Поръчвал ли е някой от сайта на paolo boticcelli?

  • 5 067
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 784
Като ежедневни за един сезон са супер. Поне на мен максимум по толкова време ми издържат. Ако не са тип ежедневни може и повече. Пазарувам директно от магазина. Зимно нищо не съм си взела, но лятото три чифта чехли от тях се обзаведох.
Производството до преди време беше в Турция. След това към Китай се преориентираха, но в момента незнам.

# 31
# 32
  • Мнения: 196
със здраве да си ги носиш Party

# 33
  • Мнения: 131

Честито!
Много са ти хубави нещата!
а куруерските услуги,ти ли си ги заплати? newsm78 И колко?

# 34
  • Мнения: 22 432
При нас не съм виждала обувки на тази марка, или не съм обръщала внимание. Цените им са доста ниски, поне тук ботушите започват от 120лв нагоре, абсурд е да се намери нещо за по 70-80лв. По-точно има, но едва ли ще изкарат повече от 1-2месеца.

# 35
  • Мнения: 1 813
Трябва да се прави разлика между Хасковското Паоло Ботичели и италианското Роберто Ботичели.  Hug

# 36
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Имам една чанта и едни ботуши от там. Купих си ги от магазина им в Търново  Имат хубави неща... сега съм си харесала едни лилави ботушки.
Все пак са си обновили сайта последно , като го гледах нямаше почти нищо от новите колекции.

Ив, може л идадеш линк към лилавите ботушки, моляяя Praynig

http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/410/index.html

Тези са, но на мен са ми прекалено ниски и се отказах. Купих си http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/509/index.html и една лилава чанта, но я няма в сайта.

Между другото в магазина има много други модели освен тези в сайта.

# 37
  • Мнения: 369

Честито!
Много са ти хубави нещата!
а куруерските услуги,ти ли си ги заплати? newsm78 И колко?

Безплатна е доставката на два продукта   bouquet

# 38
da  az si poricakh ,no tova koeto go ima v kataloga vinagi go niamat vnalicnost ,nisto ne razbrah ot tazi rabota ,kakvoto i da sim poricala vse niamat  Confused newsm78

# 39
  • Мнения: 6
О да поръчах си едни обувки от колекцията им и съм доволна за 45 лв. със доставката до Варна.Само да дойде пролетта ,че да мога да си ги обуя и да Ви кажа дали са удобни и практични.

# 40
  • Мнения: 6
И да ви кажа ,че го имаха в наличност и номера и цвета ми който исках.

# 41
  • Мнения: 43
Да ви попитам за колко време идват поръчките ви-от момента на поръчване до доставката на адрес.

# 42
  • Мнения: 11
Аз миналия месец си поръчах едни обувки,доволна съм,поръчката дойде за 3 дни

Общи условия

Активация на акаунт