Нямам време и нямям име.Помагайте

  • 3 310
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
Pomognete ....savsem slojen mi stana vaprosa s imeto, nqma da e na "imeto na nqkoi", saotvetno popadnah v strahotno zatrudnenie mejdu vsi4ki imena na sveta. Gore-dolu sam se sprqla na Mia, Madlena, Natali(a)? Kak vi zvu4at... newsm78

# 46
  • Мнения: 3 016
Pomognete ....savsem slojen mi stana vaprosa s imeto, nqma da e na "imeto na nqkoi", saotvetno popadnah v strahotno zatrudnenie mejdu vsi4ki imena na sveta. Gore-dolu sam se sprqla na Mia, Madlena, Natali(a)? Kak vi zvu4at... newsm78
Миа

# 47
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Мили момичета, защо бягате от хубавите български имена? Живеете в България, а тука по детските площадки стана като на латино сериал....от имена!  Stop Не ми се обиждайте , моля, съвсем добронамерено си задавам въпроса!
Наталия.....ще има и имен ден!

# 48
Харесвах Магдалена за име, но първо Мария Магдалена не е с най-добрата репутация Grinning, и отделно стана твърде полулярно...Наистина бг имена не са чак толкова много, от бг произход...Съгласна съм, 4е някои определено зжучат нелоги4но свързани със славянска фамилия...а и ако го асоцира човек и с някой, който не харесва....И от там задачата ми стана трудна...

# 49
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Напротив  Hug има си специален ден за нея в календара т.е. имен ден за носещите нейното име, а и е изиграла важна роля в историята...така , че смело  Hugимето е и избора са ти чудесни  Hug не се отказвай   bouquet

# 50
Всичко само да е наред...Може би си права,  че първият ми избор е най-удачен! Като я видя ще усетя дали е нейното име, а най-важното да е с късмет и да мине всичко ОК.Нищо не съм подготвила вкъщи, освен нов дом, дано и хареса! Освен с името , и с креватчето ще е сложно, но ...не искам да вземам предварително, за да не се панирам ...

# 51
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Успешно раждане миличка  Hug и си стискай очите като напъваш, че после да не гледаш с кръвясъл поглед  Joy сериозно! А то като гушнеш бебка ...всичко ще си дойде на място ! Три пъти раждах...това са най-сладките и прекрасни мигове в живота ми  Heart Eyes

# 52
Е, няма да се напъвам, налага се секцио...Не ме плаши, тя да е добре! Аз съшо имам 2 братя, страхотно е , наистина, аз не знам дали ще успея да направя голямо семейство, но това е най-ценното.Ти си герой! Дано те ценят "домашните любимци " Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт