Иде есен,иде зима,но в Карнобат игри винаги ще има!

  • 23 529
  • 189
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 208
Незнам каката как да я подготвям ама като и казах,че ще става кака ми удари един шамар  Laughing
Утр ще я водим вече в Карнобат - записахме я при тази лекарка дето е до стария съд - жена на полицай е.Забравих й името-майка ми ходи да се оправя.Вие мисля,че нея ми бяхте препоръчали.

# 61
  • Мнения: 0
Диди как да хвана Румо за.... там където трябва , та аз не съм го виждала от 2 седмици.Следователно скоро няма да правим сестричка.А и новата икономическа криза ни завари, и  аз не съм първа младост ииии много  минуси станаха.Работата не върви май към бебе.Ама се радвам за Вас. И кажи на майка си като излиза да я води да я виждам.А ти при Атанасова си я записала.

# 62
  • Мнения: 0
А да ви се оплача нещо ме е лепнала ангина , направо съм ужас немога да преглъщам, трудно говоря.Довечера ще си направя едно греено вино и компрес и ако не ме облекчи до утре почвам антибиотик, че да не заразя Никича.Вероятно оная вечер като валя съм понастинала , че бях като мокра кокошка.

# 63
  • Мнения: 1 208
Да бе не си първа младост - чакайте още може и да станеш по - млада  Laughing
Майка незнам как ще я  карам да я извежда - тя от къщи не излиза но ще се караме - Петя е свикнала по цял ден навън  Laughing
Вие все болни- единия се опрви другия почне - да се оправяш по -бързо - иначе Нико здрав ли е

# 64
  • Мнения: 0
Диди Никичко се пооправи , но сега аз съм болнава.А тя твоята майка е като моята - никъде не ходи.Забила се е в къщи и неможеш да я изкараш.Ама нищо неможе да се направи.Тук ли сте сега.Ако съм по- добре и вие ако сте тук в неделя може да се видим за малко.Влез в скайпа ако имаш време.

# 65
  • Мнения: 49
добро утро,милички!!!
отдавна не съм се включвала,но то като почнах на работа ,нямам време и компютъра ни изгоря,че сега сме с нов.
от днес вече съм отпуск за 3 месеца и ще се гледаме през зимата с Ева.Сега вече ще има и разходки,но дано това мъгливо време се оправи,че да идва зимата и  с нея  и снега.
радвамсе за вас мили мами бременеещи майки ,дано да ставате повичко.....и neva123 да не си мисли много ,че времето тече......
леко оздравяване на всички и да се пазите ,че е много болно време! Grinning
хайде да ние честит 1 декември Grinning Close-mas: Nature Snowman

# 66
  • Мнения: 133
Привет момичета!  bouquet
Как е времето в Карнобат?Тук е супер - по цял ден е слънчево-направо пролет  Simple Smile. Цял ден сме по детските площадки.
Радвам се ,че бременните мами са добре дано и занапред е така  Praynig
И какви са тия болни да се оправяте всички!
 Hug

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 19:15 от tina_elena

# 67
  • Мнения: 49
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА НИКИ !!!!
МНОГО УСМИВКИ,РАДОСТ,ЩАСТИЕ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!!!
   love001  party006 cheers

# 68
  • Мнения: 0
Благодаря Ви момичета!И вие да сте много здрави и щастливи.За съжаление ние неможем да се оправим.В последно време го отдавам на климатика.Дано не си внушавам , но направо ми писна вече.А на Никулден и прасе клахме.Абе луда работа.Дано при вас е по спокойно.На всички приятни и безгрижни дни! newsm51

# 69
  • Мнения: 71
Нева нашият Тони е със стафилококи не му стигаха до сега шарки,болести разни ами и това днес направо вече щях да падна.
лека бременност на мамите и от мен.

# 70
  • Мнения: 0
tani83  къде се загубихте?ОТ  тия болести вече направо ми омръзна.Сега ни пращат на един доктор в Сливен да го прегледа- за гърлото.

# 71
  • Мнения: 71
Заведете го може да има резултат.А микро биологично изследване правихте ли му?

# 72
  • Мнения: 133
Здравейте момичета!
Как сте?Много болни има  Sad да се оправяте бързо,че празниците идват.Ние се пооправихме от варицелата и днес ходихме в центъра на разходка,та и някоя снимка направих на Тина,щеше ми се да е вечер че всичко това свети ,но е доста студено а и все вали.Това е от нас    bouquet



# 73
  • Мнения: 49
йее!!!много яко tina_elena!!!страшна украса newsm10 santa2
хайде идвайте си да видите нашата елха  love001

# 74
  • Мнения: 834
Момичета търся лаптоп на костенурките нинджа, да сте вижда ли?

Общи условия

Активация на акаунт