Има ли мъж като моя???

  • 6 273
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 113
Като си помисля че с мъжа ми сме заедно от  6 години, първите 2 нямахме и пропусната нощ, а сега минимумът ни за седмица е 4 пъти поне... newsm78  Говорила ли си със съпруга си за това? С мъжа ми като имахме проблеми си поговорихме и разбрах че беше поохладнял малко защото е искал просто разнообразие? А има и мъже които толкова не обичат секса (което за мен не е нормално) Моят съвет е да поговорите, с разговори всичко почти се оправя.

# 31
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Но не е и престарял - 31 г. нищо не са. А и има много начини да се премахне умората - освежаване с душ или вана, масаж и т.н. Но според мен човекът не толкова е уморен, колкото го мързи здравата.

# 32
  • Мнения: 4 514
Не знам дали има други такива мъже, но моят (също на 31) опрелено не е.  Tired
Причина има, дано я намериш и решите проблема! Успех!

П.П. Веронна, аз такова чудо мъж да го мързи да прави секс, не съм видяла. Жена - да, но мъж...  Thinking Нека и мъжете тук кажат дали ги мързи. Според мен проблемът се крие другаде.  Confused

# 33
  • Мнения: 3 675
31 години е направо младеж, точно тогава мъжете са в сексуален пик, за моят е разбираемо -ще чукне скоро 42 лазарника, не знам дали го мързи, но ние имаме и друг проблем, който го натоварва още повече.

# 34
  • Мнения: 0
говорили сме много-казва,че обича секса но постоянно е уморен и затова е рядко.опитва се да ме убеди,че на мъжете умората им се отразява там често на което не вярвам много.
Вярвай му,вярвай му,така е.Като добавиш и малко стрес от бачкането и картинката е ясна.Друга причина за нежеланието може да е хормонален дисбаланс,но не мисля ,че вашият случай е такъв.По-мило отношение ,ненатраплива нежност,няколко градивни разговора и положението може и да се пооправи.Вервай ми Wink
Успех ти желая и повечко сексене Laughing

# 35
  • Мнения: X
Слушах по някоя от телевизиите скоро, че днешните 30-годишни мъже действително били с по-ниско либидо от предишните поколения, заради по-стресиращото ежедневие, стремежът към градене на кариера, итн. .

# 36
  • Мнения: 0
говорили сме много-казва,че обича секса но постоянно е уморен и затова е рядко.опитва се да ме убеди,че на мъжете умората им се отразява там често на което не вярвам много.
Вярвай му,вярвай му,така е.Като добавиш и малко стрес от бачкането и картинката е ясна.Друга причина за нежеланието може да е хормонален дисбаланс,но не мисля ,че вашият случай е такъв.По-мило отношение ,ненатраплива нежност,няколко градивни разговора и положението може и да се пооправи.Вервай ми Wink
Успех ти желая и повечко сексене Laughing

ами вече незнам-за сексенето вече мечтая  Laughing  лесно е да си намериш секс ама не искам така-имаме си огромно доверие и искам да си остане така

# 37
  • Мнения: 0
Нека и мъжете тук кажат дали ги мързи.
Laughing Laughing LaughingНе,не и пак не LaughingНо ако случайно се появи мързелива симптоматика ,кой друг ако не вие трябва да знаете как да я излекувате.Мноооого е лесно,убеден съм.

# 38
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
П.П. Веронна, аз такова чудо мъж да го мързи да прави секс, не съм видяла. Жена - да, но мъж...  Thinking Нека и мъжете тук кажат дали ги мързи. Според мен проблемът се крие другаде.  Confused

Ами обяснявам си го с това - той казва, че е уморен от работа, но не иска според авторката да си почине поне един ден. Все едно й показва, че на работа може да ходи въпреки умората, а секс не ще прави, защото бил уморен. Затова си мисля, че просто го мързи да се пораздвижи малко, след като веднъж се е стоварил на дивана да си почива. Пък може и да му е студено ...  Laughing

# 39
  • Мнения: 3 675
Тази информация май е имаше някъде из интернет, там пишеше, че не само правят по-малко секс от своите дядовци и прадядовци, но и количеството качествен материал на съвремения мъж намалява.Едно време като са нямали друга работа, освен тази на полето /образно казано де/, със секс са си запълвали нощите, тогава е нямало тв, радио, но и животът е бил по-спокоен.Тогава било нормално децата да са повече в семейството, дали стерилитета при мъжа в днешно време не се дължи именно на това, влошен хормонален фон и стресов живот. ThinkingЗатова не се очудвайте защо мъжете не мислят за секс-не че не искат, а не могат.

# 40
  • Мнения: 13
Не се тормози за това .То май се превърна в епидемия . Та ние не се ли изморяваме и ние ходим на работа ,и в  къщи всичко нас чака децата и тъй на татък .Трябва ли и за малко внимание да се молим.

# 41
  • Мнения: 197
Стресът и умората са важни фактори и не могат да се пренебрегват. Жената обаче, може да бъде много изобретателна, ако поиска. В такива случаи се прибягва до смехотерапия, аромотерапия, цветотерапия и какви ли не други терапии, които не са без значение, но най-силното оръжие е съблазняването. Вибраторът не е никак лош вариант, но с него е удобно, не и интересно /освен ако не го използват и двамата заедно Wink/. Женските хитрини да се влезе под кожата на мъжа са много, но има нещо с което не могат да се преборят - природата. В началото на всяка връзка страстта е много силна и тогава това не се забелязва, но хората са много различни по отношение на своето либидо. Има такива, на които 2-3 пъти секс в месеца им е напълно достатъчно и такива, за които това е минималното число за денонощието /има и много други категории, които са по средата/. Ако твоят мъж е от едната категория, а ти си някъде далече от неговата, тогава е нормално да се чувстваш точно така. Мисля, че отговорих на въпроса ти има ли мъж като твоя. Има, не е единствен и сред мъжете и сред жените. Сексът наистина е важен и ако двойките силно се различават по отношение на своето либидо, това може да се окаже проблем. Но нали знаеш - всеки проблем си има решение! Успех! Peace

# 42
  • Мнения: 0
за внимание ми е вече обидно да се моля- той ходи толкова много на работа защото се притеснява за заеми,ипотеки и т.н.Но все пак-има жена  LaughingАз също се измарям макар и да си седя в момента в къщи-майките ще ме разберат.

# 43
  • Мнения: 3 675
и ние сме с няколко заема, това също влияе зле на мъжа, защото трябва да бачка,за да го изплаща.Вярно е, че жената също се изморява, особено като гледа бебе или малко дете, но не е същото като мъжа, в повечето случаи неговата работа е физическа/по-рядко интелектуална/, а тя изчерпва доста от жизнената му енергия.Аз изобщо не му се моля на моя, все пак не върви да си просим единия секс , ако все пак се сети да те прегърне и целуне пак е нещо, понякога и то стига.

# 44
  • Мнения: 46 511
31 години е направо младеж, точно тогава мъжете са в сексуален пик ...

Не. 17-21 г. е сексуалинят пик при мъжете Peace

За жените е м/у 30 и 40.

Общи условия

Активация на акаунт