Бебето много се върти!

  • 5 294
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 396
Иди на хубава 3Д видеозон,ако е омотано в пъпна връв ще ти кажат:-).Може да се наложи да родиш със секцио.
Sick

# 16
  • Мнения: 396
Иди на хубава 3Д видеозон,ако е омотано в пъпна връв ще ти кажат:-).Може да се наложи да родиш със секцио.
Незнам защо толкова ме е страх от това секцио! Даже думата ми е страшна! newsm45

# 17
  • Мнения: 1 031
Накарахте ме да се замисля, след като и моето бебче много се върти и цял ден не спира да ме рита насам натам, дали няма да се оплете в пъпната връв. Аз не усещам как се е завъртяло, но последния път като бях на ехо бебто беше напречно, та сега нямам идея каква странна поза е заело. Успокоявам се, че в понеделник съм на лекар и ще видим какво е положението.

LoraG и аз като теб изпитвам панически страх от секциото, не мога да си представя, че някои мами го предпочитат  newsm78

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Споко де,то и моята се въртеше много в деветия месец,какви планинообразувателни процеси правеше накорема ми,като във филм на ужаса според мъжа ми.Все ме гледаша да не изкочи някой пришелец:-))

# 19
  • София
  • Мнения: 6 182
Споко и  за секциото! И мен ме беше страх от него, ама сега си мисля, че никак не беше зле. Като мина покрай Тина Киркова и ме обхваща едно мило и приятно чувство, а не ужас. По-хубаво от това, здраве му кажи!

# 20
  • Мнения: 2 596
Лора, не се тревожи, и аз имах малък корем, но ето че родих хубав, здрав мъж и то нормално за 1 час. Laughing Просто детето ще се установи, когато реши да излиза, не се тревожи. А че е най-добре да си родиш нормално, няма спор, но ... понякога се налага. Не казвам, че с теб така ще стане, напротив. Всичко ще е наред и после ще има да ни разказваш как си родила нормално и всичко е било чудесно  Hug

# 21
  • Мнения: 1 250
Спомените ми са отдавна.

Но си спомням, че синът ми не се въртеше много. Като тръгнах да раждам, щом се показа главата ми казаха да спра, и побързаха да срежат пъпната връв. Една след това продължих да напъвам.

Втория път пък ми се виждаше странно, че детето риташе само на едно място, но точно това всъщност в последствие се оказа проблем (който за щастие се оправи бързо). И определено коремът ми беше много по-малък от първия път и бебето беше много по-малко - 2900 (първото се роди 3,500)

Това, което можете да направите в случая е вие да сте спокойни, за да е добре бебето.

# 22
  • Мнения: 396
Лора, не се тревожи, и аз имах малък корем, но ето че родих хубав, здрав мъж и то нормално за 1 час. Laughing Просто детето ще се установи, когато реши да излиза, не се тревожи. А че е най-добре да си родиш нормално, няма спор, но ... понякога се налага. Не казвам, че с теб така ще стане, напротив. Всичко ще е наред и после ще има да ни разказваш как си родила нормално и всичко е било чудесно  Hug
За последните 3 седмици корема ми се уголеми може би два пъти, което доста ме стресна, но явно е нормално. Доктора ми каза, че бебето е големичко. Интересното е, че за 8 месеца бах качила 7кг., а сега- за последните 3 седмици съм качила 3кг.?! Не мисля, че ям много, наблягам на салатите, а 3кг. за 3 седмици???
Важното е всичко да е ОК, а за сланинките ще му мислим после smile3506

# 23
  • Мнения: 727
Ohh и аз имам същия проблем
Рита като за световно особенно днес ............на моменти дори мога да опипам краче,ръчичка (верно че е малко страшно като го гледаш )
А това за ритането само на едно място наистина ли е кофти, защото моето бебче рита така вече повече от два месеца( само настрани )

А относно качването на кг и аз съм така за 3 седмици 3 кг, а дори визуално не виждам къде са newsm78
Но си права че ще му мислим после Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт