магазин БАНБОЛИНО в бургас

  • 1 939
  • 20
  •   2
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1
мили мам4ета кажете си мнинието за магазина за самата  стока и за отношението на персонала .азопределено сам изклю4ително доволна

# 1
  • Мнения: 1 672
от обслужването съм доволна,от стоката също поне от това което съм купувала,но е прекалено натрупано вътре.Има много стока ,а мястото им не е достатъчно


и магазина се казва БАМБОЛИНО оправи си заглавието

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 12:57 от Силвето_85

# 2
  • Мнения: 1
мили мам4ета кажете си мнинието за магазина за самата  стока и за отношението на персонала .азопределено сам изклю4ително доволна

# 3
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
къде се намира този магазин и каква стока предлага,цени?

# 4
  • у нас
  • Мнения: 5 723
Имат хубава стока, но отношението на персонала е под всякаква критика, сложили едни момичета, които хал хабер си нямат какво продават, да не говорим за размери или някакви функции на стоката. И силно съм разочарована от управителя на магазини. То бива бива лъжи, ама чак толкова.  Naughty

А специално пусна тема, за да направиш реклама на магазина ли?  newsm78

# 5
  • Мнения: 1
за какво мие да правя реклама на магазина .просто искам да видя дали и други са доволни

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
за какво мие да правя реклама на магазина .просто искам да видя дали и други са доволни
Ами, и аз не знам за какво ти е, но е достатъчно човек да ти погледне публикациите Mr. Green
По темата - не съм доволна - наблъскано, не можеш да влезеш с количка и се сблъскваш със супер некомпетентни и незаинтересовани продавачки /наблягам на думата "продавачки", защото имат претенции да са консултант-продавачки, но са мноооого далеч от "консултант"/

# 7
  • Мнения: 141

Имат хубава стока, но отношението на персонала е под всякаква критика, сложили едни момичета, които хал хабер си нямат какво продават, да не говорим за размери или някакви функции на стоката. И силно съм разочарована от управителя на магазини. То бива бива лъжи, ама чак толкова.  Naughty

А специално пусна тема, за да направиш реклама на магазина ли?  newsm78

Аз не съм от Бургас , но съм пазарила от там от необходимост добре зареден магазин спор няма ще намериш каквото търсиш, но продавачките  Close ужас #2gunfire #2gunfire #2gunfire
а много важно е да отбележа,че торбичките се заплащат, иначе не ти дават, 5 пюрета мога ли да ги нося в ръката си #Crazy

смятам,че е достатъчно

# 8
  • у нас
  • Мнения: 5 723
а, да, верно, това за торбичките бях го забравила  ooooh!

# 9
  • Мнения: 1
да не би другаде да не ви вземат пари за торби4ки ааааааааааааа . и явно вие сте дале4 от много работи ни 4е продава4ките са дале4 от КОНСУЛТАНТ

# 10
  • Мнения: 5 539
да не би другаде да не ви вземат пари за торби4ки ааааааааааааа . и явно вие сте дале4 от много работи ни 4е продава4ките са дале4 от КОНСУЛТАНТ
Аз лично съм далеч от магазина, защото живея в центъра, и по тази причина съм влизала там 1-2 пъти. Но никога не ми се е случвало в бебешки магазин да ми искат пари за торбичка. Пазарувам от Йори, Тоболино, Полием и няколко други неизвестни магазинчета.
Шуши, вече и за слепите е ясно, че имаш силна връзка с този магазин. По-добре се вслушайте в критиката на клиентите си, за ваше добро е.

# 11
  • Мнения: 2 085
......... По-добре се вслушайте в критиката на клиентите си, за ваше добро е.
мдааа, и 6u6i82, погрижи се за правописа си  ooooh!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Шуши, пазарувам от три детски магазина в "Славейков" и в нито един от тях не са ми искали пари за торбички. Въпросът не е само в стотинките, но четейки мненията ти едва ли ще разбереш какво се опитваме да ти кажем Tired
И понеже си зачекнала темата за продавачките - да, не са никакви консултанти Naughty Не знам от какво точно съм далеч, но знам какво очаквам, когато влизам в даден магазин и вашият не оправдава очакванията ми. Освен това и в останалите магазини работят продавачки, и не е трудно да направиш сравнение Peace

# 13
  • Мнения: 493
Шуши и на всичкото отгоре продавате пюрета с изтекъл срок на годност.Мога да ти кажа дори за кои става дума-кашите на нестле в бурканчета.То аз съм си виновна,че не гледам срока на годност,но просто не съм предполагала,че може да се случи подобно нещо.

# 14
  • Мнения: 388
Живея в Меден рудник и два пъти пазарувам в месеца от там!
Много съм доволна и от персонала и от стоката която предлагат!
Единствено не съм на Мнение че трябва да се плаща ТОРБИЧКА- на която е Рекламата на Магазина.

Никъде не ми дават подмяна на стока 10 дни. АКо не стане да я сменят! От това съм страшно доволна.
А цените са по ниски от Меден рудник.

# 15
  • София
  • Мнения: 1 524
да не би другаде да не ви вземат пари за торби4ки ааааааааааааа . и явно вие сте дале4 от много работи ни 4е продава4ките са дале4 от КОНСУЛТАНТ
Нищо не разбрах.
Понякога отношението на продавачите зависи от самото отношение на купувачите за жалост. По това си личи кога един човек има възпитание и култура, независимо от коя страна на щанда се намира.
Торбичките е крайно време да се забранят, замърсяват околната среда, опасни са за малките деца и т.н. Но това е друга тема. /бих се радвала и левче да станат/
За въпросния магазин ме потресе продаването на пюрета с изтекла годност,- това е немарливо и опасно. Ще бъдат санкционирани, дано бързо се усетят, иначе дълбоко ще се бръкне собственикът.
Когато съм в Бургас - не бих влезнала в този магазин.
Благодаря за инфото.

# 16
  • Мнения: 1
 просто съм редовна клиентка  това е

# 17
  • Мнения: 689
А къде се намира този магазин, че не ми стана ясно?

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 675
В Зорница, близо до Болницата.
Ние пазаруваме от там, наистина стоката е зле подредена и е претрупано, но има доста неща. Харесва ми, че мога да напазарувам и това да не е свързано с обикаляне по много магазини. И на мен не ми допада отношението на продавачките, само от една съм доволна, другите са или безлични, или откровено тъпи. Честно казано, не бях обърнала внимание, че торбичките се заплащат, самите торбички са доста здрави и сигурно струват скъпо, затова ги таксуват. Mr. Green

Дано направят повече големи магазини в Бургас, защото и да си пишем в темите, все тая.

# 19
  • Мнения: 1 298
Въобще детските магазини в Бургас са ужасни!

Не помня имена, но за 3 месеца престой лятото не намерих един хубав.
Тъмни помещения, огромни стъпала отпред ( трудно за количка ), разхвърляна стока,
некачествени продукти...

Може и да съм се разглезила тук, но никак ама никак не ми харесаха...

# 20
  • Мнения: 2 085
просто съм редовна клиентка  това е
то и аз съм редовна клиентка в няколко магазина, ама чак тема да се пуска за това.... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт