Как се преборих с бялото течение - 2 тема

  • 412 562
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4
Може и в аптеките, но е сложно, защото е ново и го доставят само със заявка. Аз си го взимам директно от вносителя - Инова ООД - София, тел.963 06 46. Цените при тях са - 13лв. за 6 дози лечебен гел и 9 лв. за измивния гел, който е 200мл.

# 76
  • Мнения: 4
Гворя за Gynofit...

# 77
Здравейте,
Тази седмица посетих доФтора, който ми постави диагноза гъбички. До тук добре. Направи ми микроскопско изследване, микробиологично /чиито резултати все още не са готови/ и директно ми назначи лечение с Микомакс, Gynazol, Gyno-Pevaryl и промивки с Калиев Перманганат.  Shocked
Не съм сигурна за тези промивки, не ми се струват добро решение. Но докторът ми каза, че ако не ги правя няма да има никакъв смисъл от глобулите.  ooooh! Та исках да ви попитам, някоя от вас има ли опит с този препарат и какво е мнението ви: Да ги пробвам ли?  Thinking Crazy

# 78
  • София
  • Мнения: 242
Аз не бих правила промивки. О тях стигнах до...:
Отново ми откриха 2-те дежурни бактерии - Ешерихия и Ентерококи. След антибиотик - от групата на Азитромицините. Ешерихията е колонизирала. Изобщо не знам вече какво да правя. Взеха ми урина, за да видят дали не идава проблема и от бъбреците. Ако се установи и това, ще се прави и ехограф... Страшна работа. Факт е, че след антибиотика почти нямам течение... Дори правихме опит за бебе, но дали е станало с тия бактерии. Яко съм се притеснила, не може да се лекувам 1 година и всичко да продължава, ще се хвърля вече от някой балкон, ейййй #Cussing out  Mr. Green

# 79
Да ви питам остават ми 15дни до термин и ме притеснява дали нямам събички и да не се предадат на бебето.Ппреди месец на секрета излезе че имам кандида албиканс,и слагах полижинакс 12глобули.Дали е достатъчно надеждно да са се изчистили?

# 80
  • Мнения: 293
Хубаво е пак да ти вземат секрет преди раждането за да се види дали се изолира нещо....

Успех !  bouquet

# 81
  • Мнения: 634
Здравейте, записвам се и аз да следя темата  Confused
лекувам отдавна БТ, почти всички лекарства, които сте написали са ми ги изписвали, но нищо  Sad
Искам да сменя моята лекарка с някой по-голям специалист по БТ, защото моята е в друга област.
Ще ми изпратите ли на лични някой доктор, от който сте доволни и който обяснява кое какво и защо Sad
И аз вече съм много отчаяна, искам да се подготвя за бебеправене, а като ви чета и явно е невъзможно преди да съм се оправила на 100%
мерси предварително  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 242
Невидимке, това все едно аз съм го писала...   bouquet

# 83
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Чувала съм от препатила като Веси позната, че се е излекувала с вагинални провимки със силен концентрат от отвара от лайка.
Веси, спокойно,  Hug

п.п. Нали знаете, че бельото трябва да е едва ли не стерилно?

# 84
Мерси за съвета-аз сега правя 3 дена гино-дактарин ,че колкото може да се прочисти до раждането,което ще е до 10дни!

# 85
  • Мнения: 879
Момичета, аз ви бях писала, че сега се лекувам от бактериална вагиноза, 10 дни използвах свещички, а сега трябва да почна крем с аплпикатори, който е Клиндамисин. Този антибиотик пих в началото. направо се изморих да правя промивки и после слагам свещичката и това е вече 10 дни....  #Crazy А сега трябва да почна и с този крем... Чудя се дали да продължавам промивките, които са с Йодасепт, или да ги спра, и да слагам само крем..  newsm78 ?????

# 86
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз мисля,че трябва да спреш с промивките докато си слагаш крема!  Peace

# 87
  • Мнения: 879
И аз мисля утре като започна с крема и тия промивки да ги спра!
Не знам защо ми се върти в главата, че лекаря каза да правим секс, т.к. крема се разнасял...  newsm78
нещо такова ми се върти в главата! Simple Smile

# 88
  • София
  • Мнения: 242
Не прави промивки! Доктора (от микробиологията) каза: "Никакви промивки!" И ми изписа един много силен антибиотик и Макмирор и още 2.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Моля, ако има мами от Варна, попаднали на лекар погледнал сериозно на проблема бяло течение и приложил правилно лечение, да ми пратят координатите му. При когото отида все едно и също - полижинакс, нистатин...., дори не ме чуват,че тези неща съм ги прилагала многократно с нулев успех.  Close

Общи условия

Активация на акаунт