,,Ясновидци,,-сезон втори.

  • 30 709
  • 463
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2
на мен пък ми се иска да предскажат за бъдеще, напр. до 3 дни,седмици,месеца. то за мен това си е гадаене и мистерия - да каже за напред във времето.

Ще има и такава задача през този сезон Wink

# 391
  • Мнения: 846
Вокил, аз точно се надявах ти да ми отговориш  Mr. Green.
Повече такива задачи да им измислите, че направо ще умра от любопитство. Peace
По добре сте го направили този сезон от предишният.

Напоследък гледам стари филми на Мерилин Монро и един документален за последните и часове, които си остават мистерия и само се питам дали има нещо повече от това, което на всички им е известно. Разбира се такива задачи са непосилни, тъй като само по снимки едва ли ще усетят нещо. Но нещо подобно на БГ територия. Ти сега като каза и вече няма да мога и да спя докато не го видя този епизод  Laughing. Много неприятно, че е само веднъж в седмицата  Confused

# 392
  • Мнения: 2
В американското има много яка задача в хотела, където се самоубива Джанис Джоплин. Но и тук има интересни истории и заплетени случаи - надявам се тези, които успяхме да реализираме, да са станали интересни. Ще чета да видя какво се говори наоколо.  Simple Smile

# 393
  • Мнения: 6 417
Ами по-интересен и заплетен случай от този с Белнейски май няма напоследък. Ама там, както вече се разбра, не бива много-много да се рови. 7 покойника, ако не броим сестрите, има вече.  Tired

# 394
  • Мнения: 846
В американското има много яка задача в хотела, където се самоубива Джанис Джоплин.

Има ли го в youtube  Mr. Green? "Clairvoyants" ли е името на американското издание?

# 395
  • Мнения: 233
И аз си мисля дали пък няма да заведат участниците на мястото където бяха открити покойните вече сестри Белнейски?Крайно време дс се разбере истината за смъртта им.

# 396
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И аз си мисля дали пък няма да заведат участниците на мястото където бяха открити покойните вече сестри Белнейски?Крайно време дс се разбере истината за смъртта им.
Няма кой да им го разреши това. Там явно не трябва да се пипа изобщо,  крият нещо много упорито  Thinking

# 397
  • Мнения: 337
Без да съм ясновидка още миналата седмица при рекламата на следващия епизод и кадрите с кръста от непознатата местност , аз разпознах лагера край Ловеч.Така , че слагам под ? точните попадения на някой от участниците .

# 398
  • Банкя
  • Мнения: 823
Предполагам, че наистина някои от участниците са познали лагера, но това, което обясни Михаил, кое къде е било, страшно ме впечатли. Той като че ли виждаше картините от преди 50 години сега. Докато Марияна усещаше болката и преживяванията на мястото. Peace

На мен всъщност не ми стана ясно, кога ще отпадат участници?

# 399
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мариана ме впечатлява все повече... Има "хляб" в нея.
Та кога отпадат? И кое е журито тази година?

# 400
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Мариана ме впечатлява все повече... Има "хляб" в нея.
Та кога отпадат? И кое е журито тази година?
За отпадането не знам, но журито е "мистерия",(както каза водещия), скрити са зад няккави маски и май така ще си остане до финала.  Peace  Ето цитат от сайта на предаването: "Една голяма мистерия в сезон 2 обаче няма да бъде разкрита, а именно – кое е журито. Единственото, което се знае засега е, че тези хора ще оценяват ясновидците отделно един от друг, т.е. членовете не се познават и нямат абсолютно никакъв контакт един с друг. "

# 401
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Да не би журито да са от "ясновидците-1" - Ивелина, Николета и Верчето?  Thinking

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 10:40 от мартина

# 402
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
И аз имам такива предположения, само Танчето не ми се вписва Thinking

# 403
  • Мнения: 2
Кое е Танчето? Верчето?

Американската версия се казва като английската - Psychic Challenge.

# 404
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Да ,Верчето, даже съм й забравила името Embarassed Много ми бледнеят пред ясновидците от този сезон.

Общи условия

Активация на акаунт