Стройко 2000

  • 3 726
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 053
Velmar, имаше ли хубави детски, с двуетажни легла? Преди гледах точно каквото искам, но не беше готово жилището, а сега ми трябва, но не виждам нищо хубаво по магазините.И пак по поръчка.... Confused

# 31
  • Мнения: 4 970
Съжалявам, но не загледах специално моделите... Rolling Eyes просто обикаляйки видях  къде са разположени  фирмите с детско обзавеждане и  видях обичайните цветни нещица Grinning  Кумата така или ина4е си е наумила някакъв проект, та готовите не я интересуват.Просто иска да намери фирма, която да ги изработи.

# 32
  • Мнения: 1 305
А някой да е мяркал фирми за осветителни тела?

# 33
  • София
  • Мнения: 2 688
velmar, абсолютно съм съгласна с написаното от теб за Стройкото.
Последните 2 години сигурно ходих на 4 стройкота, а никаква разлика не намерих, те даже и си се позиционират на един и същи етаж. Може за някого да е по-удобно, но на мен в никакъв случай не ми е интересно.
Тенкю за идеята за килим, сега ще погледна в нета.

# 34
  • Мнения: 178
Едва ли има смисъл от това фирмите да са различни и да си сменят местата всяка година. Идеята е, че на всеки му трябват различни неща на определен етап от строителството и обзавеждането. Ние всяка година търсим нещо различно - тръгнахме от мазилки и дограми, минахме през плочки и паркети и сега сме на етап обзавеждане. Друг е въпросът, че голяма част от посетителите ходят там да се поразходят...

# 35
  • София
  • Мнения: 2 688
Така е, естествено, че фирмите искат да бъдат намирани лесно.

Точно си го казала - голяма част от хората ходят на зяй пазар, важно е да е удобно за тези, които наистина търсят нещо.

# 36
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Някой, който е ходил да ми каже, моля има ли матраци и осветителни тела? Така и така ще ходя утре, но да знам какво да очаквам  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 4 970
Матраци- колко искаш, и каквито искаш.Осветителни тела.... Thinkingмернах няколко футуристични.....

# 38
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Матраци- колко искаш, и каквито искаш.Осветителни тела.... Thinkingмернах няколко футуристични.....
Ауууу, супер, а отстъпки има ли  Flutter Аз за осветителни тела съм харесала в Амбиенте, но ако на Стройко-то ги има на по-тънка цена няма да откажа.  Whistling

# 39
  • Мнения: 183
Здравейте.Аз ходих.
Леко съм разочарована.
Ако има нещо хубаво, то е на цената, на която съм го виждала по магазините.
Да, правят се отстъпки за мострите, но избора е толкова беден /поне за мен/, че само заради едната отстъпка, не си заслужава да внеса в дома си нещо, което съм го взела, просто щото не е имало почти никакъв избор.
Конкретно за дивани и кухни отидох там.
Дивани не си харесах!
Имаше един, който ми допадана на цена от 1980.00лв.
Ето го: http://i253.photobucket.com/albums/hh79/VASILINAM/Divan_NDK.png
Хареса ми дивана, но за тези пари по магазините за мебели си бях харесала в същия десен, но беше тройка плюс лежанката.
Както и да е.
Има врати, интериорни и блиндирани. На най-различни цени са. Има такива, дето хващат окото /интериорни/, за по 250 до 290 лв.
Само, че покритието им пак се води MDF, но в действителност, е някаква пресована хартия, "MDF покритие с меламин" се води.
Лошо няма, екстра са вратите за тези цени, но за всички момичета, които се огледат в тях, искам да кажа, че след консултации /не на Стройкото/ , ми обясниха, че такъв вид покритие се скапва уникално бързо, ъгълчетата, започват да се забелват и не са за предпочитане, освен, ако нямам желание да сменям врати или покритието им с ново след 3, 4 години.
Тези врати, които са с истински MDF са с около 70, 80 до 100 лв. по-скъпи. Всеки си преценява разбира се!
Кухни, също не видях, кой знае какви. В цялото Стройко  видях 10-тина, 12 кухни. Моята не беше сред тях Tired.
Има душ кабини, най-различни от 500 до 5500 лв, че и на горе. Хубави са, спор няма. Харесах си една, правоъгълна-120,00см х 90, 00 см. за около 700 лв. Това е цена за корито и паравани.
Има ламинати / не видях да са по-евтини от тези, които съм гледала до сега/, има камини- те са по-евтини от тази, която ние си поръчахме. Тук-таме има фаянс, но не съм го заглеждала основно.
Ами това са нещата, които ми направиха впечатление на мен. И ги споделям. Сега, ще чакам Експото!

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 00:00 от Vasilina

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имаше интерсни неща... поне за мен, де.
Само дето някак вентилацията в НДК не я бива. На ПАРТЕР и 1ет. е сравнително лесно да се диша. После става ужасТ  Crazy... А като сложим и 2те кафета, в които е разрешено да се пуши  Close, си пригответе хрилните образувания, за да видите цялото изложение.


Иначе мнооооооого дограма, мнооооооооого нящо  ooooh!
Отвън също има интерсени идеи. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 152
От Стройко нищо не харесах, но от Експо дори купих маса със столове и диван със страхотно намаление /не мострите, разбира се/ миналата година. Но и в Експото има вход и тази цедка за мен е екстра! Спомням си, че голямо намаление на Стройко правеха Джесика и Солид 55, ааа опаа сетих се - от Стройко купихме входната врата с отстъпка при сключване на договор по време на изложението.  Simple Smile

# 42
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А някой обърнал ли е внимание детски стаи има ли и дали цените са по-ниски?

# 43
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
А експото къде се прави? Искам да отида, но не знам къде е? Ако може подробно обяснение като за провинциалистка.

# 44
  • Мнения: 183
На Бул. Цариградско шосе 147.
Този булевард е продължение на магистралата Пловдив-София в града.
Ако приемем, че влизате от там, Експото ще ви дойде от дясната страна, след 1- вия светофар с който се влиза в София от въпросната магистрала.

Общи условия

Активация на акаунт