Дюкан ни превръща от пухкави дами в елегантни мадами - 130

  • 40 682
  • 1 070
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 243
            ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА И ТУНИ,

            отивам да чета, но преди да пиша както трябва искам да пожелая на всички РУСЕНКИ да прекарат добре на срещата днес и да не забравят да вземат ФОТОАПАРАТИТЕ, чакам снимки! Аде бре и през август и аз!       ФИЛЮДКИ
     
             ПРОЧЕТОХ И СЕ ВЪРНАХ, та викам да се включа пак на старият пост:
             АУУУУУУУУУУУУУУ, Танче браво миличка, направо си друг човек, няма такава друга разлика, свалям ти шапка! БРАВО, БРАВО, БРАВО!!! newsm51 smile3501  love001   
             ГООДИ - де са губиш  милинко?
             КРИ, ТАТИТ, ЦОЦИ, ВЕКСИТО5, ШУШИ,ЧОЧО, ЛУЧИ, ДАНЯ и всички, оф и ТУНИ  ииии
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  love001  love001  love001 
             АМЕЛИ - честит рожден ден. Жилая ти здраве,   любов и много, много късмет!
 newsm51 newsm59  party023 newsm59  love001
             ДНЕС Е ДИМИТРОВДЕН - честито на всички именици и именички, специални  поздрави на  детенце на Лилянче, МОНРОЕ  - ДА СИ ЖИВА И ЩАСТЛИВА, СЛАБА И УСМИХНАТА ВИНАГИ, и момичета имаше още едно имениче, но пуста глава амнезирала не се сеща сега, ДА ЧЕСТИТО И НА ДРУГОТО ДЕТЕНЦИ- да растат весели и да радват родителите си!
             ТИНЧЕТО - консерви ядем в краен случай и   по малко, но ще предпочиташ от консервите риба ТОН - ВЪВВОДА, те са напълно диетични.
             АЙНУР - младо момиче си, защо се мъчиш. Аз преди пет години си извадих злъчката с лазер, нищо не усетих, нищо не ме боля, имах само четири малки дупчици на корема, които зараснаха за една седмица, вървях си нормално, диета някъква не съм спазвала, но от тогава винаги внимавам със сините плодове и зеленчуци (сини сливи, сливи ВАНИЛИЯ, патладжани и т.н.) яйца ям, по някой път и четири на ден, абе с две думи,   чувствам се отлично. Една упойка е само и после си нов човек.
            РУСЕНКИ  наздраве с количката и   чакаме за снимки!
            ПИЙТЕ И ПО ЕДНА ЧАША ВОДА И РАЗТОВАРЕТЕ ДНЕС!
            ГУШКИ И ФИЛЮДКИ!

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 13:33 от ФИЛЮДКА

# 856
  • Мнения: 66
Здравейте!
Честито на всички именяци-много здраве и любов!  bouquet
Амели newsm59
Тунинг-165см.Определено на 55кг. са си постижение за мен,но 50кг.не са невъзможни.Пък и нямам едър кокал.Лошото е,че от както достигнах първоначалната си цел някакси се отпуснах( психически)и ми се иска да влезна в 3-та фаза.А в същото време ужасно ме е страх дт тези гала вечери.
Съжелявам,ако съм дотегнала с оплакването си.
Лек и отслабващ ден на всички!

# 857
  • София
  • Мнения: 171
Здравейте на всички.  имам повод да почерпя Днес имам имен ден

# 858
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет-мривет от мен!
Нямам време да ви изчета, съжалявам! Малкиятерминатор не ме оставя на мира. Сега с една ръка се опитвам да предотвратя опитите му да паден от дивана!

Иначе аз имам плюс от едно кило!  Sad Да се надяваме, че е заради МЦ (има признаци, че скоро може да ме навести). След раждането ми е доста нередовен и въобще не знам кога да очаквам изненади!

Честито на всички с поводи! На именниците и рожденниците!

# 859
  • София
  • Мнения: 807
Ще ме приемете ли отново? Така се случи, че сменях различни режими и сега имам нужда от Дюкан. Останаха ми килца за сваляне, които не успях да преборя... а свалените - не всички успях да задържа... Тъжна история... Не ми се припомня и затова много ми се иска днес да е едно ново начало!  Hug
Честит празник на празнуващите!   bouquet

# 860
  • Мнения: 541
Здравейте банда,
  

Честит рожден ден Амели  

ТИНЧЕТО , виждам , че ФИЛЮДКА  ти е отговорила ама и аз да ти кажа. Скумрия в собствен сос- такова чудо няма. Винаги има и малко растителна мазнина. Само рибата тон може да си вземаш и да си хапваш от консерва.


Честит имен ден на всички празнуващи днес.

# 861
  • Мнения: 296
Здравейте и от мен(ако ме помните) Simple Smile.
Минавам в 3 олекотен режим.На 27.08.08 родих момченце,казва се Цветомир.

# 862
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Честита радост, danida82! bouquet

# 863
  • Мнения: 36
Здравейте момичета!
Опа да не обидя някого и Туни!
Днес гледам много ранобудници. Аз май най-ранобудна съм била от всички, че моята бандитка се събуди в 4 по новото време и заспа чак в 7 пак. Играе му се на детето, ама на мен ми се спи... ама кой ли ме пита. Чак сега остана време да прочета всичко изписано от вчера. Аз не пиша често, но всеки ден ви чета.
Амели - Честит рожден ден! Много здраве, щастие, да бъдеш винаги обичана и много минусчета занапред.
Танче- страхотен резултат. То направо нов човек си станала!
на всички именници честито!
и аз днес има какво да се похваля- - 1 кг. съм, а равносметката за почти месец е -5 кг при мен. Всички казват, че съм отслабнала, аз не виждам видима промяна. Една приятелка, която е на режима вече 5 месец ми казва, че може да задържам от спорта- ходя на каланетика 2-3 седмично, но нямам намерение да спирам, зашото много се стегнах- и краката и корема, а на корема определено имам голяма нужда след раждането, така че ше продължавам да ходя, пък когато ги сваля тези пусти му килограми- тогава.
И то моето голямо излияние стана днес. Айде спирам - това е от мен!!!
целувки и  Hug на всички и мноооооогооооо минуси!

# 864
  • Мнения: 309
Здравейте, милички!  Heart Eyes
Може да чета по верев, но чета всичко! И възклицавам на снимките на Танчето и Смайлис, и се радвам за рожденичката Амели, и за всички именници! И съм в очакване на снимките на Тунинга, па как е тръгнало може и Нелсън да е край него...
Сноучева - расскажи ты, милая, как дела? Защо стана така? И аз май натам се запътвам, та затуй... таковата...  Embarassed
Неделен нережимен поздрав  Hug

# 865
  • Мнения: 308
   Сафо, Сила, Филюдка, Дени - момичета благодаря ви за отделеното време и споделения опит. Консервите ги оставям за половинката и ще си направя за вечеря нещо с ролца от раци.

# 866
  • Мнения: 19 356
Момичетааа, как мина срещата? Аз така и не можах да се измъкна от именния ден. Трябваше мъжът ми да ме докара, а той взел, че пийнал  bash

Честит имен ден на всички именници!
Бъдете живи и здрави !

# 867
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Чудесна мотивация от Танчето.Браво,наистина  промяната е зашеметяваща.А и снимките на другите момичета са голям стимул. smile3501
Мен Кантарев пак ме зарадва-68.900,което е чудесно.До края на месеца още 5 дни.Тогава и отчет.
За себе си реших да не пия Степчета,защото имам чувството,че задържам от тях,а може и да е друга причината,но...спирам ги.
Приятна вечер на всички и утре-нови минусчета ви желая!!

# 868
момичета може ли да се приеме активиа което е с обезмаслено кисело мляко

# 869
  • Мнения: 3 372
момичета може ли да се приеме активиа което е с обезмаслено кисело мляко
според мен Активията изобщо не може да се нарече кисело мляко. Чисто нишесте си е

Общи условия

Активация на акаунт