Oще съм тук и се опитвам да ви разбера...

  • 2 005
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Не съм си отишъл още.Станахте ми интересни.Имате странен хумор,не ми приличате на бг мами.Но както и да е-бъдете такива,каквито сте.Аз съм женен,с деца и не съм дошъл да простея...

# 1
  • Мнения: 5 370
Совите не са това, което са, Слаш.  Mr. Green
Обаче да те предупредя, че се захващаш с невъзможна мисия.

# 2
  • Мнения: 606
Не съм си отишъл още.
Ооо, бейби. Ти се върна?

# 3
  • Мнения: 212
Имате странен хумор, не ми приличате на бг мами. Но както и да е-бъдете такива,каквито сте.Аз съм женен,с деца и не съм дошъл да простея...

Ей такава обида не бих понесъл. Че ние ако не сме бг-мамми кой друг.
Да не би да намекваш че майка ти е мъжка.... Shocked

# 4
  • Мнения: 12 662
Бързам да те приветствам, защото предишната я заключиха преди да успея.
Имам някакви смътни подозрения и за тази.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Не знам за какво си дошъл, но се радвам, че сподели  Hug

 Mr. Green

ПП: д(з)еФствен, оригинален никнейм... пробвай и с (д)ЗевсТвен  Flutter

# 6
  • София
  • Мнения: 62 595
Слаш,

Ако тук не са български мами какви са? Как, според теб изглежда една бг-мама? Много ми е любопитно.
Да, може би има някакъв признак, който действа като сито и това е наличието и достъпа до компютър и интернет. От тазигледна точка може картината да е малко изкривена, но така или иначе има общо с действителността.

# 7
  • Мнения: 743
А как точно се опитваш да ни разбереш? Толкова сме различни и еднакви, че трудно бихме се характеризирали с нещо различно от БГ-мами. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 533
Стой, не си отивай. Наближават номинации. Имаш всички шансове да спечелиш "Новак на годината".

# 9
  • Мнения: 6 029
Ох, крехко агнешко Party
Младеж, верно ща изплющат, ако не прочетеш правилата.

# 10
  • Мнения: 212
Брато, в предишната ти тема (която по някакво странно съвпадение е заключена) ти питаше дали има мъже тук. Ето... има.
Остави ги жените - тях не можеш ги разбра.
Дай да се разберем ние по мъжки.
Ако искаш пиши на лични съобщения на един потребител тук - казва се Тони Сопрано. Той с удоволствие ще те поеме като новодошъл и ще те упъти в дебрите на българските майки.

# 11
  • Мнения: 2 829
добре дошъл Слаш Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 388
Добре дошъл. bowuu

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... трудно бихме се характеризирали с нещо различно от БГ-мами. Mr. Green

Е, как трудно... много е лесно даже - ССФ  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз все още си чакам снимките  и мерките пък  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 15
  • Мнения: 220
Оооо,Слаши  Wink

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ох, крехко агнешко Party
Младеж, верно ща изплющат, ако не прочетеш правилата.
...... сЯ се тества  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 25 600
Имате странен хумор,не ми приличате на бг мами.

Би ли дефинирал "бг-мами", моля?  Blush
И с какво точно не се доближаваме до представите ти? Не сме достатъчно красиви, не сме достатъчно лигави, не сме достатъчно... какво?
Еееех, младо-зелено!  Rolling Eyes
Наистина, прочети правилата, младеж, да няма после нови теми по адрес на "злобните кучки"...  Whistling
И един съвет от мен - поогледай се наоколо, форумът не е само Клюкарник...  Wink

# 18
  • Мнения: 212
И един съвет от мен - поогледай се наоколо, форумът не е само Клюкарник...  Wink

Да, да, точно така. В Кърмаческия форум ще те приемат с отворени обятия. Те и без това си нямат много мъже там и постоянно завиждат на Клюкарника за истинските мъже които се събираме тук.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 623
И един съвет от мен - поогледай се наоколо, форумът не е само Клюкарник... Wink

Да, да, точно така. В Кърмаческия форум ще те приемат с отворени обятия. Те и без това си нямат много мъже там и постоянно завиждат на Клюкарника за истинските мъже които се събираме тук.

 Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 25 600
Пък може някоя по-състрадателна и да го накърми...  Rolling Eyes

# 21
# 22
Хващате се за отделни думи-не съм искал да се заяждам с никого.Опитвам се да се държа естествено и търся диалог,нищо повече.

# 23
  • Мнения: 603
Добре си ни дошъл Слаш, но рискуваш ако скоро не прочетеш правилата да си поредната изгряла и изгоряла в блясъка си звезда.
Успех в Змиярника  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 792
 Здравей пак, ти все още продължаваш да изглеждаш като човек, който не е прочел Правила, условия и указания, поне защо ти заключиха предната тема не се ли питаш?

# 25
  • Мнения: 1 878
Да се разпиша  и аз преди Модовете да си изпият кафето и да открият новата тема на Слеши Mr. Green

Лошо почваш сладур Naughty , много лошо! Ама ,ако ти лепнат бан, да не се притесняваш Twisted Evil Пробвай пак, с нови сили, че ако няма такива като теб, много ни става скучно в Клюкарника и почваме да се хапем помежду си Joy Joy Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 2 623
Абе хора, майтапа настрана, но ..........................
кое правило нарушава пича  newsm78
Аз като старо куче тук и примерен юзър
идея нямам защо непрекъснато го карате
да прочете правилата  newsm78
Някой ще ме светне ли в резюме плс  Hug

# 27
  • Мнения: 212
Абе хора, майтапа настрана, но ..........................
кое правило нарушава пича  newsm78
Аз като старо куче тук и примерен юзър
идея нямам защо непрекъснато го карате
да прочете правилата  newsm78
Някой ще ме светне ли в резюме плс  Hug

И аз това се чудя  newsm78
Човекък, както си каза, търси просто диалог. С какво чак толкова е нарушил правилата.
Иска да опознае бг.мамма. Това лошо ли е?

# 28
  • Мнения: 604
Хващате се за отделни думи-не съм искал да се заяждам с никого.Опитвам се да се държа естествено и търся диалог,нищо повече.
Нито се държиш естествено, нито търсиш диалог·От изреченията ти лъха желание за заяждане·Или може би не успяваш да се изразиш правилно·
Давай направо и казвай какво конкретно имаш предвид относно" българските бг мами"·

# 29
  • София
  • Мнения: 2 623
Абе като се замисля, защото
определено няма сега да седна да чета
правилата, може би има някакво правило
дето гласи, че не може всеки нов юзър да
пуска тема за да се представи, а и би имало
резон  newsm78 Все пак представете си
72 760 теми "Здравейте, аз съм еди кой си и търся диалог "  Joy

# 30
  • Мнения: 4 585
Диалогът е чат, което е нарушение на правилата.
Като иска да я опознае, да почне от архива.
Ако си пада по мъже, има подфорум Татковци, в който са се представили
задоволително голям брой мъже.

# 31
  • Мнения: 12 662
Аз Правилата не съм ги чела, ама темата ми иде малко на Чешем си езиците, доде зачешем люспите на Татти.

# 32
  • Мнения: 25 600
Или докато някой ни подпука с метлата.  Laughing

# 33
  • Мнения: 604
Аз Правилата не съм ги чела, ама темата ми иде малко на Чешем си езиците, доде зачешем люспите на Татти.
Е това за люспите ми хареса· Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 2 792
 За всички, които се чудят :
6. Спамът, флудът и "чатът" не се толерират
Спам - оф-топици, рекламни съобщения и др.
Флуд (flood - наводнение, потоп) - заливане на форума и темите с безсмислени, едносрични и/или повтарящи се постинги.
"Чат" -  личен разговор между двама или повече потребители, размяна на реплики от рода "Как си днес", "Хайде да пием кафе" и др.
Всички теми с "израждащ" се характер ще бъдат заключвани и/или личните разговори ще бъдат изтривани.
Потребители, които се "включват в разговора" за по едно "да .. добре .. чао" ще бъдат предупреждавани.
Ако имате да кажете нещо по темата - изразете го с повече от една дума. Пускането на едносрични постинги с цел трупане на брой мнения не се толерира!

Идеята на форума е да се помага на потребителите, а не да се използва за празни приказки  и лични разговори - за празните приказки използвайте чат канала, а за личните разговори има функция Лични съобщения!

 Може би трябва да препоръчам Правилата на по широк кръг потребители.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 623
Кифли, мисля, че мога да мина и без тях,
защото забележката ти очевидно е за хора
като мен. Е да, обаче след като за 4 години
явно не съм нарушавала правилата, има ли смисъл ???
Явно притежавам някакво шесто чуство и знам
какво може и какво не  Hug

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
slash , показа, че можеш да пишеш. Сега покажи, че можеш и да четеш!
Добре дошъл във форума, ползвай си го със здраве, само моля, не ни уведомявай с нарочна тема, всеки път, като наминаваш насам. Има достатъчно спамо-чат теми в отделните подфоруми, където можеш да покажеш "к'ъф си пич".
Както ти потретиха, има дори подфорум "Татковци"
Приятно четене.
Заключвам това.

ПС. Прочитането на правилата е въпрос на уважение, спазването им - въпрос на усет и адекватност.
Нарушаването им се санкционира. Простичко е.

Общи условия

Активация на акаунт