Отчет на набор 2003 - 34

  • 17 771
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 301
Честит празник на Александър! Много здраве и слънчево детство му желая!

По новините май бяха казали, че момичетата в училище са много по-агресивни от момчетата. Женския бой в междучасията бил нещо нормално и никой не учудвал. Грозна работа.  Confused
Аз за моя син мога да кажа, че никога не посяга пръв, но ударят ли го и той удря. Забелязала съм, че никога не се разправя с момичета и по-малки от него, ами идва да ми се оплаква.

# 241
  • Мнения: 7 201
И аз не подкрепям боя, но уча да отвръща, ако го ударят. Трябва да може да се защитава.  Peace
Чиби,Кимба и аз уча да отвръща и да се защитава,ако го ударят Embarassed ,ама на- не може и не може.Не е такъв просто,а аз не съм съгласна да ми бият детето..! Stop

По новините май бяха казали, че момичетата в училище са много по-агресивни от момчетата. Женския бой в междучасията бил нещо нормално и никой не учудвал. Грозна работа.  Confused
Да,казвали са...наистина грозно!!! ooooh!

# 242
  • София
  • Мнения: 4 397
Mam4е И моя не можеше, ама всеки ден му го казвах, ходехме на един пясъчник където имаше едно дете на 2,5-3г. може смешно да ви звучи, че е малко. Та въпросното дете или беше с майка си или с баба си, майката седеше на едното кафе / има две/ зад един хладилник и не виждаше нищо и не я интересуваше какво и къде е детето и  #Crazy . Та въпросното дете обикаляше около пясъка полянките и събираше камъни с среден размер и по голямикак ги носеше не знам идва на пясъка и почва да хвърля по някое дете, скоро щеше да удари дъщеря ми на 5см профуча камъка при положение, че аз седя до нея непрекъснато, че е много палава и само се катери някъде  ooooh!. Та почвам аз да правя забележка на детето при което се оглеждам да видя кои е с него и виждам бабата тя седи си на пейка и все едно е сама  #Crazy , след малко същото дете взима една кофичка пълна с пясък и я хвърля по едно от големите деца / те са заедно с моя околко 6-7 деца почти всеки ден/ който си седят на пясъка и си ровят. При което ми кипва и отивам при въпросното бабе което седи на 3 крачки от случката и гледа всичко друго но не и внучето си, докато се разправям с нея идва и въпросната майка която започва да ми се кара и да ми казва, че трябва да си гледаме нашите деца после да гледаме нейното и да правим забележки. Въпросното дете сме го събирали и от улицата която е на 15м. от пясъка защото тича на там малко е ще го блъсне кола майката на кафето, та седнала да ми казва да си гледам аз нашите деца  #Crazy
Та мисълта ми беше ще му го казваш винаги когато се налага, аз покрай това дете лятото го научих, не е редно нооо..... защо някой без причина ще ми бие детето  #Cussing out
Доста се отплеснах  Embarassed

# 243
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Честит рожден ден на Александър на Alabala

Здраве, весели игри и много подаръци!  newsm59

# 244
  • Мнения: 729
Честит рожден ден на Александър!!!


Alabala,   bouquet Да ви е жив и здрав рожденника. Весело и безгрижно детство на порастналото момче!!!

Мамче, Честит рожден ден и на тебе, на патерици !
Много здраве, любов и сбъднати желания!   bouquet

Момичета, миналата седмица и Слави ми се оплака, че едно детенце от групата го е ударил. Казал на госпожата, ама тя разбрала-не разбрала кой кого ударил, го нахокала едно хубаво и той, обиден, си седнал на столчето и си поплакал едно хубаво... Като ми го каза, така ме хвана яд...., така ми стана едно криво... При още един такъв случай, започвам и аз да го уча на "Ако те удрят, удряй и ти."

# 245
  • Мнения: 7 201
Танита-благодаря и на теб за пожеланието! Hug
За съжаление е така в градините и май-май и аз ще минавам по-сериозно на тая стратегия. Confused
И да честитя РД на една мама:


Честит рожден ден,Вечерница!
Ако има нещо по-ценно от здравето, по-хубаво от щастието и по-сладко от любовта, нека то да бъде твое!

# 246
  • Мнения: 97
Честит празник на всички!  Малко със закъснение!
Коко вчера отиде на ДГ с желание, а днес една тирада  #Crazy Sick, обещах му да го взема на обяд - дали не сгреших newsm78. Имаме и друга тревога Коко няма да се жени за Виктория  smile3518 госпожата ги разделила ( Спим отделени - Казва Коко!)

# 247
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Честит рожден ден, Вечерница!
Здраве, щастие и много любов! 




Тази сутрин госпожата пак мрънка (малко) колко разсеян бил Алекс и как не внимавал в час  ooooh!
Ще се научи........някога  Whistling

# 248
  • Мнения: 14 133
Честит рожден ден, Вечерница!
Здраве, щастие и много любов! 

Весел празник!!  Hug   bouquet
Ели, тази госпожа направо "ме уби".  ooooh! За какво внимаване в час говори за 5 годишни деца.  #Crazy Нашите в петък ще имат тържество за посрещане на есента.  Wink

# 249
  • Мнения: 822
Честит Рожден Ден Вечерница - много усмивки и щастие     bouquet

***
makarena2, и ние днес бяхме така - мрънкане, плакане през целия път. Едва като стигнахме малко се поспря и най-вече като видя, че днес пак е любимата му госпожа (вече си има по-любима от двете).
Утре ще ходят следобед като се наспят да поднасят цветя на един паметник по случай деня на будителите. Чудя се дали да го оставя цял ден или да го взема пак на обед, а следобед да отидем направо на паметника.
А пък в петък следобед ще ходят на куклен театър и пак се чудя - ще си говорим, дано прояви интерес и остане да спи, за да бъде заедно с децата - иначе ще трябва да се срещаме направо в театъра.
Разбрали сме се, че като стане студено вече ще остава да спи в градината, защото няма да можем да идваме на обед - не е съгласен, но ще трябва да свиква... Wink !

# 250
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Имат учебни тетрадки. Много са интересни и занимателни. Точно за тази възраст са. Но моето вместо да оцветява или да прави каквото трябва, драска и къса листите или се разхожда
-Алекс, защо правиш така?
- Защото така искам  Crossing Arms

В петък нашите г-жи пак заминават на някъде. Ще се гледаме вкъщи.

# 251
  • Мнения: 1 693
Честит рожден ден, Вечерница!
Здраве, щастие и много любов! 


Вики явно не може да се справи със смяната на времето и снощи направо беше капнала. А тя вчера беше цял ден и май й дойде в повече. Беше топла и се стреснах да не би да има температура но всичко беше наред  Praynig Тази сутрин стана даже с половин час по рано.  Joy Добре че тук не ги карат да стоят мирни. Кой каквото си иска прави. Единствено имат един час в сряда който е подготовка за училище и там трябва да стои мирна. Аз до колкото разбрах от моята позната че учите стихчета. За сега поддържаме фронта с немски и български но не знам до кога ще издържа.  newsm78
Може ли да споделите какви са тези учебни тетрадки и какво представляват. Тук аз и правя различни ченгелчета но не знам какво точно правят в БГ. Тук тетрадките са малко по различни.
Всичко ми излезе като цитат

# 252
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Защото си писала в цитата. След поздрава, затвори цитата [/quote] и след това пиши  Peace

# 253
  • София
  • Мнения: 3 421
Честито на патерици на всички, които съм пропуснала!

Нашите пак са в сборни групи и Люби снощи пак ми мрънка, че госпожите са гадни, че искал да си спи в неговата група, че не го били забелязали как си бил легнал с дрехите...Викам му-ми ти бе глупчо защо не се съблече, ама явно си търсят внимание.

# 254
  • Мнения: 14 133
Ели, сигурно е така, но тяхна работа е да то "омагьосат", за да му е интересно.  newsm78
Сашо от неделя насам става най-късно в 5,30.  #Crazy
Дали е от смяна на времето, не знам.  Joy
Етиа, какви са тези вашите сборни групи по никое време.   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт