GAP и NEXT

  • 7 074
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Здравейте мами.Интересува ме някой дали е пазарувал от тук:
http://www.gap.com/
http://www.next.co.uk/
Има страхотни работи,но искам да знам дали правят доставка до БГ,колко струва и как се плаща.Мерси на всички предварително Hug.

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 11:29 от Lipstick*

# 1
  • Мнения: 3 993
Мога да кажа само за GAP. Сайта го знам, не доставят до България, до Европа въобще, само за Щатите е. GAP е американска марка, аз не знам американска марка да доставя в България, и за Европа трудно, обикновено само за Англия, имат си отделни сайтове за там. Ако имаш близки в Щатите, може да ги използваш да получат и после да ти пратят в БГ, но малко е сложно, например някой от тях трябва да плати с кредитната си карта, пък ти после да възстановяваш суми и т.н. GAP е много готина марка за децата особено, в Щатите са страшно евтини, можеш целия гардероб на детето да накупиш за смешни пари, камо ли на разпродажби! Но трябват близки хора там! Ако поръчаш GAP през Piperlime (свързани сайтове са), стандартна доставка за САЩ е безплатна. Успех!  Peace

# 2
  • Мнения: 562
NEXT НЕ доставят да България, за съжаление  Sad

# 3
  • Мнения: 2 663
Пазарувала съм и от двата, предимно за дечковците,  но само чрез приятели на местна почва, за съжаление!
Не доставят до БГ
От NEXT съм по-доволна като качество на материите

# 4
  • Мнения: 511
Няма доставка до Бг. #Cussing out Пазарувала съм от NEXT чрез приятели, живеещи в Лондон.

# 5
  • Мнения: 3 993
Пазарувала съм и от двата, предимно за дечковците,  но само чрез приятели на местна почва, за съжаление!
Не доставят до БГ
От NEXT съм по-доволна като качество на материите

Не познавам марката NEXT, и тя ли е американска? По-скъпи ли са от GAP? Ако да, сигурно качеството им е по-високо.... Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 255
Нямат доставка до БГ  Tired
Пазарувам/от ebay/ или приятели ми носят от двете марки  Wink

# 7
  • Мнения: 2 663
NEXT е английска и е малко по-скъпа, но според мен това се дължи като цяло на стандарта и цените по принцип, в Англия всичко е по-скъпо!
Иначе за мен винаги са били на едно ниво, така ги приемам

# 8
  • Мнения: 5 255
Не познавам марката NEXT, и тя ли е американска?
Английска.

# 9
  • Мнения: 186
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.Много ме е яд smile3511.За съжаление нямам близки зад граница.Много благодаря на всички  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 425
NEXT е страхотна марка. Купувала съм много пъти дрехи за децата - качеството е невероятно. За съжаление не доставят до БГ. Аз си избирам модели и мои познати в Англия ми ги пращат. По време на намаленият януари месец цените им са направо смешни- 2 ва чифта панталонки 12-24 мес. за лятото за 4 паунда Simple Smile

# 11
  • Мнения: 186
Стига дееее,вие жал нямате ли Sad

# 12
  • Мнения: 5 255
Няма невъзможни неща  Mr. Green
Има магазини, които продават и от двете марки през ebay  Peace

# 13
  • Мнения: 2
От Gap може да си напазаруваш чрез Bgshoper

# 14
  • Мнения: 3 993
От Gap може да си напазаруваш чрез Bgshoper
Може, ако ти се дават над 40 долара за доставката, независимо на каква стойност ти е поръчката. На мен не ми се дават! Simple Smile

# 15
  • София
  • Мнения: 226
Вярно ли е, че от Next в UK не можеш да поръчваш ако не живееш там - имам пред вид с БГ кредитна карта. Защото мога да поръчам и да ми го пратят до адрес там, но нямало да мине с моята карта??
Освен това на сайта на Некст пише, че имало магазин в Букурещ. Някой ходил ли е до там?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Да, обикновено английските сайтове искат картата с която поръчваш да има билинг адрес в Англия! Peace

# 17
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Аз ходих в магазин на Некст в Букурещ преди 2 седмици. Всичко започваше от 40 леи. Магазина се намира в Търговски комплекс Банеса до Карфур.

# 18
  • София
  • Мнения: 226
Нев, има ли нещата, които виждаме в каталога? Струва ли си да се иде дотам? 40 леи колко евро са?

Много въпроси - разкажи моля те. Банеса е летището май?

# 19
  • Мнения: 2 478
И аз се опитвах да поръчвам от GAP,ама тц Laughing
Иначе сина ми доста дрешки на NEXT и ONLY,всички носени от приятели живеещи в Англия.
Доста са качествени.Но за съжаление няма доставка до БГ Sad

# 20
  • Мнения: 6 904
Вярно ли е, че от Next в UK не можеш да поръчваш ако не живееш там - имам пред вид с БГ кредитна карта. Защото мога да поръчам и да ми го пратят до адрес там, но нямало да мине с моята карта??
Дам, със сигурност не става. Доста е неудобно, на мен ми се искаше поне да мога да си платя нещата. Поръчах за първи път, очаквам ги тази вечер дрехите, в следващите дни бих могла да дам мнение и за качеството.

# 21
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Нев, има ли нещата, които виждаме в каталога? Струва ли си да се иде дотам? 40 леи колко евро са?

Много въпроси - разкажи моля те. Банеса е летището май?
Банеса е летището. До него има няколко големи магазина- Икеа , Карфур , Метро , 1 магазин само за мебели и един мол Банеса.
10 леи ( рон) = 5, 21 лв.
40 леи = 20,84 лв.
В Некст имаше предимно бебешки модели. Малко дамско и няколко чифта обувки.

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И Алекс и Макси имат дрешки от тези марки и съм много доволна от качеството.
Жалко е, че не можеш да поръчваме от бг.

# 23
Здравейте,

GAP и NEXT може да си купите и от Пловдив. Има 1 магазин на Пешеходния мост (магазин 20), внасят ги от Англия. Цените са им супер нормални и се пести от доставки. Продават и доста други марки, аз съм им фенка Simple Smile
Аъде, ако някой ходи натам, да сподели Simple Smile

 

# 24
  • Мнения: 490
пзарувала съм от NEXT, хубави неща и качеството им е добро. Много често си купувам за мен самата дрехи от детския щанд, както и за сестрата на съпруга ми ,която е супер минйонче

# 25
  • Мнения: 131
GAP и NEXT може да си купите и от Пловдив. Има 1 магазин на Пешеходния мост

ако някой е ходил във въпросния магазин, моля да сподели. предполагам, обаче, че става въпрос за не особено голямо разнообразие, несравнимо с това в английските магазини Sad
страхотни са  нещата на Некст, така ме е яд, че нямат доставка до Бг.
мислех си да посетя магазина им в Букурещ като ходим до Икеата, ама така като гледам какво писа някой по-нагоре, явно и там не може да се сравни с хубавите им заредени магазини в UK.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 456
И двете марки са страхотни. Аз лично предпочитам NEXT.
Страхотно качество и прекрасен дизайн
От бебе си гледам детенцето с техни дрешки, поръчани чрез роднини и познати.
На този етап нямат,а и не планират да имат доставка до Б-я.

Имаше една тема специално за Некст където много подробно разнищихме
марката и почти всичко свързано с нея.

За този магазин в Пловдив нищо хубаво не мога да кажа. Преди време пратих майка
ми да провери какво имат и освен много скъпи цени с почти никакъв избор друго нямало.


 

# 27
  • Мнения: 592
Искам да попитам мамите,които получават дрешките на next с колет,колко плащате на пощите.вчера говорих с мойта етърва,която работи в Англия и тя ми каза,че колета от там до БГ е 35 паунда,ама на мен ми се струва скъпо.
Има ли други по евтини начини за доставка

# 28
  • Мнения: 5 255
Искам да попитам мамите,които получават дрешките на next с колет,колко плащате на пощите.вчера говорих с мойта етърва,която работи в Англия и тя ми каза,че колета от там до БГ е 35 паунда,ама на мен ми се струва скъпо.
Има ли други по евтини начини за доставка
Тарифи на Английските пощи  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 226
А ако се поръчва през немския сайт на Next дали приемат БГ кредитни карти? Някой пробвал ли е?

# 30
  • Мнения: 2 663
Искам да попитам мамите,които получават дрешките на next с колет,колко плащате на пощите.вчера говорих с мойта етърва,която работи в Англия и тя ми каза,че колета от там до БГ е 35 паунда,ама на мен ми се струва скъпо.
Има ли други по евтини начини за доставка

Да ти кажа това не е съвсем така.Преди време получих колет от Англия, който тежеше 12,5кг и платих 50 и нещо паунда = това премерено в дрешки са над 100 парчета

# 31

 

Здравейте Simple Smile

А бе гледам,че сте писали пак за NEXT и GAP в Пловдив. Аз вчера минах и пак всичко много ми хареса. Магазинчето е супер бонбонско Simple Smile Имат много интересни дрешки и на други марки и на мен лично не ми се виждат по-скъпи от много други магазини в Пловдив, които са с по-некачествена стока и с неясен произход. Каза ми момичето,че очакват и още неща тези дни, така че смятам да накупя на малката кукла тоалети за празниците.

