Обичаме се,а целият свят е срещу нас!

  • 5 593
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 668
Joy Joy Joy А ти сигурна ли си, че изобщо има НЯКАКВА молба за развод? Защото имам една позната, чиито "мъж на живота" докато УЖ се развеждаше, направи още две деца на жена си, която УЖ изобщо не обичаше вече, и при която се прибираше УЖ само заради детето... И така - пет години, докато накрая се прибра при семейството си завинаги...  Joy Joy Joy
...


И аз познавам един такъв мъж (дали не е същият)...

Едва ли ... Те просто всичките са еднакви  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4 784
10cent's никога не казвай НИКОГА! Колкото и изтъркано да ти звучи си е самата истина. И още една истина - с бой нищо не се постига  yes

# 32
  • Мнения: 589
Северина, 'третото лице' предполагаемо има глава на раменете.


 Амиии,"имало глава",как не...Каква глава трябва да носиш,за да се захванеш с мъжа на шефката си?

# 33
  • София
  • Мнения: 10 361
Айде, бе! Любовницата му виновна. Той, милият, какво да напарви, е.е му се и си го развява. Всички са длъжни да бягат, защото халка носи. Любовницата в случая е необвързана и като такава има право да ходи с когото иска.
Иначе - авторката, май те пързаля нещо любимия. Взел ти е квартира в столицата ( оф, това звучи много смешно  Joy), прибира се у дома, ама само заради децата, ТЯ била подала молба...Аз не съм срещу тебе в никакъв случай, дразни ме въпросният ЛюбимЪ.

# 34
  • Мнения: 1 243
В една такава ситуация за мен Мъжът носи главната отговорност. Неговото отношение към семейството, по-точно съпругата му и другите жени - тук визирам авторката - са главната причина за разрушеното семейство. Любовницата в такива случаи е само поводът. Което не значи, че може да е горда от постъпката си. Ако беше жена на място и обичаше поне себе си и собственото си достойнство толкова, колкото
Цитат
обича, обича, обича
него, можеше да изчака човекът да се разведе, да бъде свободен, и тогава да установят по-близки взаимоотношения и да ходят по квартири заедно.  ooooh!
Ако мъжът не обича, както казваш, жена си, защо по-рано не е подал молба за развод, или защо пък Тя я е подала? Rolling Eyes ук нещо не ми е ясно. Мисля , че някои неща са премълчани!
Остави човека поне да се разведе, не препирай нещата, не знаеш какво причиняваш на съпругата му в момента. А ти си отваряй очите на 4, да не се 'разведе' и с тебе бързо бързо, още преди да те е взел! Peace

# 35
  • Мнения: 77
На мен пък ми е жал за теб, жените на тези мъже обикновено не знаят, че са разделени и се развеждат и никога не научават...

# 36
  • София
  • Мнения: 71
На мен пък ми е жал за теб, жените на тези мъже обикновено не знаят, че са разделени и се развеждат и никога не научават...
За съжаление е точно така, в 99% от случаите........ Ако си мислиш, че ти си от късметлийския 1% - продължавай да вярваш. Апропо, на колко години си???

# 37
  • Мнения: 2 617
Не бих взела отношение за това, кой е "виновен". В случая по-важно е вече, как ще се справиш със ситуацията. Дори и да се включат жени с твоята "съдба", към което призоваваш, едва ли ще ти помогнат с това да посрещнеш трудностите, които са пред теб. Колото и романтично да изглежда, че една любов е пълна с препятствия, това е подходящо повече за книжен или филмов сценарий. Реалният живот е малко (много) по-различен. И, струва ми се, ти вече го усещаш.
Някои потребители вече са ти задали резония въпрос: защо съпругата му, а не той е подала молба за развод, след като толкова те обича? Освен това, любовта към някой не се измерва толкова с това, какво е готов да изостави заради теб, а на какво е готов да те подложи като изпитания. А те вече не липсват. Също така, може да ти се струва интересно да си изправена срещу целия свят, но както сама пишеш, тази изолация с течение на времето ще става все по-тежка. Страхувам се, че тя може да се превърне в такава между вас...

# 38
  • Мнения: 2 930
Мило момиче, докато чакаш любимия да остане свободен, гледай да не изтекат годините, в които ще имаш шанс за истинско щастие. Познавам няколко жени, чиято връзка с женен мъж така ги е обсебила, че въобще не се замислят искат ли свое семейство и деца. Ако правилно си предала ситуацията /с думи това е много трудно/, си типичния случай на удобната любовница, която все чака да дойде развода, и все нещо се случва, момента да не е подходящ. И ако така лелеяния развод все пак дойде /обикновено предизвикан от гнева на съпругата/, същата тази любовница просто минава в другата роля - на лъганата партньорка, която стои и чака вкъщи. Вече се е появила новата "голяма" любов - също скрита. В нито единия от случаите, нито ще си обичана, нито ще се чувствуваш щастлива. И си отговори сама на един въпрос - ако наистина между твоя приятел и жена му не съществува никаква връзка, защо толкова си се страхувала тя да не разбере. Преди пет години аз бях в ролята на "съпругата, която не ме разбира". От момента, в който създадох ново семейство, бившия непрекъснато иска да се съберем. И все още е с любовницата си.

# 39
  • Мнения: 194
Не тръгвайте...със жененииииии ...на на на на на на на на на на наа нааааааааааааа Mr. Green

Стига сте го нападали момичето бе. То търси съчувствие. Никой не ви пита как ще млатите мъжете си ако имат любовница.

Отговаряйте по темата, молА ви са.

Ай ся и аз да отговоря.

Нямала съм връзка с женен мъж и не бих искала да съм на твое място.

Късмет!

# 40
  • Мнения: 1 404
Съжалявам, ако съм малко рязка, но на мен някаква девойка, ако ми разбие семейството.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Иначе по темата....
Какво правиш с женен мъж с деца???

# 41
  • Мнения: 2 556
Още по-гадно ще ми е, ако тази девойка аз лично съм я наела на работа и съм разчитала на нея, че е свестен човек, а тя вместо да върши работата си, се е захванала с мъжа ми примерно  Rolling Eyes

# 42
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Аууу, ама щом се обичате земайте се  hahaha Това е най-важното, а щом и квартира ти е взел в столицата, работата е опечена  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 145
 
Цитат
С две думи-той е женен.Все още.Но повечето време прекарва с мен-нае ми квартира в столицата и много рядко се връща при семейството си-колкото да се види с децата си.Жена му ми беше пряк шеф и докато не напуснах работа се тресях от страх,че може да е разбрала за нас и да ми направи нещо...Разбрах от Него,че е подала молба за развод.Сега цялата ми рода се изрежда да ми налива акъл-от "ще си разбъркаш живота" до "това,което вършиш,е грозно,разбиваш семейство".А аз го обичам,обичам,обичам-не разбират ли тези хора???И той ме обича.
  Пиша тук,не за да искам прогнози-знам,че ще сме заедно!Моля и да не ме съдите-всъщност те отдавна не се обичат,така,че нямам угризения,че разбивам семейство. Моля онези от вас,които са били в подобна ситуация,да разкажат успяха ли да се преборят за любовта си или щастието им бе помрачено от непрекъснатото вмешателство на близки роднини,приятели,познати...Понякога имам чувството,че сме изгнанници,почти с никого не общуваме-винаги ли ще е така???
Цитат
С две думи-той е женен.Все още.Но повечето време прекарва с мен-нае ми квартира в столицата и много рядко се връща при семейството си-колкото да се види с децата си.
-Що за наглост, не те съдя, ама ме отвръщават такива похвали.
Цитат
Жена му ми беше пряк шеф и докато не напуснах работа се тресях от страх,че може да е разбрала за нас и да ми направи нещо...
- ега си лицемерието. Слагам ти дисиплинарното, и не се замислям.
Цитат
Разбрах от Него,че е подала молба за развод.
- дааа, защо ли и аз така си помислух newsm78
Цитат
рода ми налива акъл-от "ще си разбъркаш живота" до "това,което вършиш,е грозно,разбиваш семейство".
- май е нужно по голяма фуния да вземат.
Цитат
че сме изгнанници
- ти, да. Той си има семейство и деца.
 #Crazy #Crazy #Crazy

# 44
  • София
  • Мнения: 3 064
Ейй, изядохте момичето с парцалите. Оставете съденето на другиго, тя просто иска съвет.

А моят съвет е: не се надявай много-много. Каквото и да се случи, няма да е лесно В тези ситуации е доста сложно да се намери баланса. И роднините ти са до голяма степен прави. Помисли много добре какво си готова да жертваш заради въпросния мъж, за да не останеш накрая без нищо.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт