искам да съм бременна..

  • 7 445
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 502
аз теста го направих 1 ден след като ми закъсня и отчете положителен.
и от мен успех и не го мисли много.

# 32
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
На мен теста ми отчете , че съм бременна малко след като мина седмица от закъснението!!Пожелавам ти успех и да се сбъдне бързо мечтата ти! Hug

# 33
  • Мнения: 1 554
успех  bouquet

# 34
  • България
  • Мнения: 457
Тест си направих 1-2 дни след като трябваше да ми дойде.Показа ми + с мноооого бледа чертичка.Пожелавам го и на теб от все сърце Hug

# 35
  • Мнения: 751
като видях последните публикации, мисля че темата не съдържа сериозен въпрос Thinking а някой просто си запълва времето....
Точно това видях и аз и съм на едно мнение с теб. Thinking

# 36
  • Мнения: 6 274
като видях последните публикации, мисля че темата не съдържа сериозен въпрос Thinking а някой просто си запълва времето....
Точно това видях и аз и съм на едно мнение с теб. Thinking
Защо, мислите я попитах на колко години е ?!  Whistling

# 37
  • Мнения: 2 336
но май така и не си каза възрастта newsm78 или аз съм пропуснала

# 38
  • Мнения: 1 187
Стискам палци!

# 39
  • Мнения: 6 274
но май така и не си каза възрастта newsm78 или аз съм пропуснала
Не си пропуснала Peace. Не си я каза. Naughty

# 40
  • Мнения: 98
На мен гинеколожката ми каза при 2 дни закъснение и тест за бременност.

# 41
  • Мнения: 701
Няколко дни закъснение и тогава тест.От личен опит знам,че ранното тестване в почти всички случаи носи само сълзи и огромно разочарование.

# 42
  • Мнения: 3 641
Няколко дни закъснение и тогава тест.От личен опит знам,че ранното тестване в почти всички случаи носи само сълзи и огромно разочарование.
Абсолютно подкрепям. ПРи мен се получи същото .Първо отрицателен, след  4 дена закъснение положителен/макар и неуспешно завършил/. МАлко търпение Peace

# 43
  • Мнения: 1 544
   Аз го направих 3 дни преди М със сутрешната урина и показа верния резултат.Но не те съветвам да го правиш-следващите няколко дни бяха истински тормоз и трошене на нерви.
  Можеш да го направиш 2-3 дни след закъснението,но наистина е най-добре да изчакаш седмица. Сигурна съм,че всички тук те разбираме,защото сме минали от там,но е излишно да бързаш толкова-каквото е имало да става вече е станало.Пази се!Успех!

# 44
  • Мнения: 379
Всички искаме и ти да си и ние да сме...чакаме някой вече с години ще ти се наложи и ти да изчакаш...  няколко дни... ако съм леко груба  моля да ме извиниш....

Общи условия

Активация на акаунт