Лунна диета - 14.10.08, 23:02

  • 5 207
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 052
Отговарям ви в тази тема:

А, дали не си в МЦ или да ти предстои? Wink

Предстои след 5-6 дена това ли ще да е причината  newsm78

...
....това да ме успокои ли трябва Mr. Green  Mr. Green  Възможно ли е?Аз както споделих мисля, че нищичко не свалих. Confused

100%, момичета Peace
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И аз, имам намерение да се пробвам и тази фаза Simple Smile

# 16
  • Мнения: 352
Записвам се за 3 дни.Първи и трети обаче + плодове Simple Smile
Успех на всички   bouquet

# 17
  • Мнения: 78
Здравейте лунички и честита нова темичка Hug Hug Hug и аз като другите мисля да съм тридневка Peace много силна воля и много свалени килограмчета ви желая  bouquet  bouquet и дано издържим Praynig че после да има да се хвалим.....

# 18
  • Мнения: 2 199
Tова ли е фазата в която най-много се отслабва?
Аз имам такъв апетит, че  Embarassed
Надявам се като мине МЦ да сваля по повечко  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 2 803
Записвам се  за 24 часа. Peace

# 20
  • Мнения: 123
 Mr. GreenЩе се пробвам и аз с вас Peace

Не съм спазвала какъвто и да е режим цяяяяло лято Embarassed.Добре,че не съм качила кг с тези сладоледи Joy
Зимата пълнея ooooh!
Ще взема мерки по отрано...

  newsm78 Значи три дни-започват от утре така ли?

# 21
  • Мнения: 78
да койта ще прави тридневката (там със сокчетата и чайчетата) трябва да започнем от утре че в сряда да ни се падне водният (4 ти ден) Успих на всички лунички и на тридневките много Hug Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 564
Mr. GreenЩе се пробвам и аз с вас Peace

Не съм спазвала какъвто и да е режим цяяяяло лято Embarassed.Добре,че не съм качила кг с тези сладоледи Joy
Зимата пълнея ooooh!
Ще взема мерки по отрано...

  newsm78 Значи три дни-започват от утре така ли?

Аз мисля, че от Понеделник се почва тридневката  Thinking Peace

# 23
  • Мнения: 1 290
И аз така мисля  Peace

# 24
  • Банкя
  • Мнения: 823
При толкова много тридневки мисля че и на мен ми е време да се пробвам. Пък и нали не кърмя вече. Wink

Тридневката, за която говорят и спазват повечето момичета тук, започва в понеделник вечер и свършва в сряда вечер - това е вторият вариант за лунуване, който съм описала в първия пост.
4-ридневното лунуване е свързано със спазване на диета, описана по-горе, а не просто плодове и фрешове. То би следвало да се започне още от тази вечер в 23:02. Peace

Мислех, че съм го обяснила ясно, но нещо пак стават обърквания. Rolling Eyes
Ако някой има предложения, как да станат ясни начините на лунуване, моля да ги сподели. Hug

# 25
  • Мнения: 564
Акси,мила, супер ясно си го обяснила  Hug Дори не е нужно да се чете особенно задълбочено, перфектно си е  Hug

Ако пък ти се занимава, можеш да сложиш нещо мега еламентарно с големи червени букви:
ТРИДНЕВКА- ДЕНЯ ПРЕДИ ФАЗАТА, САМАТА ФАЗА, ДЕНЯ СЛЕД ФАЗАТА - ПОСТ, МОЛИТВА И ФРЕШОВЕ  hahaha  hahaha hahaha

Но наистина не смятам, че е необходимо  Wink Mr. Green Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 672
Хайде и аз да се запиша, макар че още не съм решила дали за 24 часа или за 3 дни.  newsm78 Имам още малко време. Успех на всички.  Peace

# 27
  • Мнения: 123
 HugАкси,благодаря!
Разбрах Peace
   Thinking Ще пробвам 4дни,да видим ще успея ли...
Изгубила съм тренинг с диетите  hahaha Joy #Cussing out

# 28
  • в белята
  • Мнения: 536
Айде и аз във вашия отбор.От опит глава не боли,може само за банкета да съм с нови дрешки Praynig Praynig Praynig.започвам с тридневката т.с. от този момент съм на чайчета,медец и фрешчета.Стискайте палци. Praynig Praynigуспех на всички Praynig Praynig Praynig

# 29
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Ще пробвам тридневка, днес и вдругиден на грозде, във вторник - на вода.

Общи условия

Активация на акаунт