DEPECHE MODE, 18 май 2009, стадион "Васил Левски"

  • 22 439
  • 649
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 617
Знам че е още е рано, но все пак, ако някой има предварителна сетлист, може да сподели и с нас.

Каква сетлиста?!  newsm78 Та те още не са пуснали първия сингъл, после трябва да чакаме и албума... много е рано за това.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 958
Някой ми е изтрил постинга ????Защо?   newsm78  Сигурна съм ,че писах в темата....
Там ще съм!!!!!!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ПП - Моля този, който ми изтри предния постинг , да ми пише на ЛС , защо го е направил. Странно ми е. Нямаше нищо нередно.

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 14:31 от Maryse

# 47
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз да питам всички трибуни ли имат козирка? Че моят мъж трудно и без това го навивам и го притеснява ако завали

Само над ВИП-а има козирка на стадион Васил Левски.

# 48
  • Мнения: 1 992
Дали са им "Васил Левски"!!!!!

Още предния път трябваше да има дадат "Левски" Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 281
Настръхвам всеки път, когато мисля за това   Heart Eyes
Аз също.

# 50
  • Мнения: 2 386
Блазе ви!  Heart Eyes

# 51
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и ние сме там, УУУУУУУУУУУрааааааааааа  omm yesyes утре ще ходим до НДК, да видим в кои сектори билетите по колко са и да купуваме


някой има ли предварително инфо кои ще са подгряващите групи

# 52
хора, вие утре кога ще ходите да се редите за билети?

# 53
  • Мнения: 737
Аз лично ще отида по обед ама няма да ходя до билетния център,а в пикадили.

# 54
  • Berlin
  • Мнения: 11 267
ъъ.. аз не съм ходила на васил левски до сега.. може ли да ме ориентирате с някаква схема? къде ще е най-добре да се вземат билети. с моите 160см, ако ми се изпречи някой отпред, ще се сдухам на 1вата песен още.

# 55
  • Мнения: 1 288
този път и аз съм там! предният път пропуснах заради малката и си продадох билета 2-3 дни преди концерта. умрях от мъка. не вярвах, че ще имам втори шанс тук в бг. много се радвам, ама много  Crazy

# 56
  • Мнения: 1 701
ъъ.. аз не съм ходила на васил левски до сега.. може ли да ме ориентирате с някаква схема? къде ще е най-добре да се вземат билети. с моите 160см, ако ми се изпречи някой отпред, ще се сдухам на 1вата песен още.
Ето схема на местата - http://www.ticketpro.bg/UsersFiles/Images/TicketFlyerVassilLevski_10x15.jpg
При всички случаи най-добре ще се вижда на големите екрани, освен ако не си най-отпред.
На концерта на Металика бяхме някъде в оранжево-червената част и си гледахме екраните, а чат-пат и с един бинокъл.  Wink

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 702
http://www.livenationinternational.com/depechemode/
http://www.depechemode.com/temp/

dEPECHE пак идват и този път наистина ще бъда там! Ще бъда отпред, ще крещя, ще пея, ще остана без глас и няма да мога да говоря 5 дни, ще се държа като безакълна непълнолетна, но не ми пука!
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44  newsm44

dEPECHE RULEZZZZZZZ


Колко съм УЖАСНО ЩАСТЛИВА!!!

Миналият път, от вълнение ме приеха в болница с 8 месечен тумбак и контракции Crazy Този път смятам до май да се пазя Sunglasses Дори в момента се чудя дали да не вземем с нас и причината да пропусна предишния концерт Thinking



И аз съм много щастлива!
Не вярвах, че ще се случи отново   newsm74 
Миналия път не можах да отида - колко са ни подобни лентичките, а  Wink

# 58
  • Мнения: 2 751
Мечтата ми се сбъдва отново  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 59
  • Berlin
  • Мнения: 11 267
благодаря!
ние май си заплюхме някъде в светлосиния сектор места.
червения много далеч ми се струва.

Общи условия

Активация на акаунт