Айде, ако някой друг ходи да сподели Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 1 456
iva_ab, не знам за кой магазин говориш ти, но аз
говоря за май 20 или 22 номер.  newsm78 нещо от
рода на kidsroom или kiddiesroom...Аз лично купувам от София
дрешки на доста по-изгодни цени от предложените в този магазин, а и според
майка ми избора не е бил кой знае колко голям. За моделите без коментар...
Тя познава чудесно марките НЕКСТ и ГАП и най-вече НЕКСТ от дрешките на щерката,
та може да направи идеалното сравнение. Може и да е уцелила лош момент,
но със сигурност няма да повторим ходенето до там... Peace

Пък и защо ти е друго мнение като самата ти си ходила и нещата са ти харесали?   newsm78

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 14:56 от Муци

# 33
Муци,

същия е магазина Simple Smile Ами явно пък аз улучвам все добри моменти Simple Smile както и да е, на мен много ми хареса и го препоръчвам  Sunglasses

# 34
  • София
  • Мнения: 717
Да ти кажа това не е съвсем така.Преди време получих колет от Англия, който тежеше 12,5кг и платих 50 и нещо паунда = това премерено в дрешки са над 100 парчета

Обмислям, да отида за един уикенд в Англия и да си напазарувам от Некст. За тези пари за доставка, човек може и със самолетен билет да се уреди. Предният път ми ги донесе моя приятелка, която живее там и късмет, че се прибираше в БГ.

# 35
  • Мнения: 455
Муци,

същия е магазина Simple Smile Ами явно пък аз улучвам все добри моменти Simple Smile както и да е, на мен много ми хареса и го препоръчвам  Sunglasses
Безплатна реклама на собствениците или някой близък до собствениците на магазина!  Подозирам специална регистрация за случая предвид липсата на други публикации Peace Не е нужно никому! Бъдете по-коректни!
Аз също ходих до там, но няма да повторя! Почти нищо не ми хареса ......

# 36
Оо пардон, нищо подобно! Simple Smile

Прави ми впечатление, че на доста места из форумите ако има доволни клиенти веднага се тълкува като безплатна реклама. То няма угодия бе Simple Smile
Нямам публикации, защото от скоро имам време да чета бг мама, но то какво да публикува човек - все ще се намери някой, който мигновено да го упрекне в некоректност...

 newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 1 456
Ами iva, естествено е да реагираме така, защото повечето
които се интересуваме от тези марки ги купуваме в оригинален вид.
Така също пазаруваме от подобни магазини с "рязани" етикети и знаем какво търсим и как изглежда това, което търсим.

Та когато се появи "доволен потребител"(без публикации и минало тук) обясняващ точно този магазина, който вече сме проверили и поне за сега не заслужва внимание е сладурски и изгоден, няма какво друго да последва освен съмнение.

Пък и винаги този тип доволни потребители се явяват след изказано негативно мнение.

Мисля, да не коментирам повече, защото дори и това е вид реклама на нещо, което не си струва.

Извинявам се за офф-а.

От немския сайт на НЕКСТ също не става до България! Cry GoldenEyeful, ако го мсилш сериозно казвай да организираме обща поръчка. Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 717
......GoldenEyeful, ако го мсилш сериозно казвай да организираме обща поръчка. Mr. Green

Съвсем сериозно! Няма майтап! Разбрах, че Изи Джет ще летят до там на баснословно ниск цени и сметнах, че като дам 60 и кусур лири за доставка, по-добре да си направя разходка, да си видя приятелката Hug и да си направя пазара.  Rolling Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 1 456
И? Кога тръгваш? Mr. Green

Може би е добре да кажат кога ще започнат намаленията по Коледа и тогава... newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 717
.....Може би е добре да кажат кога ще започнат намаленията по Коледа и тогава... newsm78

Точно това мислех да напиша...... Mr. Green

# 41
......GoldenEyeful, ако го мсилш сериозно казвай да организираме обща поръчка. Mr. Green

Съвсем сериозно! Няма майтап! Разбрах, че Изи Джет ще летят до там на баснословно ниск цени
bi li dala info za tezi niski ceni ,4e i az imam pokana i me interesuwa Praynig

# 42
  • Мнения: 131
намаленията - нека кажат живеещите в Лондон кога започват, но аз мисля, че на 26.12. - но все пак да ме поправят, ако греша. Не знам обаче какво е положението януари месец - предполагам, че всичко се разграбва бързо. Чувала съм, че като правят намаления, то те са наистина големи и нещата се разграбват за отрицателно време и после не остава голям избор. Нека, ако някой живеещ там има наблюдения, да сподели.

относно евтините билети на изи джет - ми за януари цените не са много евтини, а и ако нямате къде да отседнете, а плащате и за спане - определено си идва повече от доставка до тук. транспортът също е доста скъп, и да хапнеш нещо навън не е евтино. аз бях наскоро за 4 дена, и като дръпнах чертата - доста си бяха разходите, а уж сведени до минимум. билетът беше около 70евро (двупосочен), но кацат на Гатуик и ако никой не ви чака, са необходими още към 10тина, а и повече паунда за предвижване с публичния транспорт.
ако е за евтиното само (защото при варианта шопинг уикенд в Лондон имаш и бонус самата екскурзия до там), по - добре е да се направи някаква обща поръчка и да се разделят парите за доставката по пощата. неудобството е обаче, че не може да се плати от тук, а трябва да се изпращат ипари на човека, който ще изпраща дрешките.
Аз миналата година получих по пощата колет от 8.5 кг с/у 53 паунда.

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 15:03 от mrs.buttler

# 43
  • София
  • Мнения: 717
Значи, мен ме интересува дестинацията София-Манчестър. Не си и помислям даже, че може да отида с жълти стотинки! Идеята е да  съчетая полезното с приятното. Иначе, 70 евро двупосочен билет, мисля е доста приемливо. Peace

# 44
  • Мнения: 131
Иначе, 70 евро двупосочен билет, мисля е доста приемливо. Peace

абсолютно е приемлива цената. имах предвид, че ако целта е два дена само шопинг (а тогава трудно остава време за друго) и като добавиш към билета храненето навън, спането (ако нямаш познати) и публичния транспорт (който в почти всички случаи се налага, включително и за от и до летището) си се заформя една не малка сума, определено не по-малка от евентуален колет. Това, пак уточнявам, е ако сравняваме кой е най-евтиният начин да се сдобиеш с дрехи Гап и Некст. Вече друг е въпроса, ако ще се съчетаят неща като туризъм, посещение на роднини и приятели и т.н.
А най-тъпото е, че уж европейци, но колко далече сме всъщност  - самият факт да се налага да правим подобни схеми само за простичкото, елементарно нещо да се сдобием с качествени и хубави дрешки за децата си. нещо, за което белите хора просто излизат и отиват до магазина Close  много ме е яд!

# 45
  • Мнения: 3 993
А най-тъпото е, че уж европейци, но колко далече сме всъщност  - самият факт да се налага да правим подобни схеми само за простичкото, елементарно нещо да се сдобием с качествени и хубави дрешки за децата си. нещо, за което белите хора просто излизат и отиват до магазина Close  много ме е яд!
И мене! Егати дивотията, за какви неща трябва да мислим, какви схеми да измисляме, както казваш!  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 322
Момичета здравейте Hug
И аз много харесвам марката NEXТ Peace
Я кажете през кой сайт може да се пазарува и в БГ да доствят,изобщо има ли такъв вариянт или нъц #2gunfire
Цяла сутрин гледам ето този http://www.next.co.uk/shopping/women/sportswear/,ама за нашата мила родина няма доставка.
Такива хубави дрешки има за дечица.
Аз искам на дъщеричката да взема някоя друга дрешка и може нещичко за мен.
Този магазин където е в МЛАДОСТ искам да попитам виждали сте дрешки за момиченца за 5 г и по-точнос е интересувам дали има хуабви жилетки?

# 47
  • София
  • Мнения: 226
Аз взех, че им писах, но естествено отговора е SORRY. Та така - далечко живеем и това е  newsm61. Скоро няма да можем да си купуваме Next като нормални хора в БГ.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 456
И аз бях писала на НЕКСТ, преди време, но получих също много любезен, но негативен отговор. Дори казаха, че България не била в плановете им за разширяване на пазара, както за он-лайн доставки така и за откриване на представителство.

А, сега да видим с тази криза може и да си преразгледат стратегията... Heart Eyes

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 15:46 от Муци

# 49
  • Мнения: 5 255
Тук продават GAP с доставка до БГ  Wink

# 50
  • Мнения: 186
Тук продават GAP с доставка до БГ  Wink
А как става поръчката?Колко е доставката?Ти поръчвалал ли си от тук?За колко време идват?А на NEXT няма ли някакъв вариант за поръчка?

# 51
  • Мнения: 5 255
Тук продават GAP с доставка до БГ  Wink
А как става поръчката?Колко е доставката?Ти поръчвалал ли си от тук?За колко време идват?
Тази тема ще ти е полезна  Peace

# 52
  • Мнения: 186
Мерси миличка,ще я прегледам Hug

# 53
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
за съжаление няма доставка до българия Cry,а имат страхотни неща!Аз си направих регистрация,но с адреса на една приятелка в германия!още не съм пускала поръчка,но до колкото видях доставката до там е 5 евро! Rolling Eyes не е много но,после имам и доставка от германия до тук Shocked!Е пак си заслужава като помисля ,че тук давам същите пари за неща който са под всякаква критика! newsm78 ако някой измисли как по друг начин да се доставят неща от next моля да ми пише! Hug

Общи условия

Активация на акаунт