AVON-обсъждане на продукти-15 и 16-та кампания

  • 19 583
  • 301
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 843
Здравейте,
   искам да ви помоля да ми препоръчате хубав и траен мъжки парфюм.То всъщност са трайни,но незнам кой да избера newsm78
Благодаря предварително!
Мъжкият Унгаро Peace

# 196
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте,
   искам да ви помоля да ми препоръчате хубав и траен мъжки парфюм.То всъщност са трайни,но незнам кой да избера newsm78
Благодаря предварително!

а от по-евтините Black Suede Touch

# 197
  • Мнения: 2 742
Здравейте! Извинявам се че така нахълтвам в темичката ви ,но искам да ви попитам имате ли отзиви за основа и фон дьо-тен с лек блестящ ефект от стр.77 каталог 16 . Така като го гледам много ми харесва,но незнам дали в действителност е така. Благодаря Ви!
Никои ли не ги е ползвал и аз се интересувам за тях

# 198
  • София
  • Мнения: 1 914
Здравейте,
   искам да ви помоля да ми препоръчате хубав и траен мъжки парфюм.То всъщност са трайни,но незнам кой да избера newsm78
Благодаря предварително!

а от по-евтините Black Suede Touch

Midnight също ми харесва на мен, BSD e от по- тежкитете. Full Speed и Interact са от по- леките, страхотни са.

# 199
  • Мнения: 852
Благодаря момичета за помоща  bouquet

# 200
  • Мнения: 225
Здравейте,
   искам да ви помоля да ми препоръчате хубав и траен мъжки парфюм.То всъщност са трайни,но незнам кой да избера newsm78
Благодаря предварително!

а от по-евтините Black Suede Touch

Съпругът ми си поръча Black Suede Touch и не е доволен - ужасно нетраен и стандартен аромат има.

# 201
  • Мнения: 225
 Ако някой се интересува от Тресел и Унгаро за жени- мога да дам моите впечатления. Първия го имам (купувам си го за 2-ри път, траен е, препоръчвам.
Унгаро дамския е с много хубав аромат , но е нетраен.След 20 минути все едно сте без парфюм.Впечатленията ми са от тестер- буквално го излях целия тестер върху себе си и след малко-нищо. Унгаро  не си струва парите. За тези пари можете да си купите наистина добър парфюм.

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Аз пък пак ще кажа, че Унгарото на мен ми стои доста време и е трайно върху моята кожа  smile3534 А за мъжките-моят от години ползва Individulal Blue и двамата много го харесваме като аромат, а и като трайност. Другите аромати, които ползва и харесва в момента са новото Blue Rush, както и мъжкия Лакроа  Peace

# 203
  • Мнения: 9 115
Аз да кажа ласкави думи за мъжкия Full Speed - много траен и свеж аромат.
http://www.avon.bg/PRSuite/buying/showcase.jsp?subCatID=08052

# 204
Да има някой отзиви за Блестящите спирали в златно и сребърно от К16 7.90 лв ако не се лъжа? Има ги и в К17 но се чудя дали наистина правят миглите бляскави?  newsm78

# 205
  • Мнения: 21
И аз съм за Full speed  Wink

# 206
  • Мнения: 225
Аз да кажа ласкави думи за мъжкия Full Speed - много траен и свеж аромат.
http://www.avon.bg/PRSuite/buying/showcase.jsp?subCatID=08052

Сещам се, че подарих  такъв на брат ми преди време- за трайност беше трайничък, да.

# 207
  • Мнения: 13 893
Аз бих гласувала за мъжкия Лакроа, доволна съм като подуша половинката с него -  ароматът е нетрадиционен и траен, освен това е икономичен. Приготвила съмму  за Коледните празници и мъжкия Унгаро, едва тогава ще имам отзиви за него... Инче от старите бих гласувала за i'm perfect,но за мое съжаление го свалиха от производство.

# 208
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мъжкият  NOIR na Christhian Lacroix еее...ммм нямам думи за мен и милото.... Многооо траен!!! Peace

# 209
  • София
  • Мнения: 4 051
Да. Някой беше споменал, че е сив, а не черен.  Thinking
Аз. Ето го 1, 2

Здравейте! Извинявам се че така нахълтвам в темичката ви ,но искам да ви попитам имате ли отзиви за основа и фон дьо-тен с лек блестящ ефект от стр.77 каталог 16 . Така като го гледам много ми харесва,но незнам дали в действителност е така. Благодаря Ви!
Никои ли не ги е ползвал и аз се интересувам за тях

Аз си го взех. Кожата блещука много приятно и деликатно, особено на силна/слънчева светлина. Не особено покривен, но може да се нанесе и върху друг фон дьо тен, предполагам. Мислех, че е в стъклено шише, но се оказа пластмаса, ако има някакво значение.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт