зрънчовци, снаксове и прочие  ooooh!

# 82
  • София
  • Мнения: 3 787
Всякакви видове супи,спанак с ориз,луканка и шишчета Mr. Green

# 83
  • Мнения: 36
моя син на първо място слага мусаката,пържени картофи,пица,сирене и кисело мляко

# 84
  • София
  • Мнения: 270
Голямата ми дъщеря сега е в капризен период  Rolling Eyes Почти няма нещо, което да обича ( а всичко ядеше). Може да яде само таратор. И за закуска и за обяд и вечеря Simple Smile Сега е вкарала нов модел ( от детската градина) - таратор с моркови, вместо краставици  Rolling Eyes
Не се мръщи и на пица.

# 85
  • Мнения: 5 183
Спагети, пица, супа топчета, риба, телешко варено, яйца (варени, омлет), бяло саламурено сирене

# 86
  • Мнения: 1 432
Супа  ....каквато и да е ooooh!

# 87
  • Мнения: 924
Мусака, пържени картофки с много сиренце, пица и ШОКОЛАД

Общи условия

Активация на акаунт