Ужасно съм потресена от едни кукли!

  • 27 510
  • 413
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 940
Добре де....аз четох, гледах, пак четох...
Те не са за игра тези кукли, защо продължавате да се възмущавате?
А хората които колекционират...хехехе, сигурна съм, че децата им няма да видят тези кукли.

# 121
  • Мнения: 2 448
Като прочетох колко много се потресоха някои само от снимките, какво ли ще е ако ги видят наистина. Може и да има припаднали.  Laughing  Толкоз емоции за едни кукли, които както разбрах  не ставали за игра, така че е било излишно да обсъждаме възможността за влияние върху децата изобщо.
Признавам обаче , че се изумих на колко много им хрумва асоциацията със смърт.  Rolling Eyes

# 122
  • Мнения: 1 878
Не прочетох всички коментари, но аз лично не съм шокирана, дори ги намирам за много сладки. Бих купила такова нещо, единственото,което би ме спряло, са парите.

# 123
  • Мнения: 4 585
Не случайно най-добрите математици тръгват от село. Защото се налага да развиват въображението си.
Не  е едно и също на едно дете да му завъртят една триъгълна призма на компа, или да
му обяснят характерните й признаци и то да си я представи във въображението си. Призмата
на компа е като сдъвкана храна, навряна в устата. Същото е и с куклите.
Това, че съфорумки продължават да се възмущават от това кощунствено подобие на бебета се дължи на факта, че се чете първия постинг и след това се пише.

# 124
  • Мнения: 1 517

Това, че съфорумки продължават да се възмущават от това кощунствено подобие на бебета се дължи на факта, че се чете първия постинг и след това се пише.

Имаш право да ти кажа... Thinking

# 125
  • Мнения: 677
Страхотни са. Бих купил няколко на дъщеря ми, ако не бяха толкова скъпи.

# 126
  • Мнения: 4 585
Страхотни са. Бих купил няколко на дъщеря ми, ако имах дъщеря. Парите не са проблем.

# 127
  • Мнения: 2 448
Да не говорим глупости, че понеже баба ми играла с парцалена кукла имала по богато въображение.
Технологиите и света толкова се променя, че в бъдеще децата не само ще играят с кукли, които визуално приличат на бебета, но и ще се роботизирани такива може би.

# 128
  • Мнения: 4 585
Виждал съм дете с нервни тикове, в чакалнята на невролог,
защото дни наред се е борило срещу мощен комп на една игра.
Виждал съм и малчуган да плаши куче, държейки в ръка карта юги-йо.
Децата трябва да пораснат, преди досега с технологиите, да осъзнаят че са личности.

# 129
  • Мнения: 304
 newsm78потресаващо-не бих купила такава кукла #Crazy

# 130
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
еее, имаше тема за тези бебета. аз писах и тогава, че сигурно ги купуват разни хора, дето не могат зда имат деца и си мислят че са живи  Sad

# 131
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Не само, че не съм потресена, но ще се радвам някой да ми подари такава кукла Whistling /'щото цената ме потриса/

И какви са тези асоциации със смърт newsm78  Та нали са също истински бебета? Нима вашите бебета ви напомнят смърт? Confused

# 132
  • Мнения: 2 414
Не мисля,че си ги купуват хора,които не могат да имам деца.Някак много по-логично ми се струва да си осиновиш,отколкото да си вземеш играчка. newsm78
Иначе са доста интересни,може би бих си купила. Mr. Green

# 133
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
миналата година тези бебета бяха много по-евтини  newsm78 даже тук някой се нави да си купува. явно много се търсят  Simple Smile

# 134
  • Мнения: 306
В тозифилмимаше нещо подобно.

Общи условия

Активация на акаунт